Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. na allegro szukałeś?
  2. To ja wiem ,że zmienia sie biegi na kolejny kiedy mniejszy już nie może dalej ,problem że autko więcej pali ON.Pytanie czy nieco wcześniejsza zmiana przed osiągnięciem szczytu obrotowego danego biegu można przeżuwać na koleiny , bez konsekwencji ,że coś po pewnym czasie w silnik się zajedzie lub nawali ,bo tak a nie inaczej jeżdżę. Kolego mozesz pisac w języku polskim. hm? bo to wygląda na jakiś bełkot
  3. jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03 Generalnie to odpuszcze wynalazki bo i tak chce kupic S4 - ten ma juz Q w standardzie :naughty: Quaife to nie wynalazek, to TorSen, mam to na tylnej ośce a róznice sa widoczne w porównaniu z std. Quattro
  4. mocny program przebieg mocy i momentu nie wygląda "gładko" na diagnostyce nić nie pokazało?
  5. zmieniaj biegi w momencie kiedy silnik charakteryzuje sie najwiekszym momentem obrotowym zresztą to czuć w czasie jazdy
  6. jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03_________________________________________________ szukaj 1.8T z silnikiem AJL
  7. świece mozna wykręcac na przedłużce z dwoma przegubami na pewno nie spadną, ale pomysł z giętkim chwytem tez jest trafiony
  8. Dev odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    AJL ma tylko jedną sondę regulacyjna, nie ma sondy diagnostycznej jak masz zarżniety kat to nie ma sensu wrzucać rury, niepotrzebne koszty najlepiej go przebić i wysypać, było juz na forum jeżeli masz zdrowy kat i chcesz sie go pozbyć to musisz do rury dospawać nakrętkę z gwintem pod sonde tak jak to wygląda w katalizatorze
  9. tam zobacz: www.avservice.com.pl może Ci pomogą
  10. taaaaa..... widziałem..... było szeroko opisywane na www.streetracing.pl
  11. no to się niemile zaskoczysz :gwizdanie: a co, jezdziłeś?
  12. Dev odpowiedział(a) na Pio_p temat w 1.8T
    w gofie nie ma AEB jest AGU, AWD i ARZ w podobnym roczniku trzeba zobaczyć jak to wygląda sam silnik bez elektroniki może podejdzie ale znikoma szansa
  13. sprawdzenie turbo Vagiem AEB to troche problem trzeba wpinac manometr w układ sonda jest widoczna tempomat tez tzreba przeprowadzic adaptacje
  14. nie trzeba zadnego VIN-u masz z przodu Ate a z tyłu zaciski Lukasa ale jezeli chcesz być 100% pewny wejdz w katalog: www.ebcbrakes.pl
  15. może wyjść taka cyfra w zeszłym tygodniu Koleś który kupił ode mnie RS4 chwalił sie ze auto legitymuje sie mocą 448kM przy fabrycznych 420kM, na MAHA3000, a na pewno nie było nic grzebane w ECU
  16. najpierw Vag może coś "wypluje"
  17. obniż, ale z głową zeby póżniej nie było
  18. co sie z nimi dzieje? jakie masz Kolego uwagi na ten temat???
  19. a co chcesz jasniej, Kolego, hm?
  20. a4 w AWX wystepuje w 1,9L 96KW/130HP co Ty powiesz......
  21. nie zglebiaj auta wiecej jak -40mm, wiecej nie warto zresztą Kolega Pelex napisał jak to sie ma do rzeczywistości
  22. inny odcień kilka dni temu widziałem obok siebie dwa auta (w nazwie na F.....) jeden miał kod koloru V5 a drugi V6 i było widac róznice, minimalne ale były
  23. Lepiej nie bede ruszal tego plynu jak wszystko jest OK. taaaaa.... do czasu
  24. kilka dni temu miałem na warsztacie A4 w AWX czyżby jakaś przekładka?
  25. klocki wymienic jest b.łatwo (zacisk Lukas lub Ate) układu nie trzeba odpowietrzać ale wymień od razu płyn najlepiej użyj szukajki pełno jest tutaj na forum info w temacie klocki kup jakies markowe: Ate, Ferodo, Textar, TRW nie kupuj szajsu szkoda kasy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.