Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. spoko,power weźmiemy od tego gostka co płaci rachunki po 30zł za 3 domy Obok niego postawili słup pewnie niedługo podłączy się od latarni
  2. który mechanik? ten 502419791 ?
  3. ja będę na 100% uroczyście przysięgam* *pod warunkiem,że będzie dostępny telewizor,w sobotę jest mecz o 3 miejsce Ja tez bede na 100%. no,i ok ...ale czy dojedziesz Gilon,teraz tylko musisz kupić TV najpierw agregat
  4. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    jedna by się może znalazła :gwizdanie:
  5. no też tak pomyślałem to było by zbyt proste
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zapytaj kolegów z 3city :gwizdanie: Drewno jest woda w jeziorze cieplutka XXL i damskie się skończyły resztę rozmiarów jeszcze mam(zamówione odłożone)
  7. Coś wygrał ??
  8. dlatego nie kupiłem 2,5 w kazdym krzywki zajechane... ciezko jest trafis 2.5 z silnikiem igłą... co ty gadasz. zazwyczaj w padlinach i głównie w AKE. Silnik z rozsądnym przebiegiem,to rozsądne koszty.
  9. Palą się!!!, no chyba, że jeździsz jak sierota to ok. ATE mam w busie i właśnie coś mi zaczyna capić po ostrej jeździe nie wiem kat,czy to hamulce. może sprzęgło??
  10. madeinpoliszszrot Zderzaki całe,środek niczego sobie. Widać,że auto było niedawno w świetnym stanie.
  11. Trochę jak z forum VW, oni wszędzie wkładką Verki mnie się to bardzo podoba,bo dźwięk jest jedyny i piękny. zapowiada się też,że clasyk będzie naprawdę jeździł juz jest zarejstrowane, potem załatwię tylko wbicie w dowód wymiane silnika i po temacie trzeba miec pozytywnie nastawionego diagnostę i profesjonalnie wykonaną odbudowę auta Jeśli zachowa się spokój i wie gdzie się udać,to niema najmniejszych problemów
  12. Kopci na czarno-sprawdź węże kulera i same kulery 2.5 tdi tylko dobry warsztat. regeneracja pompy tańsza jak w fokusie 1.8d ślepy nie powinien sam auta kupować,wylataną hydraulikę słychać z daleka.
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    http://www.gminastezyca.pl/index.php?name=News&file=article&sid=20
  14. Cześć Wpadaj na Spoty
  15. Wysusz furaka i w sobotę na spota po koszulki
  16. Boże Pole Wielkie kilka kilometrów od Wejherowa. Jedyny na Pomorzu serwis automatów,który naprawdę ogarnia Multitroniki
  17. niebieskie b5 najprawdopodobniej S4 ramki CSW..... ramki klubowe widziany o 17tej w Kościerzynie
  18. Tu masz auto z ledami http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_maly_update_czerwiec_ledy_tyl_znaczki_out_foty_s1-t94793.0.html
  19. Cześć Wpadaj na Spoty
  20. ale ja miałem na myśli 8,3s do setki a efektem ubocznym jest zwiększenie średniego spalania o ok 1,3 do 1,5L. mam nowy soft,ale nie wydaje mi się żeby polepszyły się osiągi.
  21. jo! za 4 lata O flaszkę? przestań... będziesz tak płakał po finale http://mundial.wp.pl/title,Corka-pocieszala-Diego-Maradone,wid,12441051,wiadomosc.html?ticaid=1a762&_ticrsn=5
  22. Coś wysokie to spalenie. Ja mam ok. 6-6.5 trasa(nawet niżej) i do 8 miasto jeździ nim żona ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.