Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. Do śruby trzymającej zamek idealnie pasuje imbus (25 czy 30) jeśli nie znajdziesz takiego klucza. Jeśli chodzi o VCDS, to pytaj kolegę Gibons.
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na forum pisali, że nie można. Ale ja bym zadzwonił do ASO i zapytał czy to zrobią
  3. A nie masz może kubeczków pod przetwornicę 230V?
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I kto tu teraz wyszedł na ignoranta?
  5. Jak masz spinki, to zobacz sobie jak one działają - wciśnij tę szerszą część od strony stożka, aż usłyszysz charakterystyczne kliknięcie. Potem przywróć ją do poprzedniego stanu - będziesz wiedział w którym miejscu włożyć wyjmak, żeby spinka się bez problemu wypięła
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem dzisiaj pierwszą B9 w Wawie
  7. Kolego, pierwsze co zrób to zaopatrz się w takie plastikowe narzędzia do demontażu tapicerek, bo jeszcze uda Ci się zamiast spinek połamać zaczepy w plastikowym boczku drzwi i tylko narobisz sobie kosztów: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=demonta%C5%BC+tapicerki Poza tym na forum było kilka tematów na temat zamków drzwi: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ Zanim zabierzesz się ponownie za rozbieranie drzwi, rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176741-demontaz-przedniej-tapicerki-drzwi/
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja durny wydałem 60 zł na przyrząd, który, jak się okazało, ma za grubą igłę
  9. sowiq odpowiedział(a) na msurma temat w Audi A4 B8
    Mogę się mylić, ale chyba nie ma takiego czujnika. Jest za to kilka czujników umieszczonych w nawiewach i wyciągach. Sterownik na podstawie temperatury powietrza zasysanego z kabiny wnioskuje jaką temperaturę musi wdmuchiwać. A na podstawie odczytów z czujników umieszczonych w nawiewach oblicza w jakiej proporcji ma mieszać ciepłe i zimne powietrze. Zresztą którą chciałbyś mieć wyświetloną temperaturę w klimatyzacji 3-strefowej?
  10. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wozisz anteny CB na dachu? U mnie kabel jest przycięty w klapie bagażnika, przez co w jednym miejscu uszczelka delikatnie przecieka. Też po jakimś czasie robi mi się podobna plama. A co do obtarcia to współczuję. Przeszedłem to w dwóch autach. Jakaś ciota zarysowała na parkingu i oczywiście uciekła
  11. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli nie czytało się instrukcji Elektryczny ręczny działa jako hamulec awaryjny. Tak to sobie wymyślił producent na wypadek, jakbyś miał awarię hamulca podstawowego. Moim zdaniem bardzo rozsądnie.
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szeroki plastikowy wyjmak, ewentualnie drewniana łopatka do mieszania jajecznicy na patelni
  13. Pierwsze co, to sprawdź bezpieczniki
  14. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie, jest na stałe. Jedyne co, to przyszlifować delikatnie. Ale obczaiłem przyrząd w innej wersji - z jednej strony ma igłę, z drugiej "stożek", więc powinno pasować wszędzie
  15. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, miałem się pochwalić jak wrażenia po zakupie przyrządu do czyszczenia i regulacji dysz spryskiwaczy. Narzędzie jest na prawdę super. Wygodne i tak dalej. Jest tylko jeden problem. Końcówka jest za gruba na dysze spryskiwaczy w naszych A4 Jednym słowem - nie pasuje
  16. Tu masz pokazane, gdzie znaleźć (+) - jest przy wyciekarczkach przedniej szyby: (-) jest widoczny również gdzieś w tej okolicy.
  17. sowiq odpowiedział(a) na zbigor temat w Audi A4 B8
    Które ASO konkretnie? Bo ja np. na Połczyńskiej dorabiałem kluczyki i cena z kodowaniem wyszła niższa niż niektórzy podają w mniejszych miastach. A wcale w garniaku nie pojechałem, zniżek też nie mam
  18. Nie, chyba nie. Powinieneś mieć taki kluczyk awarynky (plastikowy grot z pastylką immo): A w schowku pasażera obudowę do grotu w kształcie normalnego kluczyka. Dopiero po włożeniu grotu w obudowę powinieneś być w stanie odpalić auto:
  19. wrclaguna jest z Rzeszowa. Raczej pomoże
  20. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    andynl też, bodajże.
  21. Może głupi pomysł, ale lepszy taki niż żaden Próbowałeś odpalać innym kluczykiem? Ewentualnie tym plastikowym, zapasowym grotem?
  22. Gdyby to był ten czujnik, to nie byłbyś w stanie otworzyć auta z pilota, bo prąd byłby całkowicie odcięty od akumulatora.
  23. Kolego, kierowca to sterownik z końcówką 793. Jeśli wcześniej założyłeś odwrotnie i skopiowałeś stare kodowanie, to znaczy, że w sterowniku kierowcy masz teraz kodowanie ze sterownika pasażera - i odwrotnie. Upewnij się, że na bank masz dobre kodowania wklejone w dobre miejsca @wrc, faktycznie w opisie moda sterowniki kierowcy i pasażera są opisane odwrotnie.
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakiś czas temu założyłem dysze mgiełkowe (chyba od VW). Miałem kiedyś takie w VW Bora i tam działały idealnie. Ale do A4 jakoś mi nie podeszły. Także nie polecam
  25. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja właśnie kupiłem, bo mnie już wkurzają te szpileczki Zobaczymy jak się sprawdzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.