Treść opublikowana przez magicman
-
mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki
Panowie dostalem mandat 100zl i 4ptk za przekroczenie o 25km predkosc dozwolona.z manadatem nie przyszlo foto,mozna sie jakos z tego wywinac jakos?i gdzie moge sprawdzic ile mam ptk na prawku?
-
Polecane opony letnie
Ja wlasnie zmienilem na letnie i moj wybor padl na firestone firehawk tz300. Mam nadzieje ze moj wybor byl dobry bo nigdy na firestonach nie latalem jeszcze ale wiele dobrych opini slyszalem
-
nowe opony na przod czy tyl?
Dpdam tylko ze auto glownie po miescie smiga pod stopa mojej zonki wiec jest to spokojna jazda.czyli tyl?
-
nowe opony na przod czy tyl?
Panowie musze kupic dwie opony letnie nowe.dwie stare maja po 5mm glebokosci wiec sa dobre.tylko nie wiem na ktora oske lepiej zakladac nowe w aucie z napedem na przod.dwie stare to debica jesli to info cos ma do tego.
-
Spociki w Kielcach
No to pany kiedy cos dzialamy?na weekendzie?
-
Jaki smartfon wybrać?
A moja propozycja to htc one s.mam ten tel i moja zonka tez i oboje sobie chwalimy
-
Spociki w Kielcach
Jak dla mnie to brzmi to milo,ale ja moim alt z lpg to raczej to scigania to mam daleko. Czekam kto jeszcze sie zglosi
-
Spociki w Kielcach
Kurde tyle b5 b6 b7 po kielcach smiga a jak spota sie chce zrobic to zero zainteresowania,smutne to.
-
Spociki w Kielcach
Widze ze cos nikt sie nie chce spotkac
-
Polecane opony letnie
Ktos moze smigal na 16" michelin pilot sport 3? W zakladzie mowia ze sa b dobre do jazdy moiejskiej jak i do agresywnej
-
Spociki w Kielcach
Sobota?
-
Spociki w Kielcach
Ja sie pisze
-
Auto zza granicy.
A mozesz zdradzic jaki ten sposob bo jestem w trakcie szukania auta dla zonki i taka wiedza by mi sie przydala
-
ustawianie anten sat w kielcach
Dzieki ale juz ustawilem.mimo wszystko zapamietam te stronke na przyszlosc
-
ustawianie anten sat w kielcach
Zrobione-wlasnorecznie.
-
Spociki w Kielcach
Na checinskiej,czasem tam bywam dwa razy w tyg bo moj boss tam mieszka. Pogoda jest fajna,slonko swieci wiec moze cos zaczniemy ogarniac-spota mam na mysli
-
ustawianie anten sat w kielcach
Tylko ze na mocowaniu nie mam podanych stopni
-
Firma NEXEN proszę o opinię
A ja sadzilem ze debica jest lepsza bo michelin ja robi?
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Sadzicie ze sa lepsze od debica?pytam bo musze kupic kapcie na lato
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja zalalem ok 3tys km temu orlen platinium 10w40semi plus filtr filtrona i ubytkow brak,no ale pewnie dlatego ze moj alt nie lyka oleju wiec jest mu to obojetne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w rodzinie
-
ustawianie anten sat w kielcach
Jak w temacie.ktos moze umie bo nie chce placic monterowi 200zl,wole komus flaszke z klubu postawic za pomoc w ustawieniu ???
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lpg w staporkowie za.... 1.92zl
-
BARDZO POLECAM BROWKO S.J. lpg
panowie polecam ten warsztat lpg bo jest mega super hiper i ogolnie the best.Darek(na forum znany jako Darko) jest magikiem i fachowcem WIELKIEJ klasy.ja jechalem do nich 210km w jedna strone ale teraz to nawet i bym przejechal 2100km jak by bylo trzeba dzieki Darek,auto smiga super!!!