Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. kolega chyba jednak nie czytał dokladnie mojego wątku :gwizdanie: :bicz3:
  2. Ja zawsze widziałem Lukas'a jak przyjezdzał moto na spoty w Wawie do promki
  3. niestety ale raczej sie nie zmiesci,będzie ciut wieksze. A jakie maty zakupiłeś ?? GB-10S na lustro lewe(kierowca) i GB-8S lustro prawe ??
  4. wiadomo ze co ori to ori na pewno dasz rade,u siebie jak zaczynałem tez myślałem ze bedzie ciezko i ze moge sobie nie poradzic,ale wszystko powolutku bez stresu sie zrobiło
  5. Ja u siebie już miałem instalację podłączoną do lusterek,tylko wymieniłem maty grzewcze na nowe bo te stare ori były już niestety spalone i nie grzały to ustrojstwo to na pewno termostat ja tam mam zamienniki i dobrze sie sprawuja podłaczenie pod ogrzewanie tylnej szyby wydaje mi sie bardziej komfortowym rozwiazaniem niż grzanie po kluczyku miałem rownież taka mozliwosc wymiany całych luster z ori matami ale zastosowałem zamienniki,troszke rezanka i zaoszczedzona kasa w kieszeni i efekt rowniez zadowalający :>
  6. hmm... w sumie kabel jak kabel,podjedz do jakiegos sklepu gdzie maja kable i powiedz gosciowi do czego Ci jest potrzebny to dobierze na pewno odpowiedni
  7. Bradzo prosta sprawa bierzesz klucz nasadowy nr 8 i grzechotke z przedłuzka,otwierasz schowek i tam znajdziesz 3 sruby,pozniej zdejmujesz plastikowy boczek taki sam jak chcesz sie dostac do bezpieczników i tam tez ma 3 albo 2 srubki...odłaczasz kabelki od swiatełka i masz juz zdemontowany schowek
  8. bedziesz musiał zdemontowac lusterko i najlepiej przewody od grzania luster przeprowadzic po kablach od sterowania lusterek,niezbędny będzie demontaż boczka drzwiowego i przeprowadzenie przez gume do wiazki kabli.Tam podłaczysz się jednym kabelkiem pod ogrzewanie tylnej szyby a na drugim gdzies sie połaczysz z masą.A kable tez nie powinny byc za grube ani tez za cienkie,postaraj sie dobrać podobny przekrój kabla taki jak masz w tej wiązce pod nogami kierowcy.Nie podam Ci dokladnego przekroju bo kabelek kupowałem na oko
  9. Jak będziesz miał jakieś problemy to pisz śmiało postaramy się zawsze jakoś pomóc
  10. jak Ci trzasnie to motor do remontu lub drugi a remont silnika bedzie nawet 5x droższy od wymiany rozrządu.Jedz do mechanika i wymieniaj czym prędzej rozrząd
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    :bicz3:
  12. na pewno z czasem spociki sie rozkręcą w końcu trzeba od czegoś zącząć
  13. sam jestem Ciekaw czyżby nikt nie wiedział ?
  14. U nas w Chełmie tez na początku nie było tłumów ale z czasem sie rozkreciło troszkę
  15. ja jutro odpadam, za duzo na glowie spraw Ja jutro tez Raczej odpadam bo samochodu raczej nie będe miał dostępnego do godzin popołudniowych ale jako pasażer zawsze mogę się zabrać :gwizdanie:
  16. kabelki znajdują się przy pedałach za osłona,zerknij jeszcze do tych tematów http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_podgrzewane_lusterka-t8668.0.html i jak masz kabelki za lusterkami to zamawiaj maty i montuj maty nie są drogie http://www.allegro.pl/item514148896_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb10s_okazja.html , http://www.allegro.pl/item514148978_podgrzewacz_lusterka_mata_grzewcza_gb_8s_okazja.html a satysfakcja w zimie z podgrzewanych luster bezcenna
  17. ja bym sobie jakims malcem posmigał bo jak by poszedł na dno to nie było by go nawet szkoda
  18. o kurna z tego co widze to chrzczonego jest najwieccej
  19. widać ze jeszcze są osoby które jeżdzą na letnich nie jesteś sam też jeszcze na letnich ganiam hehe nie wszystkich bo u mnie to tylko małe opłatki sniegu spadły
  20. przepadło koledzy ja już zamontowałem u siebie na silikon ale poprawię w temacie żeby inni już przykleili na porządny klej
  21. jeśli ciężko schodzi przy pomocy nożyka można oczywiście użyć suszarki lub też dobrym sposobem o którym słyszałem jest zanurzenie w naczyniu wypełnionym gorąca wodą
  22. Hugo a jaką dobra miejscówke w Lublinie bez kamer byś polecił żeby można było polatać
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    no to Pany to kto z LC wybiera się 11.01 na WOŚP do Lublina [br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 14:45_________________________________________________Kto pisze się na taki wyjazd
  24. Witam.W tym wątku przedstawię jak krok po kroku zdemontować wkłady lusterek oraz mat grzewczych.Ten temat będzie bardzo przydatny do " Przerobienia podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie" gdyż nie mogłem znaleźć dokladnego opisu jak zdemontować wklady lusterek. OPIS Aby wyjąć wkład należy przechylić maksymalnie do dołu Złapać za krawędź wkładu i szarpnąć energicznie Wkład zeskoczy z górnych zatrzasków Następnie dalej ciągnąć zeskoczy nam z dolnych zatrzasków Wypinamy dwa przewody od zasilania Kolejnym krokiem jest odklejenie plastikowego uchwytu który mocuje wkład do mechanizmu regulacji lusterka – ciężko to idzie ale wszystko można zrobić. Podważamy nożem monterskim wkoło i odginając zdecydowanie ale z rozsądkiem. Plastik z którego zrobiony jest uchwyt jest bardzo elastyczny wiec nie powinien połamać się przy próbie odklejania. Po odklejeniu plastikowego uchwytu usuwamy spaloną matę i stary klej którym była przyklejona. Mocujemy nową matę na klej do lusterek lub jakiś dobry klej elastyczny firmy 3M ewentualnie jakiejś innej firmy. Następnie wiercimy dwa otwory w uchwycie tak aby można było wyprowadzić podłączenie maty z przeciwnej strony niż w oryginale – można dopatrzyć się ze zamiennik ma trochę inaczej to podłączenie i koliduje z zatrzaskiem.– Matę grzewczą GB 10S ( lusterko duze lewe-kierowca ) oraz GB 8S ( strona pasażera )kupiłem na Allegro Sklejamy dobrze obudowę z matą do szkła lustra, podłączamy przewody i mocujemy zregenerowany wkład ogrzewania lusterka,oczywiscie z drugim lusterkiem - strona od pasażera postępujemy tak samo W modelach przedliftowych grzanie mamy po kluczyku,aby podłączyć się pod ogrzewanie tylnej szyby musimy skorzystać z tematu kolegi mrogal - " Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po " tylnej szybie "
  25. był już na forum kilka krotnie omawiany taki temat kłania się opcja dla ułatwienia http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t951.0.html;highlight=wskaznik+palia oraz http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_bledne_wskazania_poziomu_paliwa_naprawa_plywaka-t19271.0.html a resztę to musiałbyś sam poszukać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.