Treść opublikowana przez dziarule
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
w sumie jesli chodzi o gaz to tylko moj ojciec na nim jezdzi ja zawsze sie przelaczam na benzyne a na trasie jak do chorwacji jechalem 180-230kmh tylko na granicy zwalnialem to spalil mi 15 litrow i to jeszcze na klimie wiec zgadzam sie z Łysym...
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
no to komplement rzucilem porownojac do b7
-
A4 + RS6
wiesz to pewnie dlatego ze nie widzimy teko cacka na zywo... i niektorzy moga sobie inaczej to wyobrazac ja bym nie wybrzydzal jak by proponowali mi takie auto
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
nie pilem w statystykach mozna by bylo zrobic ile jest b5 b6 i b7.... bo przyznam ze strzelalem
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
bardzo ladne autko to juz mamy 3 B7 na forum
-
A4 + RS6
gratuluje pieknego autka zajeb....e sie prezentuje ja nawet z takimi listwami bym chcial
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
pamietaj ze jest to silnik o duzej pojemnosci przez co bardzo elastyczny ja na autostradzie rozpedzilem sie na 1 biegu i wrzucilem od razu 4 i nie sadze zeby dostal po tylku bo nie odczuwalem zadnych oporow ale jesli chcesz oszczedzac to zaloz sobie gaz bedziesz mogl dynamicznie jezdzic i nie testowac nowych pomyslow taniego jezdzenia...
-
[B5 ABC] Czy nie pali za dużo ? Jak jeździć ekonomicznie ?
mozliwe ze to rozwiaze twoj problem.... moze komputer dawal za duza mieszanke i zle sterowal podzespolami odpowiadajacymi za spalanie...
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
we wszystkich 2.6 ze sprzeglem trzeba delikatnie nie raaz mi zgaslo jak chcialem ruszyc dosc szybko... a moze po prostu do opla sie za bardzo przyzwyczailem
-
Strefa Śmiechu
dzieki Hugo nie sprawdzilem tego linka bo 3 dni temu mi dzialal..
-
Strefa Śmiechu
http://www.humorek.com/fi...ja_u_babci.html nie ma jak to stancja u babci warto poczekac bo filmik sie rozkreca troszke ale warto naprawde
-
[ALL] Ciaśniejsze fotele
mi sie w moim audi nie podoba jedynie to ze cholernie twarde sa te fotele i po 3 godzinach jazdy nie czuje "odwloku"
-
16l benzyny / 50 km! Pomocy!
tym bardziej ze w fabryce autka sa blokowane na okreslonych obrotach zeby nie mozna bylo zbytnio kazowac silnika
-
[ALL] Polerowanie wydechu
mi tez przeszkadzala ale dalem rade w dieslach maja latwiej
-
Strefa Śmiechu
[ Dodano: 2006-05-13, 12:09 ] mam troch czasu wiec powrzucam troch smiesznych rzeczy 1.tir z Białorusi: 2. rodzice miesiaca: 3. kilka fotek z cyklu uroki Szkocji
-
16l benzyny / 50 km! Pomocy!
no wiecie moze nie byla katowana tylko kierownik zmiany w fabryce pijany:P w sumie model ten sam ale wiecie trzeba jewszcze trafic na egzemplaz... moj wujek kupil nowe mondeo jakis pacan z fabryki zle mu kable wysokiego napiecia poprowadzil i kokpit zaczal sie palic (do faceta ktory to robil doszli po numerach nadwozia czy czegos bo tam jest nr zmiany, nr kierownika zmiany i wtedy wiadomo kto na danej zmianie elektryke robil) i tak samo z moim oplem ludzie na ten model sie skarza ze jest awaryjny a ja przez 9 lat tylko rozrzad wymienialem komputer pokladowy i opony ale sie rozpisalem
-
koncowy tłumik w dieslu.
ja u siebie zrobilem szczotka druciana 800 i pozniej targalem 2000 :/ i jest ladnie ale wlasnie nie bluszczy az tak zebum sie mogl przejrzec ....
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a dlaczego jak wrzucam kod mierzenia obrotow to jakies dziwne liczby mi wyskakuja 960, 123
-
wyciecie drugiego katalizatora
no przerabiajac wydech musisz sie liczyc z tym ze cisnienie musi byc wszedzie takie same i optymalne...
-
piszczy pod maska
mial kilka siniakow i podbite oko a to byl jeszcze silnik ze skala 8,5tys obr. troszke przy nim robil... teraz juz kupil honde civic '92 1.3 na gazie... wiec raczej sie juz nie rozbije z powodu zbyt duzej predkosci
-
Audi A4 1.8 ADR '95
nie no troche sie mi zal zrobilo wiecie kaziu wrzucil fotki zeby sie pochwalic jak kazdy, a wiem jak by mi glupio bylo gdyby ktos mi powiedzial ze mam brzydkie autko. w sumie z drugiej strony jak prosze o opinie to musze sie liczyc z tym ze oprocz pozytywnych sa negatywne jeszcze... a co do tego ze forum jest konserwatywne to sie nie zgadzam
-
Audi A4 1.8 ADR '95
nie no uwazam chlopaki ze troszke za bardzo drzecie lacha z kazia... nie mozemy miec do niego pretensji bo to nie on robil to auto... nie wyglada tak zle jak mowicie, a autko ma sie podobac przede wszystkim jego wlascicielowi... gdybym nie widzial fotek to bym pomyslal ze mowicie o jakims "maluchu" a w koncu autko kazia to tez nasza ukochana marka mogliscie sie troszeczkew pochamowac
-
Lukasowoz
no galka tez orginalna i rzucila mi sie w oczy wiadomo kazdy by chcial taka
-
Lukasowoz
ciekawe kierunki przednie i obwodki zegarow, i widze ze masz wyskalowane do 220km/h ogolem ladne i zadbane
-
Audi A4 1.8 ADR '95
nie jest zle ja wole audiczke w orginale albo dyskretny tunning na 4 fotce wyglada jak lexus