Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bull

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bull

  1. Odgrzeje kotleta. Z racji tego, że dotarł do mnie nie ten typ taśmy, który potrzebowalem, spróbowałem swoich sił i zabrałem się za naprawę starej. Z odszukaniem uszkodzenia nie było problemu ;-) . Rozebranie, naprawa (zlutowanie oraz zaizolowanie wiązki), złożenie i sprawdzenie przewodzenia zajęło jakieś 1,5h. Bez instrukcji nie poszloby tak sprawnie więc, Dzięki Wielkie!
  2. Witam. Panowie coś puka po prawej stronie w tylnym zawieszeniu. Wg. żony podobno od już kilku miesięcy. Dzieje się tak tylko podczas skręcania. Pukanie jest rytmiczne i zależy od prędkości z jaka wchodzi się w zakręt. Im większa prędkość tym częstsze stukanie... Podczas jazdy na wprost zarówno po równym jak i po dziurach nic nie słychać, cisza. Sprawdzałem zawieszenie na szarpakach, podnośniku i nic nie udało się namierzyć. Był luz na łożyskach ale został skorygowany, niestety nic to nie zmieniło. Za chwilę sprzedaję auto i nie za bardzo mam ochotę na ślepo wymieniać części ale też nie chcę oddawać go w takim stanie... Wiecie co może być przyczyną? Ktoś miał takie objawy? ............... Nikt nic?
  3. Cześć!
  4. Cześć!
  5. Cześć! Napewno ;-)
  6. Jak zawsze profesjonalne, mega szybko, sprawnie, tanio...
  7. Bull odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba przody
  8. Bull odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z ciekawości bez przedniego przełącznika na 4 szyby nie wyda?
  9. Jeżeli czegoś się dowiesz, napisz co i jak. Śledzę temat [emoji6].
  10. Bull odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam, jeżeli jest ktoś zainteresowany nowymi ori dywanikami w soul to pw
  11. Jeżeli ktoś kupił nieoryginalne dywaniki i nie pasują do podłogi świadczy to, że produkowane są w jakimś garażu, a "producentowi"szkoda było kilku groszy na kupno ori i przeniesienie kształtów do Cad'a, o ile nie wycina tego ręcznie... Takich sprzedawców odradzam, bo jest duże prawdopodobieństwo, że oszczędzają na komponentach. Najdroższy jest dywan, więc wnioski proszę już wyciągnąć samodzielnie. Jakość wykończenia oryginalnych i nieoryginalnych dywaników jest porównywalna, oczywiście mam na myśli dobre zamienniki. Niemniej jednak komponenty z jakich są wykonane to już inna bajka... Grupa VAG nie tylko określa specyfikacje materiałowe ale nawet narzuca dostawców komponentów. Komponenty muszą przejść szereg testów zanim dopuszczone zostaną do produkcji. W przypadku dywaników, testowane są ścieralności, delaminacja, palność, odur, wytrzymałość mocowań, itp. Pewnie mało kto zastanawiał się nad kwestiami bezpieczeństwa kupując dywaniki... ;-) PS. "Za krótki" dywanik po stronie kierowcy został tak zaprojektowany, by przy prawidłowym zamontowaniu nie było możliwości podwinięcia się górnej części pod pedały. Kilka lat temu w USA Toyota przegrała proces i kosztowało ją to grube miliony.
  12. W końcu zamontowane. Okazało się, że nie miałem ich z obu stron. Cena za uszczelki znikoma w porównaniu z efektem jaki dały. Jeżeli ktoś się zastanawia, to nie ma na co czekać.
  13. Jeszcze nie założyłem :-/
  14. Gdyby to była poduszka to raczej nie było by tego słychać tylko raz podczas ruszenia... i później cisza. W przyszłym tygodniu wjadę na kanał to się okaże.
  15. Ciężko stwierdzić, czuć to na pedale sprzęgła
  16. A4B61.9 tdi avf Na baku od 950km do 1150km w zależności od tego jak cisne. Koła 235 na 17tkach. Większość to trasa z czego około 25% autostrada (140 - 160km/h).
  17. Mam te same objawy przy ruszaniu. Ktoś wie co to może być?
  18. PW
  19. Nowe czy używane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.