Treść opublikowana przez Dev
-
[B6 AVF] bilstein B6 - ma ktos dojscie?
na allegro szukałeś?
-
[B6 AVF] Czy jazda na niskich obrotach szkodzi silnikowi???
To ja wiem ,że zmienia sie biegi na kolejny kiedy mniejszy już nie może dalej ,problem że autko więcej pali ON.Pytanie czy nieco wcześniejsza zmiana przed osiągnięciem szczytu obrotowego danego biegu można przeżuwać na koleiny , bez konsekwencji ,że coś po pewnym czasie w silnik się zajedzie lub nawali ,bo tak a nie inaczej jeżdżę. Kolego mozesz pisac w języku polskim. hm? bo to wygląda na jakiś bełkot
-
[ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03 Generalnie to odpuszcze wynalazki bo i tak chce kupic S4 - ten ma juz Q w standardzie :naughty: Quaife to nie wynalazek, to TorSen, mam to na tylnej ośce a róznice sa widoczne w porównaniu z std. Quattro
-
Prosze o ocene:)
mocny program przebieg mocy i momentu nie wygląda "gładko" na diagnostyce nić nie pokazało?
-
[B6 AVF] Czy jazda na niskich obrotach szkodzi silnikowi???
zmieniaj biegi w momencie kiedy silnik charakteryzuje sie najwiekszym momentem obrotowym zresztą to czuć w czasie jazdy
-
[ALL B5] Co wybrać - 1.8 Turbo czy 2.8 - 193KM Quattro ?
jak nie masz Quattro dobrym pomysłem jest Quaife tylko ze koszt to ok 4000pln z montażem [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:03_________________________________________________ szukaj 1.8T z silnikiem AJL
-
[B6 BBK] Jak wypina się te cewki? 4,2 S4, FOTKA
świece mozna wykręcac na przedłużce z dwoma przegubami na pewno nie spadną, ale pomysł z giętkim chwytem tez jest trafiony
-
Alternatywa dla katalizatora
AJL ma tylko jedną sondę regulacyjna, nie ma sondy diagnostycznej jak masz zarżniety kat to nie ma sensu wrzucać rury, niepotrzebne koszty najlepiej go przebić i wysypać, było juz na forum jeżeli masz zdrowy kat i chcesz sie go pozbyć to musisz do rury dospawać nakrętkę z gwintem pod sonde tak jak to wygląda w katalizatorze
-
[B6 AVF] Jak naprawić komputer skrzyni w multitronic 01J ?
tam zobacz: www.avservice.com.pl może Ci pomogą
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
taaaaa..... widziałem..... było szeroko opisywane na www.streetracing.pl
-
[B7 BDG] Audi A4 2.0 TFSI -US- wyniki serii z hamowni
no to się niemile zaskoczysz :gwizdanie: a co, jezdziłeś?
-
[B5 AEB] Wymiana silnika
w gofie nie ma AEB jest AGU, AWD i ARZ w podobnym roczniku trzeba zobaczyć jak to wygląda sam silnik bez elektroniki może podejdzie ale znikoma szansa
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
sprawdzenie turbo Vagiem AEB to troche problem trzeba wpinac manometr w układ sonda jest widoczna tempomat tez tzreba przeprowadzic adaptacje
-
[ALL B7] Wymiana klocków hamulcowych przód
nie trzeba zadnego VIN-u masz z przodu Ate a z tyłu zaciski Lukasa ale jezeli chcesz być 100% pewny wejdz w katalog: www.ebcbrakes.pl
-
[B7 BDG] Audi A4 2.0 TFSI -US- wyniki serii z hamowni
może wyjść taka cyfra w zeszłym tygodniu Koleś który kupił ode mnie RS4 chwalił sie ze auto legitymuje sie mocą 448kM przy fabrycznych 420kM, na MAHA3000, a na pewno nie było nic grzebane w ECU
-
[ALL] Dziwna sprawa
najpierw Vag może coś "wypluje"
-
[ALL B5] Gwintowane czy stałe sportowe ??
obniż, ale z głową zeby póżniej nie było
-
[ALL B7] Wymiana klocków hamulcowych przód
co sie z nimi dzieje? jakie masz Kolego uwagi na ten temat???
-
[ALL B6] 1.9 tdi 130ps jakie silniki ?
a co chcesz jasniej, Kolego, hm?
-
[ALL B6] 1.9 tdi 130ps jakie silniki ?
a4 w AWX wystepuje w 1,9L 96KW/130HP co Ty powiesz......
-
[ALL B5] Gwintowane czy stałe sportowe ??
nie zglebiaj auta wiecej jak -40mm, wiecej nie warto zresztą Kolega Pelex napisał jak to sie ma do rzeczywistości
-
[B5 ADP] Problem z numerem lakieru
inny odcień kilka dni temu widziałem obok siebie dwa auta (w nazwie na F.....) jeden miał kod koloru V5 a drugi V6 i było widac róznice, minimalne ale były
-
[B5 AKN] Kilka słów o wymianie płynu układu wspomagania
Lepiej nie bede ruszal tego plynu jak wszystko jest OK. taaaaa.... do czasu
-
[ALL B6] 1.9 tdi 130ps jakie silniki ?
kilka dni temu miałem na warsztacie A4 w AWX czyżby jakaś przekładka?
-
[ALL B7] Wymiana klocków hamulcowych przód
klocki wymienic jest b.łatwo (zacisk Lukas lub Ate) układu nie trzeba odpowietrzać ale wymień od razu płyn najlepiej użyj szukajki pełno jest tutaj na forum info w temacie klocki kup jakies markowe: Ate, Ferodo, Textar, TRW nie kupuj szajsu szkoda kasy