Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Wysłałem Fazemu on lubi takie fotki/filmy
  2. Cześć Wpadaj na spoty
  3. Koleś miał kiedyś,chyba nawet ten sam kolor 1,3 mpi jakoś tak. 3 razy wymieniał przednią szybę,taka miękka konstrukcja,ale widzę,że ty masz jakąś rozpórkę...,to oryginał?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 16:27_________________________________________________ps.co z Oktawią??
  4. Cześć Wpadaj na spoty
  5. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/alufelgi_ronal_r10_turbo_15_131098_12676.html http://naglebie.pl/viewtopic.php?t=1094 tu są ogłoszenia używek 2 z brzegu.
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Podoba mi się wąski zderzak,sylwetka jest bardziej klasyczna. Nie chcę,aż tak glebować jak ostatnio,bo od fabrycznej serii,to było raczej -60 i wezmę et 28,zadzwonię do nich może coś potarguję... http://www.felgi.pl/felga/250,99/felgi_ronal_r10.htmlx Rozmawiam w sprawie jeszcze innych alu,ale raczej zostanę przy r10.
  7. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Te znaczki znajdą swoje miejsce w sezonie na karoserii,więc kierunki boczne zostaną wyeliminowane Listwa zostaje,bo dokupiłem dokładkę http://moto.allegro.pl/vw-golf-ii-2-spoiler-dokladka-hokej-zderzaka-gti-i1391694397.html są jakieś delikatne ori listwy na progi? takie jak tutaj
  8. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Na linkę został tylko licznik. http://allegro.pl/bbs-rm-5-sztuk-z-oponami-i1409124496.html gdyby miały kapsle te nie głupie http://allegro.pl/felgi-z-oponami-letnimi-oz-msw-4x100-rant-warszawa-i1416503299.html [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 18:25_________________________________________________ Decyzja zapadła,będą Ronal Turbo. :) Najlepsza felga do wąskiego zderzaka :th: m1chal bardzo kłopotliwe są te alu w codziennym użytkowaniu??...chodzi mi o utrzymanie w czystości.. Jaki ET najlepszy,żeby nie tarło,a wyglądało??
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    wydaje mi się,że tył -50 ,a przód -40 ,bo seria nie jest już wysoko. Jednak,to już jest decha, tym bardziej,że poprzednie koło,to była 13,na niskim profilu. Z racji,że gwint z czasem przysparza trochę problemów,postanowiłem zmieniać same sprężyny,na 2 miesiące wakacji. Koleś ma patent i robi,to w 40minut z przerwą na piwko.
  10. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    4x100,albo 4x98 jak fiat,otwór do dotoczenia,et25 nie powinien ocierać,ale za dużo kombinacji. Nowy LS za 1500 można dostać,a nowy i wygląda lepiej.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________ taką glebę mam na krótszych sprężynach.
  11. Nawet żyje... ja mam AVF może też być [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________wypsiu fuj, właśnie miałem jeść pizzę :sick3:
  12. GILI odpowiedział(a) na kyniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie cały dom na 3 części,bo połowę domu ma teściowa,a połowa teścia jest dzielona na 4 równe części, dla teściowej i każdej z 3 córek.
  13. Wygląda bardzo świeżo
  14. to co dopiero zrobiłeś,to była mechanika i bez tego nie można było iść dalej tak,że nie wydałeś kasy na daremnie ,może to jakieś pocieszenie...
  15. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawa do przełknięcia,tylko nie wiem czy już teraz,bo silnik w dobrej formie ale nie wiadomo,jak skrzynia. Po za tym licznik musi być z BDG multi,bo w AYM,jakoś nie spotkałem się z kolorowym.
  16. Kocky chyba ma ,ale nie wiadomo,czy żyje. :gwizdanie:
  17. Jest ktoś u nas kto ma AWXa serję?? Chciał bym spróbować na ćwiartkę z golfem.
  18. on ma ręczną skrzynię,ale są też b7 bdg z multitronikiem.
  19. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile można dać za licznik z kolorowym fisem i czy dużo zachodu z wymianą?
  20. Co z tym kinem w łikęd?? :gwizdanie:
  21. wez zrob te logi na serii zanim zaczniesz wymieniac kolejne czesci... to, ze wyje to jeszcze nie znaczy, ze zalicza zgon. 3 tys za turbo? jesli jest nowe to spoko... za regenerowane/uzywane to cena kosmos. http://www.turbo-charger.pl - dzwon tutaj. Ew. zrob regeneracje w REAM POLAND. mówię o całym silniku,bez pompy Wymieniałem dzisiaj olej u siebie i sprawdziłem numer na budzie inny jak na silniku,tylko kod się zgadza,a na 100% nie jest wymieniany Turbo wyło szczeniowi 2 lata temu w Bukowinie,tak samo jak teraz..
  22. Wiem o Bdh,albo bau za 3tyś.
  23. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Ta felga jest coś warta? Podobna do Ronal Ls.. http://allegro.pl/bmw-bbs-rarytas-15-cali-4x100-rant-i1422702004.html
  24. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Na filmie,to te same?? schmidt wheels test mocne ale ls mi się chyba bardziej podoba dam dystans na tył i będzie git. tylko nie wiem jaki gwint?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.