Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. Dzieki panowie za wszelkie rady
  2. panowie musze sie dostac z kielc do gdanska tanio i szybko,myslalem o jechaniu a1 ale nie wiem czy juz jest zrobiona na tyle (lodz-gdansk) moze jakis zawodowy kierowca mi podpowie co nieco. dziekuje
  3. Ja na przemyslowej,niedaleko dek-u
  4. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Dzieki panowie
  5. Pany,robimy jakiegos spocika bo ja nowy jestem w tym rejonie i bym chcial poznac troche ludu.gdzie mozna was spotkac?
  6. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Potrzebuje nr czesci haczyk na zakupy do b6 sedan.dzieki
  7. jaki i ile ktos podpowie?z tego co sie cos tam dowiadywalem to chyba 2,7l do skrzynki wchodzi chodzi o 2.0 alt manual 5biegow
  8. panowie jakie powinno byc cisnienie w kolach 205 55 16 opony debica,a4 b6 2.0 pb alt sedan bo nie moge znalesc nigdzie naklejki w aucie odnosnie info
  9. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    a jak mam poznac ktory jest dobry dla mojego auta,wlepki w kole nie mam bo tam jest butla lpg i nic nie widac.co sie stanie jesli wsadze jeden z tych co podales paskow a bedzie on zly? oki juz wiem jaki jest pasek,obecnie jest w aucie 6PK1590
  10. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    silnik 2.0 alt ma ktos moze nr paska klinowego? thx
  11. witamy witamy ziomka z miasta
  12. barmum powiadasz bravuris 3hm kosztuja 205zl za sztuke,to za***ista cena http://www.opomarket.pl/p5331,opona-205-55r16-barum-bravuris-3-hm-91v.html
  13. na lato co polecacie 205,55,16 ??? moj roczny przelot to ok 12k i 90% z tego to jazda w miescie czegos za niewielka kase szukam,dotychczas na debicach smigalem ale moze bym cos innego sprawdzil
  14. niestety jestem na wyjezdzie poza granicami pl i nie mam dostepu do takich sprzetow wiec pozostaje mi tylko kupno nowego aku,ale nie wiem na jakie parametry sie zdecydowac bo chyba ten co mam z pradem rozruchowym 520a to za malo raczej? tak mi sie wydaje bynajmniej
  15. panowie moj 2,0 alt z 2003r ostatnio cos mi ciezko odpala po nocy kiedy temp jest ok 0 pol roku temu kupilem aku "sznajder"(napisalem fonetycznie bo nie wiem jak to sie pisze" 62ah 520a mam standardowe auto bez extra radia i innych bajerow wiec pobor produ nie powinien byc duzy przy rozruchu,no ale skoro teraz nadchodza zimniejsze czasy to czy ten aku nie jest za maly skoro juz zaczynam miec lekkie obawy przy zapalaniu co wy polecacie?
  16. panowie moja b6 ma tylko jeden kluczyk a wole miec dwa(zawsze to bezpieczniej),gdzie w kielcach moge dorobic kluczyk wraz z kodowaniem i te wszystkie inne sprawy.tylko nie piszcie mi ze w salonie audi bo tak to majatek pewnie bedzie kosztowalo moze ktos polecic cos na terenie kielc? thx
  17. Mam reduktor ac,wtryski ac,komp diego.do kogo sie z tym udac na podpiecie do kompa i konkretne ustawienie w kielcach
  18. oki ale oni tylko na terenie pl wysylaja a ja w uk jestem
  19. jestem teraz w uk a tutaj lpg nie jest jeszcze tak popularne wiec ciezo moze byc,chyba ebay uk mi pozostaje kurcze nie moge na ebay tego znalesc panowie padl mi czujnik temperatury w moim reduktorku,kupilem cos na szybkiego innego i na silikon go wsadzilem bo nie znalazlem nic innego.no ale tak nie moze byc.jestem teraz jeszcze u uk przez 5mc i nie moge znalesc konkretnego czujnika t10 ac r01 do mojego sprzetu.prosze pomozcie mi cos znalesc lub cos wymyslic zeby bylo oki.teraz mi sie przelacza o roznych temp na lpg
  20. panowie doradzcie co wybrac ,bo juz wiem za kupie osram ale jaki model http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-COOL-BLUE-INTENSE-CAR-BULBS-H1-H4-H7-H11-HB3-HB4-W5W-FITTINGS-AVAILABLE-/261467598953?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&var=&hash=item3ce0aef069 http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-SILVERSTAR-2-0-HEADLIGHT-BULBS-H1-H4-H7-FITTINGS-COMES-IN-DUO-HARD-CASE-/111376239005?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&var=&hash=item19ee8a899d http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-NIGHT-BREAKER-UNLIMITED-H7-HEADLIGHT-BULBS-FOR-AUDI-MAIN-BEAM-TWIN-PACK-/251618174804?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a959ca754
  21. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    oki sprawa zalatwiona,uszczelnilem na czarny silikon i jest super.1.5h roboty i 2 browarki i robota zrobiona
  22. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    panowie woda mi cieknie na nogi i musze kupic uszczelke pod sterownik kompa tam w podszybiu,zna ktos moze? aha.. i czy mozna odpiac kompa bez zadnych problemow czy potem bedzie trzeba cos vagiem ustawiac,cala operacje wykonac na odpietym czy zostawic podpiety aku?dzieki
  23. panowie jak w temacie.kolo dojazdowe poszukiwane lub jakis fajny zestaw felg do b6.mieszkam w uk-northampton

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.