Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
nie, nie mam schematu, najczęsciej klient kupuje kostke na allegro za 25 zł ja mu to montuje i po sprawie trzeba sie wpiąć w przewód zasilający pompe paliwową, mase i sterowanie od elektrozaworu który jest przy zbiorniku taka opcja jest najczęstsza mozna też jak pisałem wczesniej zrobic to zaraz przy ECU jutro zobacze jak to wygląda organoleptycznie bo tak z bani to nie pamietam [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 22:05_________________________________________________w moim aucie i roczniku jest sygnał do pompy na 4 pinie ECU przy rozruchu ma byc do 1V co do Twojego to nie moge znalesc schematu od ECU :confused4:
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
wyłacznik działa automatycznie najczęsciej sterowanie idzie od elektrozaworu ze zbiornika LPG
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
jak widzisz nie jest to uszczelka bo objawy masz takie same po jak przed trzeba sprawdzic wszystkie przewody czy sa drozne
-
[B5 ADP] Problem z kompresją w układzie chłodzenia
po jaka cholere zdejmowałes czapkę?
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
ktoś zamnknie ten temat? bo zaczyna być nudny
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
a kto tutaj pisze o destrukcji co? ja na pewno nie
-
[B6 AVF]Turbina
jak wygląda sytuacje ze smarowaniem ???? moze tam jest pies pogrzebany
-
[B5 ADP] Falujace obroty
tak, syf jezeli cieknie trzeba jechac na regulacje gdzie gaz tankujesz?
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
albo jakiegoś mechanika :polew: :polew:
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
na pewno
-
[B6 AVF]Turbina
skąd bierzesz te turbiny?
-
[B5 ADP] Falujace obroty
czyli bardzo prosta instalka tylko ze sterowaniem od sondy trzeba przeregulowac, moze byc ze już parownik jest stary
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
koszt jest o wiele niższy... nie chce tutaj swirowac. ale jakieś 7 zł + 15 minut pracy wystarczy zamontować przekaznik przy ECU i po temacie
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
w jakim to języku????? :shocked:
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
u mnie nie swieci :mysli: a watek czytałem cały
-
[B5 ADP] Falujace obroty
możesz podac dokładne oznaczenie?
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
taaaaak.... ale jeżeli chcesz stworzyć jedną porządną rzecz to jak myslisz ile trzeba ich zepsuć, hm?
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
jeżeli jest problem i auto zużywa LPG i Pb to naszybszym rozwiazaniem jest montaż wyłącznika pompy paliwowej ciekawsze rzeczy dzieja sie w renault-ach tam podczas jazdy na LPG spada wskaznik paliwa :shocked: dlaczego????? ponieważ jest podłaczony we wszystkie mozliwe sposoby z ECU, pływakiem w zbiorniku i cholera wie z czym jeszcze, takie ustroństwo ale co ciekawe paliwa wcale nie spala wszystko wraca do normy po ponownym zatankowaniu auta ale siłą rzeczy g...... tam wchodzi no i jeżeli spadnie wskażnik do zera wraca do swojego właściwego połozenia jest jakies urządzenie które niweluje tą niedogodność ale ja go jeszcze nie widziałem
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
nie, nie Kochany...... nie wiesz ale moze kiedys Ci opowiem :polew: :polew:
-
[B6 AVF] 505.00 i AVF
w B6 nie wszystkie silniki były na PD
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
u mnie po montażu junkersa BRC i po porzadnym przepałowaniu nie było zadnego świecenia, czyli kat jest czysty ale co do tego że trzeba sie go bezwzględnie pozbyć po montażu to sie raczej nie zgodze przed montażem instalki należy bezwzględnie przejrzec wszystkie podzespoły bez diagnostyki Vagiem i analizatorem spalin nie ma co podchodzic do montażu kilka dni temu widziałem dwu letnią vectre c 2.0i która na analizatorze spalin miała na benzynie HC>120 j. a kilka godzin wcześniej montowno gaz do A4 Q (AJL) z 1998r który miał na benzynie HC<57 j. :good: (norma okresla HC<75) po podłączenie do TECH-a okazało sie ze Vectra miała uwalony czujnik od wody a 30 minut wczesniej była na servisie w ASO co do właściciela AJL-a to nie wiem jakie ma spalanie ale na pewno za kilka dni podjedzie na regulacje to sie dowiem i zamieszcze info w temacie
-
[B6 AVF] 505.00 i AVF
tylko 505.01 zaden inny
-
[B5 AEB] Ciśnienie doładowania
raczej wymiana
-
[B5 ADP] Falujace obroty
junkers to w potocznym znaczeniu instalacja gazowa jaką masz?
-
[ALL] Jakie różnice między silnikami, A4 vs A3
AHF czy ASV ?????