Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

garry99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez garry99

  1. garry99 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie warte to swojej ceny ma ktoś u siebie założone DOWNPIPE 1.9TDI 1.9 TDI Audi A4 A6 VW Passat B5 B6 (3560509552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. Zadbana to fakt,wrzuć zdjęcia środka.Ja swoje 17 będę chciał sprzedać z nowymi oponami jakby co:decayed:
  3. garry99 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna maszyna,widzę że kolega ze Szczytna nie daleko mnie pozdro z Nmr
  4. Coraz bardziej myśle o tych dokladkach w kolor bo u mnie w pracy gościu ma taka samą i wygląda calkiem fajnie, ,malowac będę na wiosne jak dojdzie dokladka s line:wink: dzisiaj kupilem felgi 18 cali wieczorem wstawie jakies foto:decayed:
  5. Kiełbaski można piec:grin:
  6. Dzięki jest kosa też tak u siebie zrobie:decayed:
  7. Masz moze zdjecie jak to wyglada z przodu bo tez chcem zrobic jak u Ciebie
  8. Fakt szrotu jest trzeba szukać w miarę zadbanej sztuki.ostatnio sasiad kupił s-line przygotowana do sprzedaży jak cholera bo to z pod Radomia byla ale jak ją wzięliśmy na podnośnik to byla masakra sama rdza:kwasny: fajny w tych sline jest środek szczególnie fotele poczekam do wiosny i kupię do swojego:naughty:
  9. Piękna sztuka, czasami żałuję że nie kupiłem sobie czarnej:decayed:
  10. muszę jeszcze poczytać żeby wszystko dokładnie sprawdzić w moich rejonach nie ma dobrych tunerów żeby się coś dowiedzieć a te 190 km by się przydało bo jeżdżę na zloty a 1/4 nie gardzę a te 130 km to trochę mało przy tej masie,serce mnie boli jak golf 3 z tą samą mocą mnie objeżdża jak chce:confused4:
  11. Jeśli kupię nowe to powinno być ok? a jeśli nie to jakie najlepiej założyć żeby atakować te ok 190 km. po założeniu tego wszystkiego od razu jechać na strojenie tak? sorry że tak pytam uczę się
  12. Jeśli mam AWX to przy tym setupie Etap2 muszę zmienić sprzęgło i jak to jest z żywotnością silnika? - turbo BRD - FMIC - program - brak EGR - DP - pompki seria Wynik: max 200km 400nm
  13. jeszcze tylko dobra felga i będzie:kox:
  14. Wygląda na zadbaną, wrzuć więcej fot wnętrza, duzy plus ze quattro:wink:
  15. Tak kable idą do pokrętła ale podswietlenia nie mam muszę sprawdzić może jakiś bezpjecznik jest przepalony. O jakie kostki dokładnie chodzi?
  16. Dzisiaj wyciągnąłem kratkę nawiewów i tam były podłączone kable czyli mam podświetlenie nawiewów?
  17. Mieszkasz moze kolego w Goldapi?
  18. czy tylne zaciski z audi a6 c5 4.2 Q 2004r podejda do b6 1.9 tdi oska? pytam bo moge tanio kupić
  19. Nie jest tak źle,wszystko da się dołożyć i będzie malina aby służyła bezawaryjnie jak najdłużej:wink:
  20. Wstawiałeś soczewkę z b8? daj znać jak to świeci bo sam planuję oddać lampy do gwertego
  21. Dzisiaj też zrobiłem tem mod z którego jestem mega zadowolny:decayed: były też problemy ale po przeczytaniu szczególnie ost strony wszystko zostalo rozwiązanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.