Treść opublikowana przez GILI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 BDH] Szarpanie silnikiem na biegu jałowym
Kolega Tomeks miał też problem z narywaniem. Tylko bardzo dobry mechanik może sobie z tym poradzić...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
szerokie plecy do czasu, UKS i tak się w końcu dobierze do tyłka.Mam znajomego który się nieźle na tym dorobił,ale i miał z tego powodu niezłe problemy jednak się z nich jakoś wygramolił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jarek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Grzegorz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Jak wymieniałem olej, to mi chyba przelali,bo sprawdziłem stan i jest akurat mimo,że wyciek jest bardziej obfity jak na twoim zdjęciu. W poniedziałek wrzucę auto na podnośnik i przyjrzę się bliżej. Mam stałego mechanika naprawiał (z powodzeniem) tiptroniki zapewniał mnie,że to nie jest problem. Mogę mieć za nieduże pieniądze kompletną skrzynie z A6 JKX czyli 7 lameli, 85tyśkm przebiegu. Silnik z tego auta (AYM)poszedł do A6 98rok ręczna skrzynia, na hamowni wyszło 170PS 360Nm. Dziwne,że wytrzymywał tyle multi. Tylko nie widzę sensu, bo moja śmiga bez zarzutu (w rok 40tyś km) Koleś polecał mi jakiegoś speca od multi w Wejherowie...zobaczymy najpierw zbadam co się naprawdę dzieje. [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 09:28_________________________________________________ 22 marca odstawiam auto do Bożego Pola niedaleko Wejherowa. Warsztat polecany przez znajomych,jednemu naprawiali multi. 2 lata temu skrzynia działa bezawaryjnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale nas rozrzucili :gwizdanie: Wstępne przydziały do pokoi: BUDYNEK A PARTER 1A 3A WRCLAGUNA + REANATA + PATRYCJA 4A KOLKOV + ASIA + MARYSIA 5A GRIPPEN Z RODZINĄ 6A WYPSIU + MONIKA + AGATKA 7A SLAWEQ + ANGELA + MICHAŁEK 8A YABOO + MAŁGOSIA + ASIA 9A MAJKI + EWA + LENKA PIĘTRO I 11A PATROX, RETRIKAL, ORZEŁ + EWA 12A JARIKO + MARTA, MCM, TOMASZU, KORZEŃ 13A JUREKKRAK + KASIA, TOMEKS + OLA 14A BRYNIA + UKCIO, OZIX + ASIA 15A SPETSNAZ + KAROLINA, KOKOS + BEATA 16A PITER220V, NIPPO83, MK4, DAMIAN25 17A WOJTEKCE + ASIA 18A 19A KOWAL + KASIA, TORETTO_1 + ASIA PIĘTRO II 21A FILIP1001, FAZY, ŁEPSKI, ANDEGRAND + SZYMON 22A ANTONIO + MONIKA, LODÓWA + PATRYCJA 23A BULCZAS + MONIKA, MARCIN J + IWONKA 24A DIMAN + KAŚKA 25A STANLEY + BASIA, MAXITO + KINGA 26A CZESTER + OLA, PATRIKOS + ANIA 27A GUREGORU, TOMI1218, KEŻOR, KĘDZIOR 28A MIRON + DOROTA 29A GREGORY, PUCEK, KROLU, EGON47 30A SOKOLNH + EWELINA PIĘTRO III 31A WIHAJSTER + GOSIA 32A 33A ZIELUCH, TUKAN, OZI_WELLS, YKK 34A KERCZI + KAROLINA, PRZEMIAN + ANIA 35A 36A TRUEOGR + ZUZA 37A THEMON + JUSTYNA 38A JARKO + AGNIESZKA + AMELIA 39A UKASZLB + JADZIA, RAFKA 40A POZIEK + SCARLET + CUBER PIĘTRO IV 41A TOM77, NORBI, I.KALI.I, ADECNEO, CYCATA SPOCONA MULATKA 42A 43A MOSKAL + PAULINA, MUSTI 44A BARTEK1, DRAKO1511, BARTLO79, BARTEK1605 45A GILI + GOSIA, RESZTEK + PAULINA 46A BIENIEK + PAULINA + MYDLO + IWONA BUDYNEK 1 PARTER 3 MANIEK + PAULA 4 CHUDINEZE + WIOLETTA 5 BOBEREK + DOCIA 6 7 GM + MAGDA 8 NOSFER + KASIA UWAGA: Lista nie jest ostateczna, wszystko się jeszcze może zmienić exclam1
-
[B6 AVF] Multitronic szarpnięcie na R
Rok temu szarpnęła mi skrzynia w Niemczech jak ruszałem ze świateł była rozgrzana, bo miała za sobą 850km ciągłej jazdy. Jak wróciłem do kraju to wymieniłem w niej olej okazało się,że miałem w skrzyni olej lany do multitronica w Toyotach. Od tego czasu już nic więcej nie szarpało.
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
to tylko dane katalogowe Ważyłem moje A4 i różnica wagi rzeczywistej od katalogowej, to prawie 100kg :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na Spoty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przepływka,czujnik temperatury
-
[B6 AWX] Zmiana na wyświetlaczu
Da się,ale opcja Pawlo znacznie rozsądniejsza
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
właśnie zaczęło mi coś kapać [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________Dzięki znalazłem, cieknie dokładnie w tym samym miejscu.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
U mnie silnik AYM skrzynia FSL Resztę podam później
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wpadaj na spoty
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Mam pytanie: Miał ktoś jakikolwiek wyciek ze skrzyni Multitronic ?
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
i można zagazować nie to co 2.7 biT jest nadzieja,że będzie seryjne 340KM dużym utrudnieniem jest znalezienia manuala :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________Przykładowa aukcja http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=942713579 oczywiście znajomego Jak widać automat jak zdecydowana większość :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:08_________________________________________________C4 od nas z klubu rzeczywiście silnik do wymiany [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________Gdzie ta wielka przewaga bit
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem jeszcze o BDG za 4tyś, ale sam silnik, więc swap był by znacznie bardziej kosztowny.
-
[All B8] Biały sedan ;-)
Fajne autko wpadnij na Spota obejrzymy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.10725.html