Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. podejzewam ze typ ma ta klime z jakiegos kradzionego autka...
  2. no moc trzeba zwiekszyc bo taka moc mial moj kumpel w Audi 80 b4 z '92r. 2.0 z silnikiem gaznikowym :/ a z tego teojego to mozna na pewno cos wyciagnac i to duzo
  3. kurde czyli mi tez sie przytrafi ten problem :/
  4. a to juz inna sprawa pomyslalem tak bo maska wygladala na szlifowana a jest chyba zakurzona
  5. poprzedni wlasciciel mial chyba konkretne czolowke :/ tez zycze zeby sie dobrze sprawowala... tak po za tym kolorek ladny i jak kazda A4 jak narazie od tylu prezentuje sie dobrze
  6. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tak rozbil sie na zakrecie przy 170km/h na ul. sosnkowskiego 110stopni i poobijal biedne autko o wszystkie drzewa... a po tygodniu jak wyszedl ze szpitala autko wyklepali naciagneli i jezdzi dalej :/
  7. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    mojemu szwagrowi masakrycznie piszczal tez pasek klinowy w b4 2.6 bo jak zylowal autem w kamieniu do 8tys ovr to pozniej pasek mial grubosc nitki
  8. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    ja obstawiam pasek klinowy. mialem tak w oplu wszystko przejzalem i okazalo sie ze byl za luzny i najbardziej piszczal jak bylo wilgotno..
  9. bardzo czeste problemy z regulacja wystepuja w japonczykach po 5 razy trzeba niekiedy jezdzic ... u mnie na 1 razem zrobili jak trzeba
  10. ok dzieki o to mi chodzilo to ja jestem wlasnie takim zwyklym uzytkownikiem czyli tamta audiczka nie miala webasto i typ bzdury gadal
  11. skad mozna poznac ze ma sie w samochodzie webasto... bo bylem z kumplem ktory chce kupic A4 u typa i lapnalem go na kilku klamstewkach mowil ze autko jest wyposazone w webasto, ale nie wiemy jak to poznac gdzie sie to wlacza itd. i drugie pytanie czy klimatronic ma jakies funkcje oprocz nawiewu manualnego i klimatyzacji bo nie wiem czy jakies bajery sa w nim ...??
  12. dziarule odpowiedział(a) na piurko temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no zdjecia konkret kolorek jak u mnie
  13. autko swietnie sie prezentuje tylko to zdjecie wnetrza mi sie miesza ciezko by bylo sie przyzwyczaic
  14. ok thnx dzisiaj jechalismy na A4 do Wrocka i na 5 biegu przy 140km/h- 3,5tys. obr. lapie przy 160km/h- 4tys. obr. i przy 200km/h 5tys. obr. byl dosc duzy ruch wiec wiecej nie jechalem ale autko dalej przyspiesza tylko coraz wolniej wskazowka idzie... i mysle ze po odblokowaniu obrotow powyzej 6tys. nie bedzie gwaltownie spadala moc. w najblizszym czasie bede jechal do salonu "lelek" bo znajomy mnie umowi z najlepszym mechanikiem ktory od lat grzebie tylko w Audi i sie wiecej dowiem....
  15. niop w sumie nie ma to jak naped 4x4 jechalem volvo v70 i jeszcze tak szybko nigdy nie wchodzilem w zakrety jak tym autkiem i nic ani piskow ani niczego...
  16. aha szkoda myslalem ze z takiej pojemnoswci da sie duzo wycisnac....
  17. wlasciwie jak patrzylem na dane tech. obu quattro i zwyklego to niczym sie nie roznia tylko napedem...
  18. hmmm to przy okazji tematu moze ktos by mi poradzil jak zwiekszyc moc w moim autku... bo tatko ma za niedlugo urodzinki i chce mu zrobic prezent bo chlopina tez lubi poszalec
  19. hmmm ja jechalem na autostradzie w austrii non stop powyzej 200km/h i wyszlo mi 15litrow... na miescie przy agresywnej jezdzie do 5tys obr 17litrow to maximum w jezdzie mieszanej wychodzi mi 12 litrow a na trasie przy predkosci 90-120kmh jest to 9,5litra... nie wiem czemu tak duzo ci pozera tego paliwa moze powinienes zmienic stacje benzynowa
  20. dziarule odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    auto swietne
  21. http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=742352 to ja sobie pozwole wrzucic linka z artrykulem subaru czernika
  22. hehe i pozadna kamerke
  23. na wakacje na pewno sie zjawie bo na rehabilitacje bede na szaserow jedzil...
  24. hehehehe to lepij zamontowac kamerke w auciee... ja mam kask samochodowy bmw kiedys w kamieniu slaskim go probowalem ale kamerki nie przymocujesz...
  25. jak bedziecie mogli to nakreccie filmik startujacej A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.