Treść opublikowana przez Dev
-
[ALL B6] 1.9 tdi 130ps jakie silniki ?
szukaj AWX-a z 6 skrzynią, nie pchaj sie w automat no i oczywiście dokładnie sprawdz stan auta, Vag, czujnik do lakieru itp
-
[B5 ADR] KTS czy VAG -- wyniki pomiarów powinny być podobne?????
zapłon jest uzależniony od tych dwóch czujników nie tylko od jednego
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
dokładnie odpowietrz układ chłodzenia i sprawdz raz jeszcze[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 20:49_________________________________________________ mozesz
-
[B5 1Z] Wskaźnik poziomu paliwa źle wskazuje ilość ON
trzeba sprawdzic Vagiem czy nie ma jakis cudów zalac do pełna i zrobić adaptację wskaznika jeżeli to nie wina wskaznika trzeba zajrzec do baku
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
albo czujnik
-
[B5 AKN] Kilka słów o wymianie płynu układu wspomagania
najwyzsza pora na wymianę która powinna sie odbywac co 2 lata ja zalewam zawsze ori LHM-em do cytryny
-
[B5 AEB] Tłoczki do zacisków
ja dorabiam tłoczki ze stali nierdzewnej, wytrzymuja wieki jak masz Kolego dostep do dobrego tokarza i do materiału za litr dobrej gorzałki bedziesz miał to zrobione perfect!!!!!
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
Tobie pozostaje tylko manometr z zaworem zwrotnym prawdopodobnie już uszczelniacze dały znac o sobie
-
[ALL B5] Temperatura silnika
mozna na zime zasłonić 1/3 powierzchni chłodnicy bedzie sie szybciej nagrzewał bez obawy ze sie zagotuje audi ma wydajny układ chłodzenia
-
Dobrzy chiptunerzy
CO TY PIEPRZYSZ ?? Skąd ty taką cenę wymyśliłeś? Z allegro ?? Czip w benzynie to zazwyczaj 1200-2000 złotych. Można zawsze zagadać, żeby było bez VATu. teeee..... Moderator czytaj dokładnie odpowiedzi, napisałem nieomal dokładnie to samo i bez "pieprzenia"
-
[B5 ADR] Co oznaczaja skroty ADR /APT /ARG
tutaj masz wszystkie oznaczenia silników 1.8 bez turbo w A4 moc: 85 07.1995 - 12.1998 AFY 92 11.1994 - 04.1999 ADR 92 07.1998 - 09.2001 ARG 92 02.1999 - 09.2001 APT 92 06.2000 - 09.2001 AVV
-
Dobrzy chiptunerzy
ale zdzierusy...... za dużo za vira o jakies 500pln
-
[ALL] Napęd quattro - czy da się go wyłączyć ?
no i co tego wyszło? ja kiedys dla przekory to zrobiłem i co dziwne auto jechało ale rozpędzało sie tylko do 30 km/h do momentu aż EDS sie rozłaczał
-
[B5 AFB] Batory z komina....
sprawdziłem wszystko jest ok jutro rozbieram grata co było dam znać
-
[B5 AEB] Nie działa turbina
WG sie wys...ał częsta usterka
-
Dobrzy chiptunerzy
tutaj masz namiar na Katowice do Aliego: http://www.tuning-tdi.pl/
-
[B5 ADP] Jaki płyn do chłodnicy?
odepnij weze od chłodnicy, odkrec korek poruszaj troche wezami i po temacie 100% starego płynu w ten sposób i tak nie wyleci
-
[ALL B6] Ferodo AVF
trzeba wyciągnąc i dokładnie sprawdzic w katalogu widnieje przód zacisk ATE: FDB1717, Lucas: FDB1451 tył zacisk TRW: FDB1788 ja proponuje FDS
-
[B5 AAH] Jaka jest rezerwa na baku w A4 2.8 V6 174KM ?
wszedzie taka sama od 8 do 11 litrów
-
[ALL] WYWIEŚCIE FLAGĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czy już wywiesieliście flagę?????????????????? bo ja tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym którzy tego nie zrobili przypominam jutro Dzien Niepodległości !!!!!!!!!!!!!!!! oraz dzień Flagi Państwowej
-
[B5 AFB] Batory z komina....
smrodzi na zimno i na goraco jak klient jedzie autem to wygląda to jak kometa Halleya a nie daj Bóg jak docisnie gaz.........
-
[B5 AFB] Batory z komina....
silnik AFB jest w opisie wiem jak sie spala ropa ale tego jest za dużo w srode rozbieram całe to ustroństwo silnik idzie do remontu i wtrysk do regulacji dzieki za info post do zamkniecia
-
[B5 AFB] Batory z komina....
witam problem z autem tego typu ze w trakcie przyspieszania z tłumika wydostaja sie kłeby dymu tj, nie spalonej ropy (Batory przy nim to pikuś) błedów brak, turbo pracuje poprawnie oleju nie zre........ spalanie na poziomie 7 trasa, 10 miasto na którym bloku pomiarowym przeprowadza sie adaptacje wtrysku? siadł mi l-top i w tej chwili dysponuję tylko scanerem Viakena za info, sugestie, pomoc serdeczne dzieki za nim rozbiorę i wyciągne pompe i wtryski pozdrawiam T
-
[B6 AVJ] Przeładowanie Turbo
sprawdzasz blok 115 powinno byc 0.55-0.60 bar jezeli jest wiecej trzeba sprawdzic mechanizm od WG lub przewód który do niego idzie moze sie zagiał
-
[B5 AFN] Pisk przy maksymalnie skręconych kołach
za słabo napiety pasek lub "dogorywująca" pompa