Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AEB] Kopci od czasu do czasu
uszczelniacze turbo albo pierścienie dużo ubywa oleju? rozbierałes dolot?
-
[B5 AKN] Poradzcie czy to dobre tarcze tylne ?
sprawdz w katalogu Conti - Tevesa a bedziesz wiedział http://www.conti-online.com/generator/www/com/en/ate/ate/general/home/index_en.html
-
Czy w układzie wydechowym Audi A4 B5 1.9TDI AJM musi być plecionka?
na razie jezdzij pozniej wydech zacznie sie rozpadac
-
[B5 ADR] Jaki środek do odgrzybiania klimy ?
http://allegro.pl/item377473535_ozon_maker_urzadzenie_do_odkazania_klimatyzacji.html
-
[B5 AEB] Jakie tarcze i klocki ?
tarcze daj gładkie Zimmermanna i do tego ferodo DS performance i bedziesz wniebowzięty
-
[B5 AEB] Sytuacja krytyczna - silnik do wymiany
A 4 1.8 110 01.1996 - 12.1998 AEB A 4 1.8 110 07.1998 - 07.1999 ARK A 4 1.8 110 08.1998 - 09.2001 APU A 4 1.8 110 05.1999 - 06.2000 ANB A 4 1.8 110 08.1999 - 05.2000 ATW A 4 1.8 110 06.2000 - 09.2001 AWT A 4 1.8 110 12.2000 - 06.2002 AVJ
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
na 6 mm przewodzie bedzie problem, wiele razy musiałem przekładac na 8 mm bo ktos kto to instalował nie miał zielonego pojecia o tym do turbo jest specjalna instalacja, która posiada czujnik ciśnienia w układzie dolotowym
-
[B5 AEB] Sytuacja krytyczna - silnik do wymiany
nowszego jak 12.98r AEB nie ma nie kombinuj bo cos namieszasz
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
:polew: :polew: instalka do turbo rózni sie tylko tym ze dodatkowo zamontowany jest czujnik ciśnienia w układzie dolotowym i to wszystko wcisneli Ci ciemnotę zebyś głębiej sięgnął do kieszeni
-
[B5 AEB] Sytuacja krytyczna - silnik do wymiany
jak masz u siebie AEB i kupisz AEB to wszystko bedzie pasić jeżeli kupisz cos innego sprawa moze sie skomplikowac
-
[B5 1Z] Problem z akumulatorem
trzeba przepisać wszystkie oznaczenia a pózniej wpisac w dekoder poszukaj na forum było juz
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
po mojemu ten silnik jest zajezdzony jak pięty Jezusa albo faktycznie zapchany kat, bo przy zatartej turbinie tak by nie chodził albo cos sie upierdo...... urwało w silniku
-
[B5 1Z] Problem z akumulatorem
akumulator kup nowy, taki na jaki Cie stać a jakie maja byc jego parametry to odczytasz z kartki z kodami która masz w bagazniku
-
[B6 AVF] Jakie felgi alu i jakie opony letnie?
http://allegro.pl/item380633497_dezent_t_16_nowe_niemieckie_najtaniej_5x112.html ja mam takie fele i prezentują sie okazale a opony kup dunlop albo continental
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
http://www.allegro.pl/item381762512_masz_lpg_twoj_silnik_nierowno_pracuje_sprawdz_.html ale wcale nie musi to być wina wtryskiwaczy trzeba podłączyć VAG-a jak chcesz mogę podjechać do Ciebie we wtorek i sprawdzimy
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
czujnik może byc uwalony
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić sondę lambda ?
owszem pisałem o tym ze mozna to zrobic vag-iem ale w ASO a na staciach diagnostycznych maja std. analizatory spalin
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
miasto czy trasa ma być 90 stopni
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
nooooo..... silnik nie dogrzany bedzie palił wiecej
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
termostat do wymainy
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić sondę lambda ?
devastation, jeżeli prosisz o podanie pewnych danych podaj proszę dokładniejszy sposób jak to sprawdzić bo kolega widać nie łapie co i jak ja zresztą też może czegoś więcej bym się dowiedział a co tu pisac dokładniej? hm? na stacjach diagnostycznych maja analizatory spalin i wszystko w temacie
-
[B5 1Z] Problem z automatem jedzie tylko na jednym biegu
pozostaje tylko naprawa
-
[B5 ABC] Pęknięty zbiorniczek od płynu hamulcowego
ferodo textar ate jurid
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
132 kW +5%
-
[B5 AGB] Cieknący wąż od pompy wspomagania
nic tam takiego nie widziałem ten przewód to nie żyła w organizmie