Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. sprawdz szczelnosc układu
  2. za zbiorniczkiem wyrównawczym jak nie ma musisz wstawić zastępczą
  3. pompek nie trzeba zmieniac bedzie tylko problem z zamontowaniem wiekszej turbiny bo miejsca mało wiekszy IC i program
  4. http://www.shopgaz.pl/
  5. w układzie jest R134a
  6. Dev odpowiedział(a) na immmortal temat w Audi A4 B6/B7
    to raczej ciężko zdiagnozować samym oglądaniem musisz to rozebrac
  7. auto nie dostało przypadkiem w "czapę"
  8. Koleś jezdzi na BLOS-ie, spalanie ok 10l/100km nie dławi nie strzela zadnych problemów
  9. no i kolejny przykład chip-sa z allegro ja bym to nazwał podcieranie du....y szkłem wyciągnij ten szajs i jedz na rolki jezeli bedzie ok (150kM plus minus 5kM) virus u dobrego tunera i po temacie
  10. Dev odpowiedział(a) na immmortal temat w Audi A4 B6/B7
    pompa od podcisnienia albo przewod z zaworkiem do sprawdzenia
  11. Dev odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    sprawdz ciśnienie na cylindrach
  12. błąd daje Ci to ze wiesz jaka usterka jest w jakim układzie skasowanie jest tylko chwilowe bo błąd wraca trzeba usunąć usterke i wtedy znowu go wykasowac
  13. lepiej było załozyć gładkie tarcze + DS Performance
  14. to wcale nie oznacza ze ten olej jest zły a róznica kilku stopni......
  15. czemu tam grzebiesz? turbina to precyzyjne urządzenie które wymaga sporej wiedzy i doświadczenia nie lepiej wysłac do kogoś kto ma pojęcie na ten temat?
  16. tez to mam i na razie co dalej nie wiem
  17. masz złe dane Kolego Passat B5 przed 2001 rokiem model ogólnie oznaczony B5 3B sedan B5 3B2 kombi B5 3B5 Passat B5 po 2001 (po liftingu) to model ogólnie oznaczony B5 3BG sedan B5 3B3 kombi B5 3B6 Passat B6 po 2005 roku to model ogólnie oznaczony B6 3C sedan B6 3C2 kombi B6 3C5 to tak w skrócie :gwizdanie:
  18. ja bym pomalował na żółto tak na prawde to bym sobie to darował i założył wkładki ferodo DS performance, nie widać a skuteczne jak diabli
  19. ważne jest aby oś przepustnicy nie miała luzu
  20. Dev odpowiedział(a) na artur28 temat w Audi A4 B5
    jak nie wiesz to po co piszesz???
  21. w takim przypadku trzeba rozebrać całą zawieche i sworzeń po sworzniu "łapać" w imadło ktoś z silnymi rękoma powinien troche posiłować sie z wahaczem i nie ma cudów musi byc gdzieś luz
  22. Tylko pozycja nr 7, reszta to szajs ale musisz zmierzyć długości zeby za bardzo nie wystawał bo bedzie kiła
  23. Dev odpowiedział(a) na artur28 temat w Audi A4 B5
    VAG?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.