Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. jak dobrze pamietam to go tam nie ma
  2. tarcze ok, klocki tez kiedys uzywałem tarcz ale z klockami textar zadnych problemów
  3. i co po tym zabiegu hamuje lapiej?
  4. i co chodzi to już? a co z prowadnicami?
  5. najpierw VAG, potem gdybanie
  6. po co Ci dodatkowe i zbędne kilogramy w podwoziu? moze to i fajnie wygląda ale jest bez sensu lepiej wyspawaqc nowe tłumiki z nierdzewki beda o połowe lzejsze i bede fajnie brzmiały
  7. na zbiorniczku kolor nakrętki zielony, zalewamy mineralnym czerwony kolor zalewamy syntetykiem zresztą na zbiorniczku jest info ja zalewam układy kierownicze LHM-em do citroenów, jest troche lepszy od febi bo tak szybko nie zmienia koloru i własciwości
  8. w jakim stanie sa tarcze?
  9. niestety konieczna jest wymiana problem bedzie sie pogłebiał co do rodzaju sprzegła musisz sprawdzic w katalogu
  10. VAG-a podpinałeś? miałem to samo, wymieniłem termostat, troche sie poprawiło ale potem dalej było to samo, po podłaczeniu VAG-a okazało sie ze czujnik temperatury wody ma złe wskazania i sie zawiesza P.S. uzupełnij profil
  11. taaaak ......? a mozesz napisac dlaczego?
  12. oj, jest, jest
  13. co powinno sie tam wyswietlać? która linijka?
  14. który blok (grupa) odpowiada za wskazanie chwilowego zuzycia paliwa?
  15. PD nie trzeba, spokojnie wytrzymują 150 kW ale zeby załozyć GT20 do AWX-a trzeba troche pogłówkować
  16. to nie jest metoda tylko konieczność
  17. jest jedna ważna zasada jaka trzeba sie kierować podczas wymiany klocków i tarcz (jeżeli zachodzi potrzeba) w momencie wciskania tłoczka nie wolno dopuścic do sytuacji w której stary płyn wraca poprzez abs do zbiorniczka, cały syf idzie w układ w tym celu należy zacisnąć na elastycznym przewodzie szczypce Mors'e-a albo klucz francuski odkręcić odpowietrznik i wcisnąć tłoczek ot cała filozofia ale bardzo istotna i którą mało kto stosuje ja zawsze w takich okolicznosciach wymieniam płyn hamulcowy na nowy
  18. można sprawdzić ale wątpię aby sie zapowietrzył przy tej okazji wymień płyn hamulcowy
  19. poczekaj muszą sie dotrzeć może masz już mocno "zaoraną" tarczę
  20. tam siedzi KKK do modyfikacji z tą turbina potrzebny jest wiekszy, dużo wiekszy IC bo wszystko bedzie się gotowac i mądrze napisany program bo wszystko poleci w kosmos
  21. wcale mi nie chodziło o to ze sie wyleje
  22. do jakiej wartości pompuje sprężarka?
  23. rozbierz zacisk powyciągaj gumki i oring ze środka wsadz tłoczek i zobacz jaki ma luz i czy nie a wżerów na powierzchniach przylegania bo jeżeli ma to trzeba go wymienić a najlepiej wytoczyc nowy ze stali nierdzewnej z tym ze raz: cięzko o taki pręt nierdzewny, dwa jest drogi a trzy potrzebny jest tokarz który potrafi toczyc nierdzewkę, z tym ze masz problem z głowy na wieki
  24. Skąd takie wnioski ? Czemu akurat TRW ? a czemu nie?
  25. 5 linijka "...wciskasz tłoczek..." a co z płynem hamulcowym sie dzieje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.