Treść opublikowana przez sowiq
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja może podjadę, bo dawno mnie nie było
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
@INFOLUDEK z ciekawości - udało Ci się zgrać Homelinka z Twoją bramą?
-
A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual
Kurde, Panowie... Kolega @sylwek28 wrzucił temat, żeby pochwalić się fajnym, nowy autkiem, które wyposażył sobie pod siebie i jest z niego zadowolony, a Wy robicie dyskusje na tematy światopoglądowe Pogratulujcie koledze wyboru, życzcie przyjemnych wrażeń. Po co komuś na siłę psuć humor i subiektywnie udowadniać, że zrobił źle? Dla mnie auto bardzo fajne. Analogowe zegary jak u @Kosmita - na żywo prezentują się na prawdę dobrze. Matrix LED - genialna sprawa. Kolor Moonlight - kozak. Też taki chciałem, ale nadkola w Allroad się nie komponowały. Więcej nie skomentuję, bo @sylwek28 coś mało zdjęć wrzucił
-
A4 B9 Allroad 2.0 TDI
Bardzo ładny Allroad, gratulacje zakupu PS. Robi się nas coraz więcej
-
Audi A4 B9 Allroad 2.0 TFSI (252 KM)
Również B8. Koleś z ASO wyjaśnił mi, że urzędy nie aktualizują zbyt często swoich baz danych i po prostu nie mają na liście modelu B9.
-
licznik - zdjęcie ochrony
Jedziesz z założonym nowym licznikiem. Część rzeczy nie będzie na nim działała przed zdjęciem ochrony, ale np. prędkościomierz powinien działać.
-
B8 TrOOOOp
Ja bym się nie zastanawiał, tylko od razu wymieniał
-
Audi Connect
Problem rozwiązany. Wystarczy wejść na stronę w wersji UK - https://www.google.co.uk/maps/sendtocar Po tej operacji na stronie Google Maps mamy nową opcję:
-
B8 TrOOOOp
Ja musiałem wymienić przy ok. 100k przebiegu. Z tym, że nie wiem czy to pierwsza czy druga wymiana (auto kupiłem z nalatanymi 80k)
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
@INFOLUDEK fura prezentuje się pięknie! Niech dobrze służy i cieszy jazdą i wyposażeniem
-
B9 Fellows
Czy oprócz mnie ma ktoś problem z ładowarką USB, która zakłóca radio? Na mieście nie ma różnicy, ale na trasie albo w garażu podziemnym widać wyraźną różnicę. Radio gra idealnie i bez żadnego szumu, a jak podłączę ładowarkę to zaczyna szumieć. Próbowałem dwóch różnych, w tym jednej całkiem drogiej, ale wygląda to identycznie. (ładowarkę chcę mieć podłączoną na stałe, do zasilania Yanosika GTR)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja dzisiaj odpadam.
-
B8 TrOOOOp
Mam taki plan - zrobić sobie "przedłużacz" do wtyczki 8-pin lusterka fotochrom. Mam już obie wtyczki i piny. Chcę zrobić taką przedłużkę 15-20 cm, żeby pociągnąć sobie z niej zasilanie do kamery samochodowej, bez cięcia kabli w wiązce samochodu (auto na gwarancji). I teraz pytanie - czy jeśli chodzi o kable CAN, to wystarczy, że skręcę je w warkocz? Może być zwykły kabelek LgY 0.35 mm? Na schemacie kabel jest oznaczony jako 0.13.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
-
B9 Fellows
Trochę inna bajka, bo przy APL z definicji po 3 latach oddajesz auto. Nie wiem co musieliby Ci lać, żeby po 3 latch i limicie 30k km rocznie silnik odczuł różnicę Z drugiej strony ja dokupiłem gwarancję na 5 lat, więc jeśli zamiast oleju będą zalewali wodę, to też trochę ich problem.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
No przecież Ci @komoornik dokładnie to napisał powyżej
-
B8 TrOOOOp
Sprawdź też https://www.e-connectors.pl/ Kupuję od nich od dawna i wszystko jest 1:1 z ori.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli nie trzeba fury przemalować na różowo, to oczywiście, że podnoszę
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Bo Homelink to nie jest ich system. Oni to tylko zapakowali w pudełko i montują w autach. Homelink jest własnością amerykańskiej firmy Gentex i Audi nie ma możliwości wprowadzać do niego zmian. A amerykańska firma widocznie nie przejmuje się zbytnio europejskim rynkiem. http://www.homelink.com/ http://www.gentexcorp.com/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja byłem, ale byłem tak zajęty jedzeniem kiełbasy, że nie pomyślałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Część warszawskich klubowiczów już mnie zna, więc zdradźcie tajemną wiedzę. Komu i ile trzeba dać w łapę, żeby uzyskać różową odznakę klubowicza?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
Ta kradzież w Katowicach to nie kwestia zabezpieczeń Audi jako takiego, tylko sprytne wykorzystanie wady systemu keyless - wzmocnienie sygnału kluczyka leżącego w domu na tyle, żeby samochód "myślał", że masz kluczyk w kieszeni. Na kradzież tego typu podatne są samochody wszystkich marek wyposażone w keyless. Najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym jest dobra polisa AC
-
B8 TrOOOOp
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
7 (8?) osób to nie aż tak mało Również dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę. Zabiorę VCDS jakby ktoś coś potrzebował.