Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 ABC] Pompa hamulcowa
szukaj na Allegro na pewno beddzie taniej stawiam na Ate lub Lucasa
-
[B5 ARM] Silnik nierówno pracuje jak jest zimny
najpierw to ku..... VAG :polew: :polew:
-
[B5 ANB] Zagazowana niunia - pytanie laika
przed kazdym montażem junkersa konieczna jest diagnostyka całego auta
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
realne jest 160 kM, a co do niutowni to jakies 320-330 w kłębie... no i na rolkach trzeba patrzeć czy aby sprzęgło sie nie uślizgnie
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
zapodaj jeszcze płyn hamulcowy a potem staraj sie to stopniowo odkręcac
-
[B5 ANB] Zagazowana niunia - pytanie laika
bedzie słychać wtryski normalna rzecz
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
tutaj masz wszystkie dane na ten temat: http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=lambdaneu&lmf=AUDI&h=AUDI&m=A4
-
Dobrzy chiptunerzy
a tak na poważnie, Maha 3000 faktycznie wskazała takie parametry jak podałem wcześniej został zrobiony bardzo mocny program (strasznie nas korciło zeby zobaczyć co bedzie) ale to juz był kres turbiny która rozleciała sie jeszcze gdy auto było na rolkach przejechalismy na rolkach ok 200 km kilkakrotnie zmieniająć program do tego wypaliliśmy ok 40l Pb, temperatura w dolocie była już za wysoka mimo ze był dany wiekszy FMIC teraz czekamy na K04 z USA oraz na duzy FMIC z GB, jak wszystko przyjedzie zrobię zdjęcia z montażu tego całego bałaganu no i oczywiście zamieszcze wykres w chwili obecnej auto jeżdzi na std K03 przy 185kM i 262Nm
-
Dobrzy chiptunerzy
wiedziałem że ktos bedzie uważał ze fantazjuję oczywiście zamieszcze wykres jak go znajde
-
Dobrzy chiptunerzy
moje AEB pokazało na rolkach 160kM po zmianie IC na większy :> po zmianie turbiny (hybryda K03 na K04) i wgraniu virusa wypluło 210kM i 320 Nm :gwizdanie: auto bardzo fajnie sie "zbiera" i mozna ładnie driftowac na rondach ale tylko na mokrej nawierzchi :polew:
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
u mnie na trasie do 120 - 8 litrów miasto 12- 14 butowanie max 18
-
[B6 AMB] Wymiana klockow hamulcowych i tarcz
klocki z tarczami jeszcze nie są dotarte albo gów....na jakość
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
przed montażem junkersa auto było VAG-owane?
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
nie trzeba tego wymieniąć wystarczy gniazda wyfrezować zawory oszlifować i całość dotrzeć na bank wskoczy ze 0.2 MPa na garach
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
auto chodzi na LPG na bank jest problem z zaworami i gniazdami
-
[B5 AEB] Pierścienie czy uszczelniacze ?
tomcio 1600 ma racje pierdo.....ą tutaj tęgie bzdury mechaników-teoretyków jest tutaj od zajeb....a po mojemy jak żre olej i jest lipne ciśnienie to silnik do remontu, wymiana pierścieni wystarczy szlif? po co pakować sie w koszty (nowe tłoki) doprowadzic głowice do ładu, tzn: wymiana uszczelniaczy i obróbka gniazd i zaworów (LPG) do tego docieranie tych elementów, jak głowica nie równa to czeka ja frezarka sprawdzic jeszcze panewki korbowodowe, główne i po temacie
-
Dobrzy chiptunerzy
jeden i drugi jest kumaty w ten temat czyli gdzie masz bliżej tam smigaj
-
[B5 AJM] Turbo w AJM-ie
i tutaj są jaja VAG - scan pokazuje do 2200 pod obciązeniem i 1250 na luzie przy obrotach 3000/min
-
[B5 AJM] Turbo w AJM-ie
witam do jakiej wartości pompuje sprężarka w AJM-ie ? za info serdeczne dzieki pozdrawiam T
-
[B6 BDG] Wymiana tarcz hamulcowych tył
tłoczek jest wkręcany i wciskany, najlepiej równocześnie
-
wypadek smiertelny
opisz dokładnie okoliczności wypadku
-
[B5 ADP] falujące obroty i szarpanie
:polew: :polew: :polew: :polew: wróżka czy co?
- [B5 AFF] Brak mocy
-
[B5 AEB] Wyprucie katalizatora
po co cudowac i wstawiać rurę ? bierzesz zaostrzonego pręta albo rure fi 40 parę uderzeń młotkiem i po temacie resztę kata i tak "wypluje" przez wydech tylko uważaj na lambdę aby jej nie uszkodzić
-
[B5 AFN] Blok do turbo
witam na jakim bloku (ach) jest podane ciśnienie doładowania w A4 1.9TDI AFN 1999r. w jakich wartościach jest to podawane? za info serdeczne dzieki pozdrawiam T