Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AJL] Przedmuch czy turbo pada ?
sprawdz szczelnosc układu
-
[ALL B5] Gdzie znajduje się tabliczka znamionowa ?
za zbiorniczkiem wyrównawczym jak nie ma musisz wstawić zastępczą
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T problem z klimatronikiem bląd 792
nie napisałeś czy klima chodzi
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
pompek nie trzeba zmieniac bedzie tylko problem z zamontowaniem wiekszej turbiny bo miejsca mało wiekszy IC i program
-
[B5 AEB] Instalacja firmy STARGAS
http://www.shopgaz.pl/
-
[B5 AFF] Pojemność czynnika w układzie klimatyzacji
w układzie jest R134a
-
[ALL B7] Twardy hamulec
to raczej ciężko zdiagnozować samym oglądaniem musisz to rozebrac
-
[ALL B5] Zbieżność i pochylenie koła - ściera oponę
auto nie dostało przypadkiem w "czapę"
-
[B5 ADR] Kto jezdzi 1.8 Na Zwykłej Instlacji Gazowej I Jakie Ma O Niej Opinie...?
Koleś jezdzi na BLOS-ie, spalanie ok 10l/100km nie dławi nie strzela zadnych problemów
-
[B5 AFB] Wykres 2.5 tdi v6
no i kolejny przykład chip-sa z allegro ja bym to nazwał podcieranie du....y szkłem wyciągnij ten szajs i jedz na rolki jezeli bedzie ok (150kM plus minus 5kM) virus u dobrego tunera i po temacie
-
[ALL B7] Twardy hamulec
pompa od podcisnienia albo przewod z zaworkiem do sprawdzenia
-
[B5 AEB] Pali na trzy cylindry
sprawdz ciśnienie na cylindrach
-
[ALL] Co daje kasowanie błedów ?
błąd daje Ci to ze wiesz jaka usterka jest w jakim układzie skasowanie jest tylko chwilowe bo błąd wraca trzeba usunąć usterke i wtedy znowu go wykasowac
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
lepiej było załozyć gładkie tarcze + DS Performance
-
[B6 BFB] Wymiana oleju silnikowego
to wcale nie oznacza ze ten olej jest zły a róznica kilku stopni......
-
[B5 AEB] Pare pytan po zdemontowaniu turbiny!
czemu tam grzebiesz? turbina to precyzyjne urządzenie które wymaga sporej wiedzy i doświadczenia nie lepiej wysłac do kogoś kto ma pojęcie na ten temat?
-
[B5 AEB] VAG nie czyta grup z pompy ABS
tez to mam i na razie co dalej nie wiem
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
masz złe dane Kolego Passat B5 przed 2001 rokiem model ogólnie oznaczony B5 3B sedan B5 3B2 kombi B5 3B5 Passat B5 po 2001 (po liftingu) to model ogólnie oznaczony B5 3BG sedan B5 3B3 kombi B5 3B6 Passat B6 po 2005 roku to model ogólnie oznaczony B6 3C sedan B6 3C2 kombi B6 3C5 to tak w skrócie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Na jaki kolor zaciski do czarnego avanta ? Felgi ori Audi kolor srebrny
ja bym pomalował na żółto tak na prawde to bym sobie to darował i założył wkładki ferodo DS performance, nie widać a skuteczne jak diabli
-
[ALL B5] Przepustnica - zużyta czy nie ?
ważne jest aby oś przepustnicy nie miała luzu
-
[ALL B5] Szarpanie Tiptronica
jak nie wiesz to po co piszesz???
-
[B5 AHU] Pływanie brak sterowności
w takim przypadku trzeba rozebrać całą zawieche i sworzeń po sworzniu "łapać" w imadło ktoś z silnymi rękoma powinien troche posiłować sie z wahaczem i nie ma cudów musi byc gdzieś luz
-
[B5 ADR] Jaka końcówka tłumika ?
Tylko pozycja nr 7, reszta to szajs ale musisz zmierzyć długości zeby za bardzo nie wystawał bo bedzie kiła
- [ALL B5] Szarpanie Tiptronica
-
[A4 2.5 TDI] Kiedy była modernizacja konstrukcji (163 KM) rocznik 2004
pomyłka, to nie jest B6 tylko B5 lift