Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kawowy19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kawowy19

  1. ehhhh....Słuchaj przecież jest opisane wszystko w tamtym temacie. Jeśli masz wątpliwości to sobie odpuść i po temacie
  2. Było w tym temacie to opisane jakie zaworki itd. Twoja decyzja co robic
  3. Mi akurat nie na ori ale jak czytałem to były i takie przypadki. U mnie ori uszczelka fabrycznie była tez w niektórych miejscach wklejona na silikon
  4. poczytaj temat o uszczelce w 1,8T. Zazwyczaj wiekszość użytkowników daje na silikon ( ja też) bo potrafi na nowej cieknąć. U mnie też tak było ale kupiłem zamiennik do tego silikon Wurtha. Czysto i sucho prawie dwa lata. pozdro!
  5. z przegladarki. Looknij wtedy posty około dnia 04,02,2015
  6. pod kolektorem ssącym. Przyjrzyj się dokładnie
  7. kawowy19 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w 1.8T
    Pod kolektorem ssącym w gumowym kolanku. Zaworek jednokierunkowy, który po dmuchnięciu ma puszczać powietrze tylko w jedną stronę
  8. poczytaj dokładnie temat bo na np.11stronie drugi post
  9. też polecam viakena
  10. jest to w temacie w którym pisałeś... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254579-napinacz-lancuch-rozrzadu-bex-avj/page-11
  11. powinien ogarnąć
  12. trzeba zrzucać, nie ma opcji przez czujnik. Uszczelki nie ma, jest silikon
  13. a po co piszesz w dwóch tematach to samo? poszukaj na forum był podany nr tego zaworka
  14. ja u siebie mam podobnie i pytałem już też tutaj na forum i chyba to jest normalne. Ten typ chyba tak ma... Bo po logach jest wsio okey, turbo, zapłony, powietrze,paliwo itd i ja Ciebie rozumiem. Chodzi Ci stricte o reakcje na gaz. U mnie też gwałtowne wduszenie kończy się delikatnym wzrostem obrotów. Mi też się wydawało że jest coś nie tak ale niby one tak reaguja - m.in. elektroniczna przepustnica podobno tworzy taki efekt
  15. raczej tak żeby nie narobić dalej bałaganu
  16. nie no bez przesady rozrząd nie kosztuje 1tys złoty - jeśli mówimy o "przodzie" - o pasku rolkach i pompie. Bo z tyłu jest łańcuch i napinacz (2,5tys) kwestia jak to działa itd uszczelka pokrywy i pod napinaczem kosztuje niewiele. nie ma co gdybać, ogarnij ciśnienie i wtedy reszta.
  17. sam napinacz( mówię o napinaczu łańcucha) w serwisie kosztuje 2,5 tysia sprawdź co z ciśnieniem a potem sobie wymień rozrząd itd
  18. zapaliło Ci się niskie ciśnienie oleju więc pewnie smok zabity, pompa padła, napinacz.... Musisz miske zdjąć, zobaczyć co tam się wyrabia, wyczyścić smok i mieć nadzieje że na tym się skończą problemy z niskim ciśnieniem. Jak to zrobisz możesz zabrać się za błędy z vcds'a to moje zdanie w tym temacie.
  19. kawowy19 odpowiedział(a) na xamarx temat w 1.8T
    no przestań. Odkręć zbiorniczek od płynu to będziesz miał dobre dojscie. Idzie to zrobic a ja też cierpliwości nie mam
  20. raczej nie ale czasami.... kwestia jeszcze ile tego oleju bo jak zapocone to nie to na pewno. Aczkolwiek świece możesz przejrzeć, zobaczyć w jakim są stanie
  21. kawowy19 odpowiedział(a) na xamarx temat w 1.8T
    jasna sprawa
  22. kawowy19 odpowiedział(a) na xamarx temat w 1.8T
    to wydaje mi się że to nie jest przyczyna tego stanu rzeczy. On jak jest uszkodzony to auto wariuje na wolnych obrotach, czasami zawieszają się obroty np. na 1000obr po czym samoczynnie spadną do prawidłowych. Oczywiście nie mówię że na 100% bo czasami może to faktycznie to. Z drugiej strony wyjęcie to 10min roboty więc możesz wyjąc dla własnego spokoju. Wyjmij i zobacz powinien puszczać tylko w jedna stronę powietrze i nie może w nim nic latać.
  23. kawowy19 odpowiedział(a) na xamarx temat w 1.8T
    jesli autko Ci kuleje trochę na wolnych, nie trzyma obrotów to nie wymieniaj jeszcze nic tylko ściśnij ten wężyk i auto powinno zacząć od razu pracować prawidłowo. Jeśli tak się stanie to wiadomo że zaworek jest na bank do wymiany Chyba że to kwestia tylko błędów w kompie a praca jest ok
  24. poczytaj temat olejowy bo to ogólnie temat rzeka
  25. hehe ostatnio tylko pare razy sie zdarzyło grunt że motor żyje;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.