Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. żałosne........
  2. nikt Ci nie da rejestracji a jezeli da to podpisze na siebie wyrok jeżeli jest tak jak piszesz to do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia
  3. odpuść temat za dużo roboty pierwsze co, musisz przespawać scianę grodziową do tego wymiana maglownicy, całego środka, tj deski i nagrzewnicy, przekładka pompy i serva hamulcowego wycieraczki, światła, lusterka, przekładka przełączników w drzwiach kierowcy i wiele innych gów......n lepiej przywież sobie auto do PL i sprzedaj na części dołóż kasy i kup z kierownica z lewej strony
  4. wiec czego tak na prawde szukasz ? bo nie bardzo rozumiem? tego nie, tamtego nie, a to bleeeeee....
  5. dzisiaj juz rozmawialiśmy o tym przez telefon podłącz multimetr i sprawdz ma być 14.2-14.4V jak masz poniżej 14V to trzeba sprawdzić czy jeszzce masz szczotki lub siadły diody
  6. prosze bardzo: BMW: M3 M5 M6 porsche praktycznie każda sztuka zaskocze Was widziałem kilka A4 już w odmianie 2.0TFSI w salonie pomijająć odmiany S i RS mersedes C 220, 270CDi (sport pakiet) mercedes E ale nie pamietam odmiany silnikowej mersedes S praktycznie w kazdej odmianie jest jeszcze wiele sportowych aut typu aston martin, ferrari, lamborghini etc, etc ale zejdzmy na ziemie....
  7. ciekawe stwierdzenie "...oczywiste, oczywistości..." wiele aut moge wymiecic które wychodza na perforowanych tarczach prosto z fabryki i to nie sa auta do jazdy codziennej? a do czego innego? po co w motocyklach w jezdzie codziennej są wiercone tarcze? dla szpanu, wyglądu czy jeszcze czegoś innego bo nie bardzo rozumiem... tarcze perforowane i nacinane z powodzeniem mozna stosowac do jazdy codziennej i lekko sportowej z zastosowaniem dobrych wkładek hamulcowych czy ktos próbował stosowac perforowane zimmermanny, nacinane B-maxy lub EBC do sportu? ja próbowałem i kompletnie sie do tego nie nadają !!!!!!!!!!!!!!!! do sportu sa innego rodzaju tarcze i klocki które po osiągnieciu odpowiedniej temperatury pracy zaczynaja dobrze hamować ktos pisał o DS3000.... to jest własnie typowy klocek do sportu i nie radze stosowac go w jezdzie miejskiej bo mozna sie niezle na nich "przejechać" do miasta jest co najwyżej DS Performance od kilku lat jezdze na perforowanych tarczach, dobrych klockach i nigdy nie miałem z tym zadnego problemu i nie bede tutaj n ikogo do tego przekonywał na czym ma jezdzic jego brocha podrzuciłem tylko dwa sprawdzone pomysły na tym forum
  8. sa jeszcze 2.0TDI na PD z DPF-em: CAGC, CAGB, CAGA, CAHB, CAHA, BNA, BLB ale to już mowa o silnikach powyżej 11.2004r
  9. gdybys miał odrobine wiedzy na ten temat to nie pisałbyś tutaj głupot
  10. podniesiesz machę i bedziesz wiedział czy jest VP czy PD przecież to widac, podaj mi swój mail to wysle Ci program w Excelu na ten temat i taka mała sugestia nie pchaj sie w 2.5 TDi jak nie musisz
  11. polecam LHM z ASO Citroen jest o wiele lepszy od ori płynu
  12. ostrożnie z tymi szmatami ja widziałem jak sie palą
  13. gdzie jest pękniety? nie napisałeś.... ogólnie to sie nie spawa bloków powstają za duże naprężenia wewnętrzne
  14. mozna dobrać tutaj masz przykład: http://moto.allegro.pl/item471115206_kolo_ojazdowe_5x112.html
  15. zdecydowanie Jetronic co do EMS.....hm..... uczą sie....
  16. Dev odpowiedział(a) na paplanski temat w 1.8T
    kup NGK PFR6Q i po temacie nie ma co dłużej deliberowac w tym temacie
  17. brak słów....... :polew: :polew: :polew: :polew: OT i to nie pierwszy raz w działach technicznych.
  18. Kolego zakładaj "nosy" w końcu to TDI nie? z tyłu bedzie wyglądać jak A6
  19. pod warunkiem ze ma tarcze 280 lub 288 mm 312 mm nie podejdą na 15'' fele
  20. może cos takiego: http://moto.allegro.pl/item469439154_tarcze_tarox_sportowe_audi_a4_a6_allroad_s4_s6.html
  21. co do spalania: trzeba sprawdzic sygnal z czujnika od wody oraz to jak oscyluje sonda
  22. jak sie wciska tłoczek w zacisk to odpowietrznik trzeba odkręciić po to aby ten cały wypracowany syf z zacisku przez ABS nie wrócił do krwioobiegu od razu najlepiej wymienic płyn ja robie to co roku
  23. ktoś je zdjął z auta bo jezdzi sie na tym jak gołą d*pa po jezdni to jest bardzo twarde zawieszenie u nas praktycznie nieprzydatne co prawda ma dosyc spory zakres regulacji ale bardzo utrudniony zawiecha ma wiecej jak 8000km widac to po zardzewiałych kielichach nie wiem jak Ty Kolego ale ja bym sie na nie, nie skusił cena też nie ciekawa
  24. zobacz czy do Twojego auta jest Brembo Serie Oro ja na takich jezdze + ferodo DS Performance

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.