Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzesioo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzesioo

  1. Mam to samo. Jak jadę ostro to wskaźnik opada szybko, wyhamuje i spokojnie to za chwile pokazuje więcej paliwa. Różnica na długim dystansie, nawet jednej kreski. (jechałem z Berlina miałem połowę baku a w połowie drogi do Zgorzelca deko ponad rezerwę, autostrada, na zegarze 160-180 ). Za granicą wolniej i wskaźnik pokazywał znowu około ćwiartki. Może oblicza sobie stan paliwa i na ile mu starczy jadąc z aktualną prędkością. Fajnie by było, chociaż to trochę mylące.
  2. grzesioo odpowiedział(a) na marianer temat w Nadwozie i Wnętrze
    Szkoda ze tak późno zobaczyłem temat. Kiedyś widziałem jak gość otwierał bagażnik dmuchając w rurkę znajdującą się pod kanapą. Ale było to audi 100 C4. myśle że dało by się tak zrobić w A4. też mamy pneumatyczny zamek. Ja w swojej mam składane siedzenia:)
  3. Ja za umycie 4 felg w myjni, specjalnym płynem zapłaciłem 10pln. Doczyścili wszystko nawet osad ze smoły. Potem tylko pastą tempo przeleciałem żeby nabrały połysku i jest GIT. Oczywiście oddałem same koła. Na aucie nie zrobili by tego tak dokładnie.
  4. ja tak zrobiłem, wziąłem woreczki z lodem i zamrażałem i to daje się wykruszyć. Troche to trwa, to co się dało odkleić to odkleiłem reszta lód i cierpliwość. Słyszałem że jak się takie powietrze w sprayu (jak używają w serwisach komputerowych http://www.allegro.pl/search.php?string=powietrze&category=2&country=1 ) obróci do góry dnem i psika to mrozi ale czy na pewno to nie wiem, trzeba sprawdzić
  5. też użyłem smaru w spraju i pomogło. WD-40 dało tylko chwilową ulge
  6. Ja kiedyś do zacisków kupiłem zestaw firmy MOTIP. Pędzelek, farba, utwardzacz i spray do czyszczenia. Spray idealnie wyczyścił osad i rdze, wystarczyło przetrzeć szmatką. Pomalowałem i 2 lata (później sprzedałem auto) było extra! a nie raz tarcze były rozgrzane (zwykłe hamulce by się dawno skończyły, a klocki i tarcze EBC do tego DOT5 dawały rade polecam). Gruba warstwa lakieru spowodowała że poznikały chropowatości zacisków co znacznie poprawiło ich wygląd. Farba nie była w sprayu. Farby wystarczyło na 2 auta --> 1) zaciski i bębny 2) zaciski i zaciski. Polecam taki zestaw bo po myciu były znowu ładne, i nie trzeba było co chwile poprawiać. Wada: auto troche stało unieruchomione - przez 6 godzin bez kół na lewarkach. Ale się opłacało.
  7. Napisałeś że to luty popękane. a pytanie czy się zgadza że mruga i się po około minucie stabilizuje, nie było do ciebie tylko do autora postu. wyluzuj :twisted:
  8. no właśnie to nie luty!! Panel cały mruga (równomiernie), nie jedno okienko i po około minucie się stabilizuje- zgadza się ?? Kiedyś znajomy miał na oku A6 i tam też się tak działo. W ASO i we Wrocławiu i w Jeleniej Górze potwierdzili to samo że to jest jakaś awaria u wkładzie klimatyzacji (nieszczelność, zacięta klapa, itp..) najlepiej trzeba sprawdzić czy ruszają się wszystkie silniczki i klapy (odkręć schowek i wszystko widać - było już na forum) i szczelność klimy a dopiero wtedy poprzez vag-a usunąć błędy.
  9. dobry pomysła. Wysłane!!
  10. grzesioo odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie też po wyłączeniu silnika słychać syczenie.
  11. Ja u siebie miałem zacięty silniczek od klapy temperatury, a że brat z elektroniką i silniczkami za pan brat to naprawił. (w aso chcieli całą konsole rozkręcać) Zdjął schowek i wszystko tam witać . Kazał wciskać przyciski i zobaczył który nie chodzi (zdaje się że są trzy silniczki). Wykręcił i rozkręcił jeden z nich, przeczyścił i nasmarował tryby i działa zblokowały się trybiki.
  12. Witam!! Co to może być: Przy włączeniu nawiewu coś jakgdyby się odklejało? Głos dodzodzi ze strony pasażera gdzieś z dołu kokpitu po prawej stronie. Coś w stylu rozklejania taśmy klejącej. Pozdrawiam.
  13. chlapacze być muszą, bo w okolicy gdzie się często poruszam drogowcy zasypują dziury smołą i grysem. P.S. Smołę z auta łatwo usunąć PLAKIEM do kokpitu!!
  14. A to moja Audi A4; 1,8 '95 Troszke brudna, ale ma kolor zielony, a w słońcu nawet granatowy 1. http://www.gwmaster.dlwlan.net/moja/olimpiada1.jpg 2. http://www.gwmaster.dlwlan.net/moja/olimpiada2.jpg 3. http://www.gwmaster.dlwlan.net/moja/olimpiada3.jpg 4. http://www.gwmaster.dlwlan.net/moja/olimpiada4.jpg 5 http://www.gwmaster.dlwlan.net/moja/olimpiada5.jpg
  15. czasami dobrze że tak mało wiedzą
  16. W Europie pozafabrycznie montowany może być tylko kompletny ksenonowy zestaw reflektorowy. W jego skład wchodzą homologowane reflektory (na przykład opatrzone symbolem E1 na zewnętrznej szybie), automatyczny system poziomowania lamp i układ oczyszczania szyb (oba są obowiązkowe do świateł mijania) zgodnie z regulacją ECE R48 i europejskimi Kodeksami Drogowymi). Każda inna "domowa" instalacja jest nielegalna i może stanowić podstawę do zatrzymania dowodu rejestracyjnego! Te wiadomości są też w prawie o ruchu drogowym.
  17. to nie są dobre wieści tak aż na samej górze to nie jest, bo można delikatnie wycisnąć pedał, ale zdaje mi się że za wysoko. W tygodniu będę u mechanika to mi powie co i za ile. Chyba że ktoś już wymieniał, to niech się podzieli wiadomościami coi i za ile.
  18. rozkręciłem tapicerke na klapie, odnalazłem włącznik z kulką, rozebrałem, przeczyściłem i działa. dzięki za porady i informacje.
  19. Audi A4, B5 1995 1,8. 5V 92KW. Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego?? Strasznie wysoko bierze mi sprzęgło, prawie na samej górze , a chyba powinno to być gdzieś na środku wciskania pedała sprzęgła. Co można z tym zrobić?? Jak to linka to chyba trzeba z kanału się za to zabrać.
  20. To mam do sprawdzenia włącznik w zamku i kabelki przy zawiasie klapy. Żarówki są dobre. Nie zauważyłem w zamku włącznika - za słabo się przyglądałem
  21. Witam!! (Audi A4- 1995, 1,8) Mam w bagażniku dwie lampki jedną na boku (po stronie kierowcy) a druga na suficie :)bagażnika, ale obie się nie palą Nie wiem dlaczego - macie jakieś sugestie?? A noże gdzieś się włącza?? (nie działają po otwarciu bagażnika, ani po włączeniu światełka w kabinie. Może jest jakieś miejsce, gdzie przecierają się kable??
  22. Stawiam na sondę lambda. Miałem tak w BMW - czasami dobrze czasami źle. Jak zimny to wszystko gra, jak ciepły do kicha (aż zamulał się przy dodaniu gazu, zamiast obroty rosnąć to spadały). W ASO gość podłączył komputer i nic, nagle mówi o teraz jest za dużo powietrza i że to chyba przepływomierz, a po chwili sprawdzając sondę z pod osłony kabelków wylał wodę i sprawa była jasna, zrobiło się zwarcie i przypaliła się. (Czasami dawała się sterować a czasem brak reakcji). Po wymianie wszystko w normie. Pozdrawiam
  23. Wcześniej miałem 2 auta i do obu założyłem lpg. WV golf i BMW. BMW E36 '95; 1,6 i palił średnio 8,5l gazu lub tyle samo PB(7l trasa - 10l miasto). Instalacja BRC sekwencja. Przy obecnej cenie paliwa w moim mieście PB 3,89 LPG 1,98 to LPG prawie o połowę tańsze paliwo. Jadąc w trasę 300km PB tankowałem za jakieś 100pln a gazu za 50pln. Dwie takie trasy i zwracał się koszt droższego przeglądu, a po około 20 000 km zwraca się instalacja. Po prostu gaz jest 2 razy tańszy tyle tylko że trzeba wywalić 3,5 tysiąca na instalacje. A szybsze zużycie?? - Audi to nie Polonez. Golfem 1,3 '88rok jeździłem 4 lata i nic mu nie było (instalacja do silnika z gaźnikiem) a przed sprzedażą przebieg 250 tys. i motor igła. Sam oceń czy warto, no chyba że rocznie robisz 5000km to odpada, ja robie około 20 25tys. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.