Treść opublikowana przez Dev
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
klocki załóż Ferodo może i są DS-y tarcze zobaczysz jak zdejmiesz koła wtedy podejmiesz decyzje
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
czy Vag wykaże awarię N75? u mnie nie pokazał
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
jeżeli sonda jest w pełni sprawna reaguje w kilka sekund po odpaleniu po to ma podgrzewanie podłącz Vag-a i sprawdz
-
oleje w przekladni quattro?
jak chcesz to możesz wymienić GL4+ lub GL5 na pewno mu nie zaszkodzi
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
witam Vag wskazał błąd 00544 maksymalne ciśnienie doładowania przekroczone w góre. silnik pow 2600 obr/min "wyłacza sie", tzn. traci moc, wszystko szczelne, sprawdzone i na swoim miejscu WG chodzi, turbo jest po regeneracji gdzie szukac przyczyny? za info w temacie serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
ok. wiesz gdzie mnie szukać
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
nie przesadzaj ze wydasz 1000zł za robociznę przy wymianie pierścieni, razem z pierścieniami tyle nie wychodzi roboty jest tam max na 4 godziny, nawet jeżeli ktoś bedzie ręcznie honował tuleje ja dodatkowo wyważam dodatkowo korby z tłokami i pierścieniami z dokładnością do 1grama wiadomo ze każdy robi auto na tyle na ile go stać ale to co zrobiłeś to tylko półśrodki
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
gdzieś Ty znalazł tę prawdę, hm?
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
VAG?
-
[B5 AFN] wymiana pompy
proste jak pierd......e wydrukuj sobie to co napisał Kolega Rikardo i zrób po kolei tak jak trzeba
-
[B5 AFN] Jakie Sprzegło do Quattro(Docelowo 180KM)
seryjne sprzęgło powinno wytrzymac 132 kW może sachs racing ? http://www.sachsperformance.com/EU/sachs-race-performance-clutch/audi/a4-8d2/19-tdi-81kw-0996-bis-1100/index631.html
-
[ALL B6] Gdzie chipować auto w Trójmieście ?
chip-s w tiptronicu nie wychodzi ciekawie automat zawsze "ucina"
-
[ALL] Jak to jest z quattro
trzeba podpiąć Vag-a i zobaczyć co pokaże powinna być informacja ABS EDS
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
bedzie wiecej żarł sieczki
-
[ALL] Jak to jest z quattro
i co kreciły sie w przeciwnych kierunkach? a podniescie jedno i zobaczcie co bedzie sie działo
-
[ALL] Jak to jest z quattro
EDS nie działa jak silnik nie pracuje zróbcie tak samo ale na włączonym silniku i wrzućcie bieg dwa koła powinny kręcić sie w tym samym kierunku tutaj masz krótki filmik w temacie: http://pl.youtube.com/watch?v=UejUaDu23BI
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
nie wykonałes wszystkich zaleceń jak miałeś zdjęta głowice trzeba było dotrzec gniazda z zaworami tym bardziej ze masz w aucie junkersa pierścienie też mogłeś wymienić to co zrobiłeś pomoże na jakieś 20-30tyś km a potem znowu bedzie c**j.......a
-
Prosze o ocene:)
pewnie króciutko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Problem z głośnym hamulcem przednim
może kupiłeś jakieś dziadostwo?
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
mozna ją sprawdzić najpierw na zimnym silniku a potem na ciepłym czy sie blokuje zdejmij ją i pojezdzij bez, zobacz czy sie cos zmieni
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
jeżeli tuleje cylindrowe mieszczą sie w granicach tolerancji nie trzeba robić szlifu silnik audi to bardzo trwała jednostka, wystarczy wymienić pierścienie zrobić głowice tj, zawory, gniazda ew.prowadnice i hulasz nastepne 150000km
-
[ALL B5] Gaśnie przy odpalaniu jak postoi
bardzo mozliwe ze reduktor juz kaputt i sie zalewa 2 generacja do tego auta?
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
kiedys miałem doczynienia z ADR-em w którym głupiała temperatura odpowietrzałem go 4 razy, w końcu pozbyłem sie powietrza' czujnik i termostat masz ori?
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
jak jezdziło na syfie a potem zalało sie dobrym olejem może pokazać sie gdzie niegdzie nieszczelność
-
[B5 ADR] Jaka jest właściwa temperatura silnika 1,8
85-90 stopni może jest gdzieś zapowietrzony? i dlatego głupieje