Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. nie, nie mam schematu, najczęsciej klient kupuje kostke na allegro za 25 zł ja mu to montuje i po sprawie trzeba sie wpiąć w przewód zasilający pompe paliwową, mase i sterowanie od elektrozaworu który jest przy zbiorniku taka opcja jest najczęstsza mozna też jak pisałem wczesniej zrobic to zaraz przy ECU jutro zobacze jak to wygląda organoleptycznie bo tak z bani to nie pamietam [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:05_________________________________________________w moim aucie i roczniku jest sygnał do pompy na 4 pinie ECU przy rozruchu ma byc do 1V co do Twojego to nie moge znalesc schematu od ECU :confused4:
  2. wyłacznik działa automatycznie najczęsciej sterowanie idzie od elektrozaworu ze zbiornika LPG
  3. jak widzisz nie jest to uszczelka bo objawy masz takie same po jak przed trzeba sprawdzic wszystkie przewody czy sa drozne
  4. po jaka cholere zdejmowałes czapkę?
  5. ktoś zamnknie ten temat? bo zaczyna być nudny
  6. a kto tutaj pisze o destrukcji co? ja na pewno nie
  7. Dev odpowiedział(a) na kszaku temat w 1.9TDI
    jak wygląda sytuacje ze smarowaniem ???? moze tam jest pies pogrzebany
  8. tak, syf jezeli cieknie trzeba jechac na regulacje gdzie gaz tankujesz?
  9. albo jakiegoś mechanika :polew: :polew:
  10. na pewno
  11. Dev odpowiedział(a) na kszaku temat w 1.9TDI
    skąd bierzesz te turbiny?
  12. czyli bardzo prosta instalka tylko ze sterowaniem od sondy trzeba przeregulowac, moze byc ze już parownik jest stary
  13. koszt jest o wiele niższy... nie chce tutaj swirowac. ale jakieś 7 zł + 15 minut pracy wystarczy zamontować przekaznik przy ECU i po temacie
  14. w jakim to języku????? :shocked:
  15. u mnie nie swieci :mysli: a watek czytałem cały
  16. możesz podac dokładne oznaczenie?
  17. taaaaak.... ale jeżeli chcesz stworzyć jedną porządną rzecz to jak myslisz ile trzeba ich zepsuć, hm?
  18. jeżeli jest problem i auto zużywa LPG i Pb to naszybszym rozwiazaniem jest montaż wyłącznika pompy paliwowej ciekawsze rzeczy dzieja sie w renault-ach tam podczas jazdy na LPG spada wskaznik paliwa :shocked: dlaczego????? ponieważ jest podłaczony we wszystkie mozliwe sposoby z ECU, pływakiem w zbiorniku i cholera wie z czym jeszcze, takie ustroństwo ale co ciekawe paliwa wcale nie spala wszystko wraca do normy po ponownym zatankowaniu auta ale siłą rzeczy g...... tam wchodzi no i jeżeli spadnie wskażnik do zera wraca do swojego właściwego połozenia jest jakies urządzenie które niweluje tą niedogodność ale ja go jeszcze nie widziałem
  19. nie, nie Kochany...... nie wiesz ale moze kiedys Ci opowiem :polew: :polew:
  20. Dev odpowiedział(a) na macieek temat w 1.9TDI
    w B6 nie wszystkie silniki były na PD
  21. u mnie po montażu junkersa BRC i po porzadnym przepałowaniu nie było zadnego świecenia, czyli kat jest czysty ale co do tego że trzeba sie go bezwzględnie pozbyć po montażu to sie raczej nie zgodze przed montażem instalki należy bezwzględnie przejrzec wszystkie podzespoły bez diagnostyki Vagiem i analizatorem spalin nie ma co podchodzic do montażu kilka dni temu widziałem dwu letnią vectre c 2.0i która na analizatorze spalin miała na benzynie HC>120 j. a kilka godzin wcześniej montowno gaz do A4 Q (AJL) z 1998r który miał na benzynie HC<57 j. :good: (norma okresla HC<75) po podłączenie do TECH-a okazało sie ze Vectra miała uwalony czujnik od wody a 30 minut wczesniej była na servisie w ASO co do właściciela AJL-a to nie wiem jakie ma spalanie ale na pewno za kilka dni podjedzie na regulacje to sie dowiem i zamieszcze info w temacie
  22. Dev odpowiedział(a) na macieek temat w 1.9TDI
    tylko 505.01 zaden inny
  23. raczej wymiana
  24. junkers to w potocznym znaczeniu instalacja gazowa jaką masz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.