Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 ADR] Kiedy komputer powinien pokazać kontrolkę poziomu oleju ?
jak dobrze pamietam to go tam nie ma
-
[B5 AFN] Tarcze hamulcowe marki Steinhof
tarcze ok, klocki tez kiedys uzywałem tarcz ale z klockami textar zadnych problemów
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
i co po tym zabiegu hamuje lapiej?
-
[B5 AJL] Zawory ssące i wydechowe 1.8 T 180 KM, a 150KM
i co chodzi to już? a co z prowadnicami?
-
[B5 AFN] Bardzo duże drgania zimnego silnika
najpierw VAG, potem gdybanie
-
Montaż podwójnego wydechu w Audi A4 B6 1.9TDI AWX/AVF
po co Ci dodatkowe i zbędne kilogramy w podwoziu? moze to i fajnie wygląda ale jest bez sensu lepiej wyspawaqc nowe tłumiki z nierdzewki beda o połowe lzejsze i bede fajnie brzmiały
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
na zbiorniczku kolor nakrętki zielony, zalewamy mineralnym czerwony kolor zalewamy syntetykiem zresztą na zbiorniczku jest info ja zalewam układy kierownicze LHM-em do citroenów, jest troche lepszy od febi bo tak szybko nie zmienia koloru i własciwości
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
w jakim stanie sa tarcze?
-
[B5 AAH] Quattro, sprzęgło, ruszanie
niestety konieczna jest wymiana problem bedzie sie pogłebiał co do rodzaju sprzegła musisz sprawdzic w katalogu
-
[B5 ADR] Puszczam gaz i spada mi temperatura.POMOCY!!!
VAG-a podpinałeś? miałem to samo, wymieniłem termostat, troche sie poprawiło ale potem dalej było to samo, po podłaczeniu VAG-a okazało sie ze czujnik temperatury wody ma złe wskazania i sie zawiesza P.S. uzupełnij profil
-
[B6 AWX] Piski podczas hamowania
taaaak ......? a mozesz napisac dlaczego?
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
oj, jest, jest
-
[B5 AEB] VAG - blok wskazania chwilowego zużycia paliwa
co powinno sie tam wyswietlać? która linijka?
-
[B5 AEB] VAG - blok wskazania chwilowego zużycia paliwa
który blok (grupa) odpowiada za wskazanie chwilowego zuzycia paliwa?
-
[B6 AWX] Turbosprężarka z przebiegiem 210 tyś km - wymieniać czy jeździć ?
PD nie trzeba, spokojnie wytrzymują 150 kW ale zeby załozyć GT20 do AWX-a trzeba troche pogłówkować
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
to nie jest metoda tylko konieczność
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
jest jedna ważna zasada jaka trzeba sie kierować podczas wymiany klocków i tarcz (jeżeli zachodzi potrzeba) w momencie wciskania tłoczka nie wolno dopuścic do sytuacji w której stary płyn wraca poprzez abs do zbiorniczka, cały syf idzie w układ w tym celu należy zacisnąć na elastycznym przewodzie szczypce Mors'e-a albo klucz francuski odkręcić odpowietrznik i wcisnąć tłoczek ot cała filozofia ale bardzo istotna i którą mało kto stosuje ja zawsze w takich okolicznosciach wymieniam płyn hamulcowy na nowy
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
można sprawdzić ale wątpię aby sie zapowietrzył przy tej okazji wymień płyn hamulcowy
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
poczekaj muszą sie dotrzeć może masz już mocno "zaoraną" tarczę
-
[B6 AWX] Turbosprężarka z przebiegiem 210 tyś km - wymieniać czy jeździć ?
tam siedzi KKK do modyfikacji z tą turbina potrzebny jest wiekszy, dużo wiekszy IC bo wszystko bedzie się gotowac i mądrze napisany program bo wszystko poleci w kosmos
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
wcale mi nie chodziło o to ze sie wyleje
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
do jakiej wartości pompuje sprężarka?
-
[B5 1Z] Czasami zawieszają się tłoczki w zaciskach
rozbierz zacisk powyciągaj gumki i oring ze środka wsadz tłoczek i zobacz jaki ma luz i czy nie a wżerów na powierzchniach przylegania bo jeżeli ma to trzeba go wymienić a najlepiej wytoczyc nowy ze stali nierdzewnej z tym ze raz: cięzko o taki pręt nierdzewny, dwa jest drogi a trzy potrzebny jest tokarz który potrafi toczyc nierdzewkę, z tym ze masz problem z głowy na wieki
-
[B5 AEB] Jakie tarcze przód i tył
Skąd takie wnioski ? Czemu akurat TRW ? a czemu nie?
-
[ALL B6] Wymiana klocków - robił to ktoś ?
5 linijka "...wciskasz tłoczek..." a co z płynem hamulcowym sie dzieje?