Treść opublikowana przez gregor10
-
Vag-com 311.2 brak blokow pomiarowych
a nie masz auto po chipie lub immo ubite ?
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
pozwole sobie wtrącić 3 groszę 2.7bit ma 100cc wiecej i dwie turbiny, 2.6 v6 aby uturbic koszta przekroczą zakup seryjnego 2.7bit... w budzie np a6. i nie ma to uzasadnienia ekonomicznego aby dokladac 2xturbo do 2.6... jedynie soft - 10-15ps o ile auto zdrowe. co do 4.2tdi , to odradzam , zero ekonomi , polecam odwrotnie- benzyne zatruta lpg - takie auto pieknie sie tuninguje. szczegolnie turbo benzyne na gazie.
-
Co oznaczają podane błędy w silniku?
zrob logi dynamiczne i sprawdz szczelnosc kompresorem
-
Proszę o analizę logów B6 1,8 T AVJ
to zle sprawdzili zeby inaczej pokazalo to dziura wielkosci pięsci musial bys miec.
-
logi modzonego AWT
wiekszych nie potrzeba, potrzeba dobrego programu.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
nagraj lepiej onborda na asfalcie 0-150
-
Prośba o analizę logów
podobnie jak ostatnio, generalnie na granicy regulacji , wiec moze byc ok, ale rownie dobrze czasem moze wyskoczyc error.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
po co maca dawać jak nka ogarnia to koncertowo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
przynajmniej próbowaliście
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha napisz coś wiecej o niej jak stosunek jakości do Garretta bo jeszcze nie miałem okazji spotkać opinii o tej właśnie suszarce cięzko się wypowiadać co do trwałości turbiny bo jeszcze za mało kilometrów zrobione. generalnie jak za tą cene to uważam że lepszego raczej nic się nie kupic z potencjałem na 350ps. co tu dużo mówić , lepiej zobaczyć jak to dmucha na 1.2bara Uploaded with ImageShack.us dev- to słabo , miałeś pecha , ja dmucham 2bary przed dobre kilka miechów i nic nie chce się urwać poza tym że sylikon przy ic rozerwało
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co powiesz na 2bary na k03 przeżyje dłużej jak 2 zakręcenia do spodu ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak odpiales N75 na odpiętym to jak 100g/s złapał to wszystko U mnie raz yebnelo prawie 200, bo zapomnialem podpiac wezyk to aktuatora:facepalm: a u mnie to korbe prawie złamało bez wężyka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak odpiales N75 na odpiętym to jak 100g/s złapał to wszystko
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
250g/s @1.2bara na lighcie ,wspominałem Ci nawet kiedyś ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- +1 , za wpis ps u kogo widziales k03 1.5bara nie w piku ?
-
wypadanie zapłonu pomocy
niech szukaja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na serii avj to samo co awt 120 max 125g/s , bfb 130-133g/s, bex 150-155g/s , choc te ostatnie rzadko kiedy przebijają 150g/s
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie podaje nizszych wartości To samo. To że AEB ma wiekszy przeplyw a robi tą podobną moc co AWT przy niższym przepływie wynika z niedokładnego sterowania, co oczywiście można poprawić jesli ma się za dużo wolnego czasu:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
AWT ma 120g/s i 150km zlogować warto z czystej ciekawosci , ile tam tego przeciągu jest.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
162 ????? Nie zartuj, nawet 200kM nie ma. U mnie w AEB na totalnej serii było 178g/s jesteś pewny tego co mówisz ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jade na podkarpacie Heh skąd ja znam to auto? Gregor010 odwaliłeś kawał dobrej roboty z tym softem:thumbup1: Na wiosnę myślę że wpadnie większa dmuchawka i kolejne strojenie. dzieki Kamil, niedługo się widzimy mam nadzieje ps. ten filmik był sprzed korekty przy MAF = 154g/s ps2. filmik powstał gdyż nie darował bym sobie gdybym nie uwiecznił jak Twoj Avancik chce generować moc , no ale cóż autko masz tip top ogarnięte to i jest wynik ps3.- po korekcje na ostatecznym sofcie jak jechałeś na 2 biegu było 163.5 g/s , na 3ce by było coś więcej , ale warunki nie sprzyjały na takie jazdy.
-
wypadanie zapłonu pomocy
jak na pb jest wszystko ok to moze zmien gazownika, lub podjedz do kogos kto robi poprawki lpg po takich fachmanach i final
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
afr 14.7 ? chyba na wolnych obrotach
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
rzadko która
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
sorki że się wtrącę z pytaniem - ale czym niby można to lepiej udowodnić jak nie właśnie wykresem z hamowni ?