Treść opublikowana przez Dev
-
[B6 AMB] Sonda a może katalizator ?
a sprawdzałeś na Vagu w jaki sposób oscyluje?
-
[B6 AVJ] Falowe oddawanie mocy
świece zmieniałeś???? u mnie po wymianie na NGK PFR6Q problem ustał
-
[B5 AWT] Osiągi 1.8T FWD
mój klamot osiągnął 210 na 4 biegu 5 nie próbowałem do oporu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jest w Jantarze burger king i pizza hut zaraz Mod nakopie mi do d........y
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
masz jakiegos pomysła? dobre jest KFC ale tam czuję sie jak lump na Dworcu Centralnym :polew: :polew: :polew:
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
i co była jakas zmiana?
-
[B5 AWT] Osiągi 1.8T FWD
jakiego masz junkersa?????? sprawdz wskazania sondy lambda, jezeli wskazuje niskie napiecie, moze to oznaczac zubożenie mieszanki, a co za tym idzie po d..... dostaja gniazda, zawory no i uszczelka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
na nastepny spot postaram sie coś przygotowac z młodzienczych lat ale pamiec juz nie ta..... :wallbash: :wallbash:
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
nie doczytałem, ale czy czujnik też masz nowy????? jak nie to też by sie przydał, najlepiej Ori płyn kup do alu chłodnic, petrygo jak chcesz może byc nie pamietam jak wygląda sprawa termostatu w APT ale chyba nie trzeba wyciągąc pompy
-
[B5 ADR] Silnik wolno się grzeje
sprawdzałes Vagiem temperature ????? moze czujnik jest zwalony????/
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
wydajnoscią
-
[B5 AEB] Słabe hamulce tył Q avant
taaaaaaaa...... jutro pojade
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
zły olej, powinno byc 5W40 lub 5W30 szukaj nowej, z regeneracją róznie bywa mozna sie pokusic o zrobienie hybrydki
-
[B5 AEB] syczące turbo w Tbenzynie - czy to normalne zachowanie ?
dmuchawka pada na jakim jezdzisz oleju?
-
[B5 AJL] silniki AJL 1.8t
110kW (150kM) AEB ARK APU ANB ATW AWT AVJ
-
[B6 AVJ] Pytanie o turbosprężarkę z TT
ciekaw jestem skąd jest ten producent? z Europy ????? bo jak tak to turbawka najpierw leci z europy do USA z USA do Europy z Europy do USA a potem z nowy do Europy czyz nie??? niech mnie ktoś poprawi jesli sie mylę
-
[B5 AEB] Słabe hamulce tył Q avant
czuje jak auto hamuje, mam do tego nosa jak hamuje to za mocno nurkuje i za szybko pracuje ABS rozbierałem cały przód, od tamtej pory jest popelina
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! było zaje....fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! żałuj ten kogo nie było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
kur......a ludzie to maja problemy a ten tylko waha, przepustnica, czujniki :polew:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
.....nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz......
-
[B5 AEB] Słabe hamulce tył Q avant
witam pacjent to a4 1.8T 1998r Quattro avant, a problem jest tego typu ze hamulce z tyłu sa słabiutkie tarcze prawie nowe, klocki tez, nowy płyn, odpowietrzone zaciski jeden jest problem nie moge Vagiem zrobić testu ABS-u czy te francę odpowietrza sie za pomocą Vag-iny? za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ZGŁASZAĆ SIE NA JUTRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drool: :drool: :drool:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jutro bedzie głośniej
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
to mi sie podoba :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> http://moto.allegro.pl/item497191934_nowe_alufelgi_do_audi_wzor_a5_piekne_nowosc.html
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
ja nie mam zadnych kompleksów w tym temacie a chodzi mi o to ze te felgi w zaden sposób nie pasują do tego auta i TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! do Kolegi Cristoforo te felgi od A8 mają za duże ET i wyjdzie trochę lipnie na aucie pozostałe felgi z linków, ładne ale b.trudne w utrzymaniu czystości i do tego bardzo szerokie jakie chcesz wrzucic tam opony?