Treść opublikowana przez grzesioo
-
plamy na masce nie do usuniecia
benzyna, rozpuszczalnik :eek: A nie spowoduje to zmatowienia lakieru?? proponuje jakieś mleczko do lakieru, pasta lekkościerna - tempo, inna pasta polerska
-
problem z trakcją
Po prostu gość który ustawiał Ci zbieżność jest słabym fachowcem. Jedź do niego niech to poprawi. Powinien o tym pamiętać, że musi ustawić zbieżność na wyprostowanej kierownicy. [ Dodano: 27-03-2007, 14:09 ] może to po prostu różnica w ciśnieniu w kole. Sprawdzić nie zaszkodzi.
-
polski vag ,wielka prosba
ja też poproszę o opis
-
Dobre texty po zlocie - czyli nowe wrazenia estetyczne.
Siedzimy sobie w pokoju z Maxem i Talibkiem i Max wychodzi za potrzebą do kibelka A Talib na to do Max: Że w życiu ważne są tylko chwile Max: To prawda Talib: Nawet ta :exclaim: przynajmniej jesteś pewien że ci coś wychodzi!! :biggrin: :biggrin:
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
było super!! dzięki
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Żadne, ustawowo masz 2 dni urlopu na żądanie Dzwonisz rano że cię nie będziei i gotowe!!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
:arrowr: kto z Wrocławia jedzie w piątek jest już jakaś grupa czy pojedynczo o której i skąd wyjazd macie już jakieś plany
-
[B5 ADR] Jakie obroty na piątym biegu
u mnie jest podobnie :biggrin:
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
o kurczaki :eek: niezła
-
Jakie ekologiczne samochody?
Kiedyś w tv (najpierw top gear, potem automaniaku) był test tej toyoty. Zużycie paliwa sięgnęło 7 litrów!! Ładna mi ekologia Napęd elektryczny albo wodorowy to rozumiem, ale elektryczno-spalinowy jak dla mnie słabo wypadł. VW Lupo 1,4 diesel ze spalaniem rzędu 3-3,5l/100 chyba mniej zatruje środowisko.
-
[ALL] Postojowki - jakie zarowki ?
Potwierdzam. Są naprawdę super!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Dzwoniłem do wujka z miejscowości Czechowice Dziedzice (niedaleko Wisły - jakieś 50km) i mówił że słyszał że będzie taka impreza. Widać okolica już żyje naszym przyjazdem hehee
-
brak podswietlenia w panelu z regulatorami nawiewu
Demontaż panela polega na wyciągnięciu radia i odkręceniu 2 śrubek. Zobacz w dziale "zrób to sam" temat o naprawie panela klimatronika. Wyciągasz radio i pokrętła i odkręcasz 2 śrubki i gotowe. Wymieniasz żarówki i składasz. 15 minut roboty.
-
Jaki kolor zacisków hamulcowych?
Ja do malowania używałem lakieru firmy Motip http://www.allegro.pl/item168118683_motip_zestaw_do_malowania_zaciskow_wysylka_0_zl.html Jest środek do czyszczenia, lakier i utwardzacz. Efekt bombowy. Gładka powierzchnia i nie schodzi po kilku miesiącach. Zestaw starcza na 2-3 samochody.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mi pasuje sobota po południu i cala niedziela
-
licznik
VAGiem chyba nie naprawisz. Trzeba wyciągnąć kość z pamięcią eprom i na specjalnym programatorze wgrać nowe ustawienia.
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
:eek: o kurna!! miodzio!! a to koło włącznika świateł to termometr?? Stary!! mój tata miał 20 lat temu syrene i też miał taki Gratulacje!! to obiekt moich westchnień, niech się dobrze prowadzi
-
[B5 1,8 ] Moja nowa pierwsza furka:)-->NOWE ZDJęCIA str.
siemka fajne, seryjne To już lepiej kup te po 2 lifcie, bo sonar- ki ładnie wyglądają w dzień, a w nocy świecą do bani. Są droższe, ale będziesz miał z nich pożytek w nocy.
-
[B5 ADP 1.6 95r] czy pali olej czy raczej wyciek czy...?
A na pewno sprawdzałeś stan oleju w takim samym stanie? np. auto za każdym po długim postoju.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ooo :eek: to sporo utargowaliście z cen bufetu :exclaim: :exclaim: pełny uznania jestem
-
Mp3 do Concert. ??
ja kupiłem sobie transmiter fm i konwerter: nokia - mini jack i tak sobie z nokia 6280 słucham muzyczki.
-
[B5 1.8] Moje dzieciatko
Oba zestawy są niezłe. To 17"??
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Miałem firmy DEPO w bmw i dawały rade.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to deklarujcie się czy jutrzejsza niedziela, czyli 18-02-2007 wam odpowiada. Jak tak to czy np godzina 15:00 jest ok Miejsce: Lotnisko
-
Jak działa autoregulacja jasności wyświetlaczy?
ono to przeciwmgłowe ci się zapalają na desce, żebyś coś widział. :biggrin: :twisted: sorry za OT