Treść opublikowana przez GILI
- B6 DIVISION
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
1.8d z BMW,to kupa wielka,tak samo jak 2.0 136KM czy 2.5tds. Za to spalanie 4.0d nie pasuje do diesli. Przestańcie opowiadać baśnie o wspaniałościach diesli BMW,bo po za prawie idealnym 3.0d niema w nich nic wspaniałego,a 3.0tdi,to dobry motor.
-
B6 DIVISION
z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata Po lifcie jest na pewno,ale myślałem,że przed też. Przeglądnąłem ogłoszenia i niema Teraz to nie ważne i tak nie zmieniam.
-
Czemu BMW robi mocniejsze diesle niz Audi?
Kiedyś BMW robiło dobre silniki,ale tylko na papierze,1.8,2.0,2,5tds... Prawda jest taka,że nie jechały i miały bardzo dużo wad np. pompa vp44... Jednak wzięli się za robotę i znacznie poprawili 2.0 i powstał nowy motor 3.0 Volkswagen został w tyle,bo skupił się na PD,kiedy wszyscy dopieszczali CR. PD miały wielki moment,świetnie się czipowały i do tego są żywotne,wykończyła je norma spalin. Nie wiem też co złego jest w 3.0tdi? Dla wiadomości jest już od co najmniej roku 2.0tdi 200KM w T5.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie
-
B6 DIVISION
Miałem plan zmienić na C6 3.0tdi lub BMW 535xd,ale zacząłem budować i A4 przez jakiś czas jeszcze zostanie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może Matarnia jutro co?
-
B6 DIVISION
Na moim też już zimówki 16-tki.Wymyty,odkurzony i w garaż ...w tygodniu jeszcze prany cały środek będzie. Zamówiłem plastiki do wymiany,osłona głośnika i pokrętło świateł. W sobotę wymienię i może w końcu sprawdzę ten moduł dla Bartka... Aczwórką,jeździ teraz tylko sama Gosia na zajęcie do Akademii Morskiej w Gdyni. Gdybym go chciał sprzedać,to mógł bym śmiało napisać trzeci w rodzinie,jeżdżone przez kobietę w łikendy :decayed:
-
Kredyt Rodzina Na Swoim
Ogarnij najpierw podstawowe sprawy. 1.Kredyt RnS załatwiasz przed kupnem mieszania/rozpoczęciem budowy. 2.Zdolność kredytowa. 3.Nie możesz być właścicielem nieruchomości,domu/mieszkania przed załatwieniem kredytu. Cały ten program obarczony jest wieloma haczykami i nie każdy bank może taki udzielić. Zorientuj się najpierw co gdzie i jak dopiero uporządkuj sprawy budowy. Moja kuzynka z mężem dostała taki kredyt,nie jest to strasznie trudne.
- b2 quattro V8 - filmik st. 22
-
B6 DIVISION
Nagrywane pewnie przy otwartej szybie trzeba włączyć volume
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na Pomorskie- B6 DIVISION
Zbudować Audi od początku... http://forums.project118.com/viewtopic.php?f=9&t=7986- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie zdążyłem odebrać,a nie mogłem oddzwonić,nie opłaciłem rachunku,chyba dwóch cały Ty :polew: :polew:- B6 DIVISION
- F1, Rajdy i Motorsport
Moim zdaniem świetny wyścig. Ostatnio były takie jak początek od startu do mety,to samo,chyba,że się komuś bolid spalił,albo mechanicy nie dokręcili jakiegoś koła. Robert na plus(opanowanie,spokój),ale wydaje mi się,że bolid Reno nie był dziś zbyt pewny.- B6 DIVISION
Żeby nie było w T4 cb jest- [B5 AKN] Wymiana silnika 2,5 AKN na AFB
bzdura.. są AKN z Q i w ośce,tak samo jak AFB. Moim zdaniem,jest trochę inny soft i to wszystko.- B6 DIVISION
Kupił go tak tanio,że auto jeszcze się do tego nie nadaje- B6 DIVISION
Właśnie myślę podobnie,najważniejsze,to żeby było wygodnie,a gadżety często utrudniają podróż,z nawi każda droga jest dłuższa,nie mam zamiaru jeździć nawet z CB. Chyba jako jedyny nie maiłem go na zlocie i zero fotek zero punktów,a chwilę 220lecieliśmy,bo Lodówa próbował jakieś dziwne manewry swoim kondonem- B6 DIVISION
W moim tylko włącznik świateł się wyciera,reszta plastików jak nowa,a wnętrze niema łatwego życia,przy trójce dzieciaków. Do tego jeździły nim niedawno do szkoły, przedszkola,na szczęście te czasy minęły i można auto porządnie wyprać. Muszę wymienić osłonę głośnika w drzwiach pasażera,bo Gośka dziurę szpilką zrobiła Co by nie mówić w b5 pięć wstydu nie miałem,chyba nie było bardziej wypasionego środka dobrze się tam czułem,jednak źle się wsiadało i wysiadało,wyraźnie trudniej jak w B6.- [B5 AKN] Wymiana silnika 2,5 AKN na AFB
Wyjmujesz swój silnik i wkładasz taki sam.Podmieniasz ecu vag i jazda. Motory są takie same,nie trzeba zmieniać elektryki,pomp.....itd. - Nowicjusz - wątek powitalny