Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. na co Ci tyle ledów masz ośw pod nogami
  2. Zminic świeczki podgrzewajace płyn chłodniczy ( sprawdzic przy okazji bezpieczniki które za to odpowiadaja - znajduja sie one przy ECU ) Przepłukać nagrzewnice zalac nowy płyn i cieszyc sie goracym nawiewem
  3. tak to bedą te nr przekazników dla pewności http://gambino.ilto.pl/scan0002
  4. Twoja wola panie ja bym wolał raczej go zrobic i miec pewnośc ze bedzie miał on nowe czesci które na pewno dłuzej posłuza.Jesli zakupisz drugi ( rozumiem ze uzywany ) to tez nie bedzie wiadomo jak długą bedzie miał swoja sprawnośc
  5. to postaw obok siebie trzy auta z 4300,6000 i 8000-zobaczysz,które są niebieski,białe,a które żółte stawialiśmy 4,3, 5 i 6k obok siebie i najlepsze były 5k jeśłi chodzi o barwe ale najlepiej jeżdzi sie na 4,3 Czyzby to wtedy na spocie w Kurowie jesli tak to mam nawet foto chyba
  6. Rowniez Futura sprawuje sie rewelacyjnie od tamtej zimy
  7. termostat w tym roku wymieniony oraz czujnik temp cieczy temp równiez na odcinku 25 km nie dochodzi do 90 C przy właczonym nawiewie.Bez nawiewu nagrzewa sie ładnie.Wiec to normalne ze temp silnika spada jak mamy wysoka ujemna temp na dworze
  8. a cos mu zrobił ze pali tak ładnie całe złozone operacje oparte na wskazówkach forumowych no ja tez mam wszystko powymieniane i uj wi
  9. a cos mu zrobił ze pali tak ładnie
  10. rafalekx Ty widział odwilz zobacz se na necie pogode http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm
  11. no była była mi wyskoczyło w nocy na blacie - 24 az nie wierzyłem.Moj to za uja nie odpala wtedy :gwizdanie:
  12. wymiana takiego krócca to no problemo mi równiez pierdyknął jak szykowałem sie do wjazdu 10 - 20 min i wymieniony mamy króciec
  13. To kiedy wyruszamy na kolejne dobicie osłony
  14. _Solar_ odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C16160042.html :polew:
  15. Ale dzis był mega kozak super ektremalny wiazd do Odlotu P.S Taka barówa w LC
  16. nie zakopali tylko najebali sniegu na wjazd na garaze i luziska zawieszaja sie a ja to juz nie wspomne co moze byc
  17. zimno mi , trzese się , h*j mi stoi ciesze sie :cwaniak1:
  18. taaa szukaj no mnie jakich dobrych świeć bo pozniej ide sprawdzic swoje stare i jak bedą lipne to trza zmienic
  19. wszystko po kolei Pany świece zarowe to jak sie sprawdza ?? + z aku na swiece zarowa i jak iskrzy to dobra
  20. a jakże ni uja dzisiaj przyjezdzam do CB po częsci
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a na forumie widziałem byłes Offline a takie małe popierdułki musze chyba zakupic bo lipa Śniegu znowu naj**ało mi pod garaz
  22. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    peno tak albo kozystał z uroków zimy
  23. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    otóz to [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 06:07_________________________________________________puertoss synek co Ty tel nie odbierasz ode mnie :gwizdanie:
  24. ja miejsce na parkingu ładnie ośniezyłem i postawiłem mały znak " Jeśli chcesz tu zaparkować to sobie odśnież "

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.