Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. Ja może podjadę, bo dawno mnie nie było
  2. @INFOLUDEK z ciekawości - udało Ci się zgrać Homelinka z Twoją bramą?
  3. Kurde, Panowie... Kolega @sylwek28 wrzucił temat, żeby pochwalić się fajnym, nowy autkiem, które wyposażył sobie pod siebie i jest z niego zadowolony, a Wy robicie dyskusje na tematy światopoglądowe Pogratulujcie koledze wyboru, życzcie przyjemnych wrażeń. Po co komuś na siłę psuć humor i subiektywnie udowadniać, że zrobił źle? Dla mnie auto bardzo fajne. Analogowe zegary jak u @Kosmita - na żywo prezentują się na prawdę dobrze. Matrix LED - genialna sprawa. Kolor Moonlight - kozak. Też taki chciałem, ale nadkola w Allroad się nie komponowały. Więcej nie skomentuję, bo @sylwek28 coś mało zdjęć wrzucił
  4. Bardzo ładny Allroad, gratulacje zakupu PS. Robi się nas coraz więcej
  5. Również B8. Koleś z ASO wyjaśnił mi, że urzędy nie aktualizują zbyt często swoich baz danych i po prostu nie mają na liście modelu B9.
  6. Jedziesz z założonym nowym licznikiem. Część rzeczy nie będzie na nim działała przed zdjęciem ochrony, ale np. prędkościomierz powinien działać.
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym się nie zastanawiał, tylko od razu wymieniał
  8. Problem rozwiązany. Wystarczy wejść na stronę w wersji UK - https://www.google.co.uk/maps/sendtocar Po tej operacji na stronie Google Maps mamy nową opcję:
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja musiałem wymienić przy ok. 100k przebiegu. Z tym, że nie wiem czy to pierwsza czy druga wymiana (auto kupiłem z nalatanymi 80k)
  10. @INFOLUDEK fura prezentuje się pięknie! Niech dobrze służy i cieszy jazdą i wyposażeniem
  11. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Czy oprócz mnie ma ktoś problem z ładowarką USB, która zakłóca radio? Na mieście nie ma różnicy, ale na trasie albo w garażu podziemnym widać wyraźną różnicę. Radio gra idealnie i bez żadnego szumu, a jak podłączę ładowarkę to zaczyna szumieć. Próbowałem dwóch różnych, w tym jednej całkiem drogiej, ale wygląda to identycznie. (ładowarkę chcę mieć podłączoną na stałe, do zasilania Yanosika GTR)
  12. Ja dzisiaj odpadam.
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam taki plan - zrobić sobie "przedłużacz" do wtyczki 8-pin lusterka fotochrom. Mam już obie wtyczki i piny. Chcę zrobić taką przedłużkę 15-20 cm, żeby pociągnąć sobie z niej zasilanie do kamery samochodowej, bez cięcia kabli w wiązce samochodu (auto na gwarancji). I teraz pytanie - czy jeśli chodzi o kable CAN, to wystarczy, że skręcę je w warkocz? Może być zwykły kabelek LgY 0.35 mm? Na schemacie kabel jest oznaczony jako 0.13.
  14. 18 mm. Tylko i wyłącznie wiertło stożkowe.
  15. sowiq odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Trochę inna bajka, bo przy APL z definicji po 3 latach oddajesz auto. Nie wiem co musieliby Ci lać, żeby po 3 latch i limicie 30k km rocznie silnik odczuł różnicę Z drugiej strony ja dokupiłem gwarancję na 5 lat, więc jeśli zamiast oleju będą zalewali wodę, to też trochę ich problem.
  16. No przecież Ci @komoornik dokładnie to napisał powyżej
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź też https://www.e-connectors.pl/ Kupuję od nich od dawna i wszystko jest 1:1 z ori.
  18. Jeśli nie trzeba fury przemalować na różowo, to oczywiście, że podnoszę
  19. Bo Homelink to nie jest ich system. Oni to tylko zapakowali w pudełko i montują w autach. Homelink jest własnością amerykańskiej firmy Gentex i Audi nie ma możliwości wprowadzać do niego zmian. A amerykańska firma widocznie nie przejmuje się zbytnio europejskim rynkiem. http://www.homelink.com/ http://www.gentexcorp.com/
  20. Ja byłem, ale byłem tak zajęty jedzeniem kiełbasy, że nie pomyślałem
  21. Część warszawskich klubowiczów już mnie zna, więc zdradźcie tajemną wiedzę. Komu i ile trzeba dać w łapę, żeby uzyskać różową odznakę klubowicza?
  22. Ta kradzież w Katowicach to nie kwestia zabezpieczeń Audi jako takiego, tylko sprytne wykorzystanie wady systemu keyless - wzmocnienie sygnału kluczyka leżącego w domu na tyle, żeby samochód "myślał", że masz kluczyk w kieszeni. Na kradzież tego typu podatne są samochody wszystkich marek wyposażone w keyless. Najlepszym zabezpieczeniem antykradzieżowym jest dobra polisa AC
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzuć okiem na obrazek z ETKI Online - https://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php
  24. 7 (8?) osób to nie aż tak mało Również dzięki
  25. Ja będę. Zabiorę VCDS jakby ktoś coś potrzebował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.