Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem podczas jazdy
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
aaa i zapomniałem na tył jest jeszcze FDB 1788 ale jak zamówiłes to już po pitoku
-
[B5 AEB] Silnik się dusi
najpierw VAG
-
[B5 AFN] Klocki hamulcowe
klocki do tyłu w oznaczeniu Ferodo: FDB 222 lub FDB 1083, ale uważaj nie daj sobie wcisnąć zamiast FDB 1083, FDB 541 każdy klocek jest o 1 mm cieńszy i występuje jako zamiennik u Ciebie na 80% jest FDB 1083 a jak ktoś chce sobie poszukac to odsyłam na www.ebcbrakes.pl
-
[ALL B5] Która instalacja jest lepsza: STAG300 czy BRC Sequent 24 ?
pod względem ceny lepszy jest stag pod względem awaryjnosci, pracy BRC ogólnie te dwa junkersy są ok ale ja bym skłaniał sie do BRC
-
[B5 ADR] jest jeden czy dwa czujniki temp wody?
co oznacza ten błąd?
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
osobiście wolę mocną turbobenzynę z junkersem od tdi-ka wiem ze ta wypowiedz przysporzy mi wrogów ale tam gdzie tdi juz sie "kończy", benzynka zaczyna nabierać pooweru są osoby które lubią silny "dół" tdi, ja uwielbiam "szpicę" benzynki
-
[B5 ADR] jest jeden czy dwa czujniki temp wody?
ADR i AEB mają rózne rodzaje czujników często AEB ma jeden 4-pinowy
-
[ALL B6] Audi a4 avant 1.8 T quattro - tłumik od sedana
nie
-
[B5 ADR] czy u was tez tak jest
powinno być 215/45-17''
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
no i wszystko widomo, na inercji zawsze wychodzą "cuda" :polew:
-
[ALL B5] amorki do S-line
nie chce podwyśzac auta tak jak jest pasuje mi dziekuje za info
-
[B5 ARM] Silnik nierówno pracuje jak jest zimny
sprawdz masę bo przez to może być tyle błędów
-
[ALL B5] Jaką żywotność maja disle audi (1.9 110 ps)
ostatnio miałem na warsztacie AJM-a od passka z przebiegiem 720 tkm aż sie wierzyć nie chce auto ma 8 lat a tyle naciuchrane wymieniłem wszystkie panewki, pierścienie uszczelki uszczelniacze robiona była głowica gniazda i zawory na początku paliło trochę oleju ale zrobiło w 2 tygodnie 10tkm dotarło sie i wszystko jest ok poszło do tego kpl nowe sprzęgło i dwumasa potem silnik dostał nowe PD, FMIC i turbo od AWX-a po virze autko wykazuje sie mocą 168 kM co najciekawsze wał oraz blok cylindrowy nie wykazywał praktycznie zadnego zuzycia wał trzymał parametry nowego, na wszystkich czopach a cylindry wykazały zużycie gładzi 0.03 mm w najyższym miejscu pracy
-
[ALL B6] olej do wspomagania
masz cos przeciw LHM-owi?
-
[ALL B5] amorki do S-line
witam głośno sie zastanawiam nad zakupem nowych amorków do mojego padła wersja S-line Quattro 1.8T AEB chyba w minusie 25 lub 30 mm jakie mam zapodać amory żeby auto mi sie nie bujało? może być info z allegro za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
[B5 AHU] turbina od AWX przeladowuje
i Wit nie poradził?
-
[ALL B6] olej do wspomagania
wlej LHM od cytryny bije na głowe Febi
-
[ALL] wtryski
rozbierz , bedziesz wiedzieć
-
[B5 ADR] Wysokie obroty
adaptacje trzeba zrobić na początek i sprawdzić szczelnośc
-
[B5 ADR] Zbieżność a geometria
po wydruku nie dojdziesz na 100% czy auto było bite do tego słuzą inne urządzenia moze zawiecha ma gdzies luzy i dlatego auto zle sie zachowuje na drodze
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
chodzi o czujnik na króćcu wodnym pomiędzy silnikiem a ścianą grodziową ten czujnik podaje sygnał na komputer sterujący praca silnika (ECU) (mogą być dwa, jeden daje sygnała na ECU, drugi na zegar) musisz sprawdzic w ASO jaki tam jest najlepiej kup oryginał ok. 90 zł termostat też kup, to nie są jakies kosmiczne pieniądze :>
-
[B5 ADP] Trzeci sygnał o przekroczeniu temperatury płynu
najpierw podłacz auto do VAG-a w czasie jazdy trzeba obserwowac jaką wskazuje temperature i porównywac z tą na zegarze jeżeli będą jakieś róznice wymień czujnik który daje sygnal na ECU, to podstawa one często siadają, maja zwarcie do + albo do masy jezeli nic sie nie zmieni to trzeba tez wymienic termostat zastanawiaja mnie te zimne węze czy przypadkiem uszczelki nie masz do wymiany
-
[B5 ADR] Zbieżność a geometria
w UK na pewno sie na tym dobrze znają :polew:
-
[B5 ADR] jest jeden czy dwa czujniki temp wody?
albo sa dwa czujniki 2-pinowe albo jeden 4-pinowy to sprawdzisz po nr VIN w ASO