Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 ADR] Czuć gaz
najpierw VAG nastepnie analizator spalin na benzynie i LPG (podaj parametry na forum) potem regulacja junkersa jaka masz instalke? duzo ma nalatane na LPG? jezeli duzo to trzeba robic głowice (gniazda i zawory) prawdopodobnie zła regulacja gazu spowodowała uszkodzenie przylgni przy sprawnym silniku z wydechu powinno sie wydostawać "górskie" powietrze
-
[B5 ADR] Kontrolka ciśnienia oleju na rozgrzanym silniku
przed wymianą wepnij manometr w układ sprawdz cisnienie na zimny a potem na gorący silnik na postoju ni podczas jazdy na wolnych obrotach cisnienie min 1 bar (jak pamietam) przy 2000 obr/min max 4.5 bara wymien olej i powtórz operacje mam nadzieje ze to tylko czujnik
-
[B5 AHU/AFN i inne] Jak sprawdzić jaki mam silnik ?
w tym przypadku pozostaje tylko ASO
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
zalej LHM-em do cytryny jest lepszy od ori i o niebo lepszy od Febi
-
[ALL B5] Jaki mam typ klockow?
tarcze masz 288X15 zacisk ATE, ale musisz tez sprawdzic czy masz klocki z czujnikami po mojemy kup tez tarcze bo te co masz wyglądaja na bardzo "zmeczone" i nie warto zakładąc nowych klocków na szmelc
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach mam odcięcie ?
jakiego masz junkersa? sequent? jezeli tak to mozna podnieść ta wartosc
-
[B5 AVG] PROBLEM Z PRZYSPIESZENIEM - pomocy !!!
może tez turbina sie wieszac tzn łopatki ale najpierw podłącz VAG-ine
-
[B5 AVG] PROBLEM Z PRZYSPIESZENIEM - pomocy !!!
prawdopodobnie przepływka ale najpierw VAG
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
co 2 lata albo 60000km
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
ET55 to lipa, koła beda za bardzo schowane
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
widocznie płyn juz do wymiany z vag-a nic nie wyjdzie
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
płyn jest w układzie? jak jest to prawdopodobnie pompa poszła sie pierd.... kochać
-
[B5 ANB] Wycięcie kata a dwie sondy
sorry ze odgrzewam temat ale trafiłem na niego przypadkiem jeżeli w aucie sa dwie lambdy to pod zadnym pozorem nie mozna wycinać kata!!!!!!!!!!!!! auto bedzie sie zalewac i palić mase paliwa (sprawdzone organoleptycznie na kilku autach, gdzie padł kat) ale jak pamietam ANB ma jedną sondę wiec nie ma zadnego problemu z ekstrakcją kata no chyba ze opisujesz tutaj inne auto
-
[B5 ADR] Przegrzane tarcze/klocki
prawdopodobnie klocki masz marnej jakości pamietasz co zalozyleś?
-
[B6 AVF]Olej do wspomagania
jest żółty bo świeży? czy jest żółty bo wypracowany a był zielony? mineralny płyn tak właśnie sie zachowuje jak ma już pare lat a a powinien być wymieniany co 2 lata
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
po mojemu najrozsądniejszy rozmiar do Twojego auta Kolego to 205/50-17'' ale jest problem bo ciężko znaleść ładne 17'' felgi o 7'' szerokości zwykle są 7.5'' albo 8'' a tutaj idzie już szersza guma no i co za tym idzie wyższe spalanie a masz silnik 1.6 to trochę za mało na szersze kapcie
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
Kolego to nie to samo
-
[B5 AAH] Wymiana płynu-jak???
to nie jest przesada zważywszy ile syfu tam siedzi mozna tez przepłukac układ jest specjalny płyn nazywa sie HYDRAUGINGAGE
-
[B5 AFN] Zawór zwrotny w maglownicy
taaaaa.....juz wiem co to jest :wallbash: to faktycznie jest zawór zwrotny :notworthy: zwracam honor śruba nr 8 i 6 ma taki sam gwint a tylko po to aby nie podłaczyć odwrotnie układu i żeby go nie rozp.........o, rozbierałem juz kilka magli ale nie widziałem tego ustroństwa :confused4:
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
dziekuje za zaproszenie na tę chwile nie skorzystam, nadmiar obowiazków ale mam na uwadze kolega ostatnio takie kupił do B5 bardzo fajnie sie prezentują: http://www.allegro.pl/item466897528_nowe_alufelgi_wzor_audi_nuvolari_a3_a4_a6.html
-
[B5 AFN] Zawór zwrotny w maglownicy
nic nie da zwykła sruba 6 to jest podobna rzecz ale prawdopodobnie ma jak zwykle inny gwint zeby nie pomylić tłoczenia z powrotem
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
ile kasy chcesz przeznaczyc na ten cel?
-
[B5 AAH] Wymiana płynu-jak???
wszystko zalezy od tego jak dokłądnie chcesz przeprowadzic te całą operacje jezeli b.dokładnie to trzeba wymontowac magiel i wszystkie przewody ze zbiornikiem włacznie do tego potrzeba benzynę ekstrakcyjna i spręzarkę wszystko umyc i zalać nowym płynem roboty jest do zajeb.... duzo
-
Plyn hamulcowy????
najlepiej przepłukac układ i zalać swiezym DOT4
-
Dobrzy chiptunerzy
nie mam zamiaru tutaj nikogo sciemniac ani nikomu lizac d.....y ani Poziowi ani Mastersom robiłem tylko tam auta i dlatego ich chwale, nie znam innej firmy która to robi (co juz napisałem) chyba ze z neta lub z forum zawsze auta były zrobione na 5+ wiec nie mam powodu pisac inaczej jezeli na ktos sie na nich przejechał nic na to nie poradze, życie.....