Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tas2die4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tas2die4

  1. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Powiem tak, stan lamp sie zgadza z opisem, tylko po prostu tam sa jakies inne mocowania Na dole sa tak jakby na takie wsuwki,a nie przykrecane,a poza tym wszystko ok, to ze lewa lampa nie chce wejsc "po dobremu" to chyba normalne, bixenony maja troche inna zabudowe niz zwykle xenony,a to ze mam 2.5 tdi tez moze miec znaczenie, bo silnik wiekszy i juz mniej miejsca,ale z tym da rade, na sile troche ale da, gorzej z tymi mocowaniami na dole
  2. Tas2die4 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    A ja mam taki problem: mialem oryginalne xenony w mojej b6, kupilem cos takiego: http://www.allegro.pl/item523481333_audi_a4_bixenon_bi_xenon_prawa_lewa_nowy_osprzet.html i teraz wychodzi na to,ze lampy nie pasuja,a przynajmniej jedna nie pamietam ktora, bodajze prawa,a w dodatku mechanik mowi ze nie ma uchwytow na dole lampy (ale czy te uchwyty nie sa odkrecane? bo na niektorych aukcjach widzialem lampy tez bez dolnych uchwytow a niby nienaprawiane). Co teraz musze zrobic,zeby to zamontowac?
  3. A czemu to blacharza? Jaka "przygoda"?
  4. A oto moje poprzednie wozidelko: Seat Ibiza 1.9 TDI GT, 1998 rok. Bardzo milo je wspominam. Seryjnie 90 KM, u helmuta przeszlo chip na okolo 110. Zbieralo sie calkiem przyjemnie, bo wazylo ledwie ponad tone na pusto. Z wyposazenia: ABS 2x AirBag 2x elektryczne szyby + tylne szyby uchylane Elektryczne lusterka Klimatyzacja Centralny zamek, alarm, immobiliser (wszystko fabryczne) Fabryczne kubełkowe fotele + białe zegary (GT) Delikatnie wzmocniona rama i utwardzone zawieszenie (GT) A ponizej zdjecia:
  5. Dokladnie, u mnie po sciagnieciu znaczka quattro z tylnej klapy i kleju po nim (a znaczek byl tam tylko niecaly rok) zostaly takie smugi. Jak odzyskam auto z warsztatu bede musial sie tym zajac. A oto fotka ze spocika lubuskiego, nie wiem czyje to autko ale juz wiem jak to bedzie wygladac na moim mniej wiecej
  6. mniejsze ET- kolo bardziej wystaje.
  7. wg mnie 1... ta 2 nigdy mi sie nie widziala.. jakos sprawia,ze kolo wyglada na mniejsze niz jest.. dlatego 1 :gwizdanie:
  8. Te MOMO calkiem calkiem, tylko te dekielki do zmiany
  9. Tam chyba sie je*li w opisie, bo w innych aukcjach ma 5x112. Jedno co mnie "martwi" to niewiadoma co do jakosci i wytrzymalosci tych felg
  10. Witaam! No wiec tak, mimo ze zima w pelni za oknem,jako ze ruszylem z "modowaniem" niunki, czas pomyslec o felgach. Auto idzie w kompletna czern (zero chromu, nawet znaczki quattro wylecialy, grill na czarno) i teraz musze zaczac rozgladac sie za aluskami, bo stare juz sprzedane. Szukam czegos w ciemnym kolorze, w rozmiarze 18. Na razie upatrzylem sobie 3 opcje: 1. http://www.allegro.pl/item526516301_5x112_audi_mercedes_seat_skoda_vw_18_mega_nowosc.html 2. http://www.allegro.pl/item526753864_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html 3. http://www.allegro.pl/item529215021_audi_new_rs4_vw_5x100_et_35_grafit_nierdzewka.html Co koledzy o nich sadza?? Wiem,ze to nie ORI,ale ORI nie chce, bo jak mowie, chce cos w ciemnych barwach, zrobie z mojej A4 czarna wołge Chyba,ze ktos ma inne opcje jeszcze do zaproponowania, tylko prosze zwazac na grubosc mojego portfela Aaa i jeszcze pytanie: jaki rozmiar opon bedzie do tego najlepszy? Jesli felga ma szerokosc 8j lub 8.5j, ma to duzy wplyw na wybor szerokosci opony? Bo sie nie znam Edit: Juz sie znam 225/40 dla 8j. 235/40 dla 8.5j Pozdrawiam! EDIT: Odchodze troche od koncepcji ciemnych felg i znalazlem cos takiego do kupienia bardzo niedaleko mnie: http://www.allegro.pl/item545273010_oryginal_5x112_255_35_continental_6mm_audi_vw.html Teraz takie pytanie: Jakie dystanse do tego, bo ich ET to 48 wiec dosc schowane beda. Myslalem nad 15 mm, bedzie dobrze? Bo opona dosc szeroka, 255/35.
  11. Latem spotkania na bulwarze nad Warta moga byc naprawde fajne A poki co najlepsza chyba askana, badz wiosna tesco, bo w miejscem w askanie w soboty czasem roznie
  12. eeee w tym tygodniu nie dam rady,ale jesli w nastepnym auto wroci od lakiernika i zdarze jeszcze z wymiana oleju itp itd, to sie na pewno pojawie,jesli cos bedzie
  13. Myslalem,ze moze chodzi Ci o to,ze malo jakos,czy cos
  14. a cos z nim nie tak?? to co ja mam powiedziec, na 2001 rok i 250 tys?
  15. Mody planowane dobre, doloz do nich moze jeszcze ksenonki,jesli nie Bi to chociaz Hidy. a jakbys chcial umawiac sie do Rogala na chipa, daj znac pojedziemy razem, ja tez planuje cos takiego,a my z tego samego wojewodztwa
  16. U mnie, po sylwestrze,jak auto stalo prawie dobe na mrozie przy lesie, odpalila za drugim razem dopiero w nocy bylo okolo -15, w dzien jakies -5.
  17. Heh a bedzie jeszcze gorzej, bo mam uszkodzone auto (spotkanie z sarna ) i nie mam nawet jak jej umyc
  18. Kolorowy fiz byl juz w a4 w 2001?? a ja nie mam ogolnie ladna furka, tylko e BBSy mi srednio pasuja tutaj :gwizdanie:
  19. Szyby na lustrzanke?? yyyyy nie bardzo... jak widze takie szyby, to mi sie slabo robi... jak juz, to jakas sciemka delikatna... ale to Twoje auto
  20. http://moto.onet.pl/1524207,4860,artykul.html to jest tuning
  21. W moim watku w "moja a4->b6->moja czarna pani cos tam cos tam, na ostatniej stronie sa 2 zdjecia,ale uprzedzam, na zywo wygladaja troche inaczej,a zdjecia robilem g*wnianym aparatem w telefonie
  22. Dokladki w kolor, sam na wiosne planuje to zrobic. W srebrnym obowiazkowe,choc trzeba znalezc porzadnego lakiernika,bo ten kolorek tego wymaga
  23. Lepiej wygladaja na aucie na zywo niz na zdjeciach
  24. Chcialbym zaznaczyc,ze ja mam takie jak nr 1 w swojej i ostatnio je kilka osob wysmialo,ze do du*y sa :gwizdanie: a teraz wszyscy na nie glosuja.. hmmm
  25. Witam! To i ja sie podepne pod temat, bo mam taka sprawe... Otoz mam teraz w niuni RNS-E + oryginalne audio (8 glosnikow + subwoofer w polce), niestety nie Bose Tak sie ostatnio zastanawialem,ze chcialbym uzyskac glebsze brzmienie, ktore troche bardziej zatrzesie autem I teraz tak... Co bedzie mi potrzebne?? Chcialbym podlaczyc dodatkowy wzmacniacz + skrzynie basowa a odlaczyc ten woofer w polce i oryginalny wzmacniacz. Jestem totalnym laikiem w tych sprawach,ale wolalbym wiedziec co kupic i kupic to samemu, niz dac sie skroic jakiemus serwisowi. Z samym montazem juz bym sobie poradzil (po malym poinstruowaniu ) Kto pomoze?? Z gory dzieki. Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.