Treść opublikowana przez ganjaq
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Dlaczego romano? Tak mało o nim informacji, że tym bardziej nie wiadomo czy się sprawdza po dłuższym czasie użytkowania, tym bardziej że jest na membranie gumowej a od golda jest chyba 20 pln tańszy. Co do staga to 300-6 jest ale to jak czytam, żaden problem. Co do węży faro to jestem za. Jednakże chciałbym bardziej szczegółowo, co potrzeba. Sterownik, reduktor, wtryski, butle to za ogólnie żeby gdziekolwiek składać zamówienie
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Witam, chciałbym zamówić niedługo zestaw na 230 koni ale szczerze powiem, że nie bardzo biegam w tym temacie a nie chciałbym o czymś zapomnieć. Czy mogę prosić kogoś z Was o pomoc w zestawieniu listy gratów potrzebnych do montażu? I czy stag 300-4 ogarnie bo się tak składa, że gdzieś u mnie zalega? Pozdro
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Nie mam pojęcia za co odpowiada ten zbiornik ale to już mówiłem, za to wiem, że nie ma go w etce co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że w piz... z nim
-
Instalacja do bfb prośba o ocene
Jeszcze raz napisz, że wszystkie części tj. butla i sterownik i ta cała reszta którą masz na myśli kosztuje 1500. Zgodzę się że 2000 - 2500. Swoją drogą co polecicie do BFB szykowane na 230 koni (większe turbo) i czy jak będzie problem np. z pompą i brakiem paliwa (za małe wtryski albo coś), to czy można to olać i zrobić moda na samym gazie
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Znajomy ma na sprzedaż S4, jak nie pójdzie w całości to możliwe, że rozbierze ją na części a wtedy postaram się załatwić Tobie listwy w fajnej cenie
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Jest coraz ładniejsza, na obecną chwilę, a sprawdzałem ostatnio allegro nie ma niczego co by mogło się z nią równać. Co do pomalowania tylnego zderzaka, pomysł taki pojawiał się ale nie doszło do skutku. W srebrnym aucie fajnie to wygląda kto wie, jak byłoby tutaj. Pozdrawiam
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Da się do niego dostać bez odkręcania fotela kierowcy (bo jest pod dywanikiem przed fotelem kierowcy) ale bardzo inwazyjny to sposób bo mało miejsca jest, zdejmujesz osłone progu wewnętrzną, podstopnice i możesz próbować odchylać dywanik jak mocno potrafisz albo fotel odkręcasz i wtedy łatwiej. Co do mojego modułu, jak najszybciej sprawdzę czy podmieniony został moduł czy drzwi? Nie mam bezpiecznika 23 a wiązki w drzwi tył mają tylko kostkę w zamek centralki, kostkę do czerwonej lakpki i głośnika lecz kostka doprowadzająca ma jeszcze dodatkowo dwa kable, od razu też powiem, że inne kolory kabli w kostce doprowadzającej i inne w kostce drzwi ale u znajomego jest to samo, też inne kolory przed a inne za
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Dosłownie wyprzedziłeś fakty, próbowałem przed chwilą zaadaptować w kanale 61 opcję 1 (docelowo jest zero, szyby tył w prądzie, co jest oczywiste w przypadku tego sterownika) i ... error no chyba że do adaptacji w komforcie potrzebny jest login
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Wiem bo go wyjąłem, mam od samego początku problem z prądem z tyłu, na kostkę w słupku wogóle nie idzie prąd a co za tym idzie nie działa centralka z tyłu. Więc raz jeszcze mam AS i korby z tyłu. Co Ty na to. A i powiedz jaka cyfra w kodowaniu odpowiada za dodawanie lub odejmowanie tyłu w prądzie, czy to przypadkiem nie chodzi Ci o adaptacje
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Pojęcia nie mam zielonego a tak poza tym to fajne logi, jak możesz to daj jeszcze na pw 002, 020, 032. Mi jesienią przy temperaturze też blisko zera na jednym ic dawało pod 40 stopni. Co tam masz pod machą, wtryski większe czy seria
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Panowie przeczytanie 71 stron tego tematu to niezła lektóra ale do rzeczy, jeżeli w swoim aucie posiadam sterownik AS a mam tylko dwie szyby w prądzie to co wtedy, trzeba od nowa przepisać podręczniki? Czy coś sie może zmieniło ale nie zostało zaktualizowane na 1 stronie?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Pozwolę sobie pierwszy sprostować to co napisałeś, ten trójnik czy też ta rurka, nie idzie do bloku tylko do zbiornika na ciśnienie którego w ogóle nie potrzeba więc i trójnika też. Fakt, trzeba kawałek rurki dosztukować ale chodzi o odcinek od ic do dv, wystarczy 7 cm, wtedy rura ori, ta która wychodzi z tipa wchodzi do dv a dv do ic kawałkiem rurki tej sztukowanej 7 cm
-
PROSZĘ o analize LOGÓW
Niech mi ktoś powie jak wstawiać tu filmiki, a tym czasem link do tutoriala "jak kompresorem sprawdzić szczelność" https://www.youtube.com/watch?v=s29Q77hK-i4
-
Za co odpowaida bezpiecznik 23
Ja już to wszystko rozebrałem i w słupkach wtyczka która powinna doprowadzać prąd jest martwa, z prawej jak i z lewej strony, na przód prąd jest, na tył nie. Żaden plus a są tam na pewno 2 nie ma prądu Ani ja ani znajomy u którego wszystko działa, nie mamy bezpiecznika 23 więc raczej wątpie żeby to było powodem braku prądu z tyłu
-
Pytanie o kostki
To bezpieczniki od flash control un 13, modułu przyczepy
-
Za co odpowaida bezpiecznik 23
Więc tak, wyjęcie bezpiecznika 22 nic nie zmienia, nadal opuszczają mi się szyby, centralka zamyka, guziki podświetlają się, dopiero wyjęcie bezpiecznika od komfortu sprawia, że drzwi są martwe. Od czego w takim razie jest ten bezpiecznik tzn. za co odpowiada skoro wyjęcie go nic nie zmienia. Dalej dlaczego nie mam bezpiecznika 23 a co za tym idzie prądu na tylne drzwi. Ma to związek z tym, że mam moduł komfortu AS chodź z tyłu korby? AS według info na forum obsługuje tylko 4 szyby w prądzie a nie jak w innych przypadkach oba warianty. Tutaj doszukiwać się braku prądu w tylnych drzwiach? I jeszcze komunikat błędu mnie zastanawia. Brak komunikacji ze sterownikiem w tylnych prawych i lewych drzwiach. Czy to się próbuje komunikować z modułem w drzwiach którego nie ma z tyłu? Czy próbuje się komunikować mimo ich braku np. z zamkiem w drzwiach do którego idzie 7 kabli
-
Za co odpowaida bezpiecznik 23
Czy na każde drzwi jest bezpiecznik
-
Za co odpowaida bezpiecznik 23
Witam Was, pytam ponieważ spotkałem się z trzema opisami tego bezpiecznika, 1 światła boczne/tylne lewe, 2 drzwi tył prawe, lewe, 3 drzwi strona pasażera, Za co by nie odpowiadał to nie mam w tym miejscu styków pod bezpiecznik (jakby puste miejsce)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, pogratulować wyboru silnika, temat mocno rozwojowy. Czeka Cię super zabawa z tym autkiem
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak, na dwie śruby imbusowe, wywalasz? Jak tak to gdzie zaślepiasz i jak zaślepisz puszkę filtra? Co zrobisz ze zaworem n112? Dodam, że w momencie zimnego startu zawór N112 otwiera kombi a pompa sai tłoczy spaliny ubogie w tlen a bogate w niedopalone paliwo z powrotem do filtra powietrza- Pytanie o kostki
Takiej zagadki... We familiadzie kiedyś to chyba było. Ankietowani nie wiedzieli- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Nie wyżej a niżej i w prawo uchwyt montowany do bloku pod wspornikiem turbiny- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Nie tylko chodź z tym uchwytem masz racje, jest jeszcze inna rura do pompy- Pytanie o kostki
Edytowane Witajcie,długo zastanawiałem się dlaczego nie grają mi głośniki w tylnych drzwiach i pewnie dlatego że co tam powinno być, wzmak i sub? To pierwsze pytanie a drugie tyczy się tego pod wyłącznikiem świateł,co to - Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX