Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. wkręć manometr i wszystko bedzie wiadome
  2. sprawdz kable pod fotelami , prawdopodobnie tam jest problem
  3. rozbierz, policz zęby i bedziesz wiedział czy sie nadaje
  4. na BP nie spodziewałbym sie lepszej gnojówki
  5. Sila hamowania rozlozona jest mniej wiecej 70/30 na przod,wiec skoro szybciej leci tyl to raczej jest zle rozłożona. brawo!!!!!!!! podałeś bardzo dobrą proporcję ale niestety jest to proporcja przy której właśnie klocki tylne z używają sie troche szybciej od przednich przed laty na warsztatach szkolnych w szkole mechanicznej testowalismy fiata 125P, poprzez regulowanie tylnego korektora przy proporcji 85/15 auto zachowywało sie mozna powiedziec "normalnie" przy proporcji 70/30 odczuwało sie większą skuteczność hamowania przy proporcji 65/35 (i wyzej, tył) w momencie niezbyt mocnego hamowania blokowało tylne koła w tym samym czasie broniłem pracy dyplomowej na temat układów hamulcowych z oceną celującą wykorzystałem do niej min. doświadczenia z testów ale to tak na marginesie
  6. Dev odpowiedział(a) na markie7 temat w Audi A4 B5
    nie ponoć a NA PEWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. jeżeli szybciej "leci" tył znakiem tego dobrze jest rozłozona siła hamowania na osiach wielokrotnie spotkałem sie z taka sytuacją, wszystko jest jak najbardziej ok
  8. http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=pkwzuendkerzen&lmf=AUDI&h=AUDI&m=A+4
  9. olej zdarza Ci sie czasami wymieniać? :gwizdanie:
  10. teraz bede w piątek od 12 do 16 nr 519545745
  11. może pora zmodyfikowac troche program w ECU kiedys trafiłem podobny przypadek w ibizie ASV po zmianie programu wszystkie bolączki auta ustały
  12. toś kur.....a doradził nie ma co
  13. ....a i tankuj na Orlenie na tę chwile maja najlepszy gaz
  14. Dev odpowiedział(a) na klakiersss temat w 2.0
    auto moze byc już na CAN-ie dlatego nie chce sie komunikować musisz kupic sobie taki który na tym działa
  15. robiłem wielokrotnie tego typu pomiary i zaden wskaznik tego typu nie pokazywał wartości rzeczywistych niestety na dobry wskaznik trzeba wydac kilkaset zł albo zamontować wskażnik z butli po CO2
  16. ale masz refleks juz dzisiaj byłem w Bytowie a trąbiłem o tym od soboty
  17. www.reampoland.pl ONLY!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. koszt jakies 20 pln
  19. już Ci napisałem ze jutro mogę do Ciebie podjechac i możemy to sprawdzic Twoje auto nie chodzi na CAN-ie
  20. trzeba tez sprawdzic sonde, moze sie wiesza jedz na spaliny i sprawdz HC nie powinno być większe od 75
  21. juz Ci napisałem jak chcesz to zakładaj 20 a jak ktoś chce niech zakłada 13,14,15,16,17 jego sprawa i problem
  22. jak chcesz to załóż 20 mi to jest wszystko jedno moze 17 ładnie wygląda ale 16 wiecej zniesie i dłuzej wytrzyma zawiecha i łożyska w kołach do tego opony 17 sa drozsze i z mojego pkt widzenia zakładanie ich do auta to porazka klamot przez to wiecej pali bo i guma szersza pomijajac juz komfort jazdy[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 00:06 _________________________________________________i co z tegfo ze wychodziły? ale na niemieckie drogi a nie na nasze koleiny u nas widziałem eskę na 15 i tez dobrze było
  23. najtaniej na allegro
  24. nie nie bedzie ok inne sa wałki rozrządu komora spalania tłoki i jeszcze kilka innych istotnych rzeczy
  25. Dev odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    zdjecie przedstawia dolot do turbiny z filtra powietrza mi chodziło o ten przed przepustnicą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.