Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. jeżli chcesz je polerowac na lustro to bedzie Cie to kosztowało mase pracy ale do wiosny zdążysz :> :> :>
  2. Dev odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    gdzie można znaleść (kupić) rurę która idzie w miejsce kata w AEB ????????
  3. w przyszłym roku w modzie będą wielkie samochody i małe kut.....sy a więc masz okazje być zajeb.....ie modnym przecież to kompletna bzdura co piszesz
  4. sprawdzałeś N75 czy sie odzywa???????? ja ostatnio miałem odwrotny problem turbo przeładowywało, auto miało na 1 straszną piz.....ę Quattrówka a traciła przyczepność na suchym aswalcie miałem przecięty tak jakby żyletką przewód który idzie z zimnej czesci turbiny do N75 po wymianie wężyka gumowego sytuacje sie odwróciła auto zrobiło sie zdechłe, po wymianie DV i węzyka który idzie do kolektora ssącego wszystko wróciło do nomy
  5. tutaj tez mozna ale to jest przewód od DV i moga byc problemy z turbo
  6. zmień znajomków :polew: :polew: :polew: :polew: masz racje Kolego, ja jego miejscu też bym zmienił :polew:
  7. Dev odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    wiecej ciśniesz, wiecej pali normalne
  8. coooooooooooooooo???????????? pięć stów????????????????????????? za co ?????????????????
  9. krocie.... a i tak nie warto
  10. ja tez jezdze na DS-ach i to od 12 lat kupowałem je jeszcze w Hamburgu, gdy Ferodo nie było w ogóle firma znaną w Polsce ale fakt, faktem tarcze hamulcowe robiono kiedyś bardziej solidnie i z lepszych materiałów
  11. i co z tego ze V????? w 1.8 masz turbine która juz odpowiednio zadba o speed-a no i do tego jest 1.8 jest odrobinę lżejsze a jak dodasz parę kucyków i niutków...... :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. to nie ma znaczenia czy TT czy AEB ma spełniac swoje zadanie jak chcesz to mam gdzieś swoja używkę od K03 sprawna, oddam za przysłowiową złotówkę
  13. tak ktoś może , są ladnie malowane, zielone, czerwone , żólte, czarne i nie warto ich zakładać. Tak jak koledzy doradzali jesli chcesz zanacząco poprawić skuteczność hamulców to upgrade o większej średnicy jest najlepszym rozwiązanie. Zakładaniem EBC czy DS-ów do seryjnej traczy mija sie z celem :gwizdanie: jezdziłeś??????? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. widocznie tyle wypadło ale wątpię aby pęczniały tak bardzo jak niektórzy tutaj myslą ostatnio robiłem AWX-a, dokładany był FMIC a praktycznie wszystkie rury były gumowe nie było aluminium wiec poszła guma, klient tak chciał i tak zostało zrobione nie było żadnego wiekszego laga, jak sie spodziewalismy poszedł to tego program i wszystko smiga az miło
  15. płynu w chłodnicy nie za mało?????
  16. moze gdzies jest zwarcie :kox: :kox:
  17. nie kupuj w ASO na allegro znajdziesz
  18. w tej chwili modny jest minimalizm czyli jak najmniejsze "obwieszanie" auta które ma byc szybsze jak wyglada
  19. do czego ten szajs??????? spodziewasz sie przekraczac 300km/h zresztą to i tak by nie pomogło :polew:
  20. taaaaaaa.... pasuja..... jak wół do karety :polew: :polew:
  21. kolor felg ogólnie padaczka :polew: :polew: czarne wstawki pasuja jedynie do czarnej budy szukaj Kolego całych srebrnych felg
  22. podłacz jakis multimetr i zobacz jaki amperaz przechodzi moze jakas lampka sie swieci????
  23. po co ????? zakładaj DS-y i po temacie
  24. nie nie słychac DV-a ale jak bedzie już na wykończeniu do poczujesz róznice podczas przyspieszania
  25. DS 2000 juz nie ma zastapiły je DS Performance ja zdecydowanie proponuję DS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.