Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AEB] Lpg a ciśnienie oleju
wkręć manometr i wszystko bedzie wiadome
-
[B5 ADR] Poszukuję kogoś z VAGiem kto pomoże [Kłobuck/Częstochowa]
sprawdz kable pod fotelami , prawdopodobnie tam jest problem
-
[B5 ACK] wymiana tylnego mostu jakie oznaczenie? 2,8 quattro
rozbierz, policz zęby i bedziesz wiedział czy sie nadaje
-
[ALL B7] Dziwny strzał
na BP nie spodziewałbym sie lepszej gnojówki
-
[B7 BRE] Klocki - tył, dziwna sprawa
Sila hamowania rozlozona jest mniej wiecej 70/30 na przod,wiec skoro szybciej leci tyl to raczej jest zle rozłożona. brawo!!!!!!!! podałeś bardzo dobrą proporcję ale niestety jest to proporcja przy której właśnie klocki tylne z używają sie troche szybciej od przednich przed laty na warsztatach szkolnych w szkole mechanicznej testowalismy fiata 125P, poprzez regulowanie tylnego korektora przy proporcji 85/15 auto zachowywało sie mozna powiedziec "normalnie" przy proporcji 70/30 odczuwało sie większą skuteczność hamowania przy proporcji 65/35 (i wyzej, tył) w momencie niezbyt mocnego hamowania blokowało tylne koła w tym samym czasie broniłem pracy dyplomowej na temat układów hamulcowych z oceną celującą wykorzystałem do niej min. doświadczenia z testów ale to tak na marginesie
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
nie ponoć a NA PEWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B7 BRE] Klocki - tył, dziwna sprawa
jeżeli szybciej "leci" tył znakiem tego dobrze jest rozłozona siła hamowania na osiach wielokrotnie spotkałem sie z taka sytuacją, wszystko jest jak najbardziej ok
-
[B5 APU] Jakie świece do A4 1.8T Quattro Avant 99' ?
http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=pkwzuendkerzen&lmf=AUDI&h=AUDI&m=A+4
-
[B5 AHU] Dzwoniące zawory na ciepłym silniku
olej zdarza Ci sie czasami wymieniać? :gwizdanie:
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
teraz bede w piątek od 12 do 16 nr 519545745
-
[B5 AFB] Dymienie z wydechu na biało
może pora zmodyfikowac troche program w ECU kiedys trafiłem podobny przypadek w ibizie ASV po zmianie programu wszystkie bolączki auta ustały
-
[B5 ARG] zmiana z automata na manual pomocy
toś kur.....a doradził nie ma co
-
[ALL B5] Na poczatku 420 km pozniej 360 teraz 320 :/
....a i tankuj na Orlenie na tę chwile maja najlepszy gaz
-
[B6 ALT] Kontrolka Check Engine
auto moze byc już na CAN-ie dlatego nie chce sie komunikować musisz kupic sobie taki który na tym działa
-
Test Wskaznika Boost w przystępnej cenie...
robiłem wielokrotnie tego typu pomiary i zaden wskaznik tego typu nie pokazywał wartości rzeczywistych niestety na dobry wskaznik trzeba wydac kilkaset zł albo zamontować wskażnik z butli po CO2
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
ale masz refleks juz dzisiaj byłem w Bytowie a trąbiłem o tym od soboty
-
[B5 1Z] Gdzie zregenerować turbosprężarkę ?
www.reampoland.pl ONLY!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 ANA] temperatura silnika, spalanie 11l/100km
koszt jakies 20 pln
-
[B5 AAH] 2.8 V6 Gdzie sprawdzić wtryski w Słupsku,lub Trójmieście?
już Ci napisałem ze jutro mogę do Ciebie podjechac i możemy to sprawdzic Twoje auto nie chodzi na CAN-ie
-
[B5 ANA] temperatura silnika, spalanie 11l/100km
trzeba tez sprawdzic sonde, moze sie wiesza jedz na spaliny i sprawdz HC nie powinno być większe od 75
-
[B6 AVF] Jakie felgi alu i jakie opony letnie?
juz Ci napisałem jak chcesz to zakładaj 20 a jak ktoś chce niech zakłada 13,14,15,16,17 jego sprawa i problem
-
[B6 AVF] Jakie felgi alu i jakie opony letnie?
jak chcesz to załóż 20 mi to jest wszystko jedno moze 17 ładnie wygląda ale 16 wiecej zniesie i dłuzej wytrzyma zawiecha i łożyska w kołach do tego opony 17 sa drozsze i z mojego pkt widzenia zakładanie ich do auta to porazka klamot przez to wiecej pali bo i guma szersza pomijajac juz komfort jazdy[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 00:06 _________________________________________________i co z tegfo ze wychodziły? ale na niemieckie drogi a nie na nasze koleiny u nas widziałem eskę na 15 i tez dobrze było
-
[B5 AEB] Gdzie kupić tarcze i klocki ?
najtaniej na allegro
-
[B5 AEB] Sytuacja krytyczna - silnik do wymiany
nie nie bedzie ok inne sa wałki rozrządu komora spalania tłoki i jeszcze kilka innych istotnych rzeczy
-
[B5 AEB] Kopci od czasu do czasu
zdjecie przedstawia dolot do turbiny z filtra powietrza mi chodziło o ten przed przepustnicą