Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Może Legia zagra z ManU i wyeliminuje Czerwonych Diabłów Petro dolary nie dały rady
-
Piłka nożna
i tak po ptakach... LE zostaje :gwizdanie:
-
Piłka nożna
O kurw Basel 2:0 Man Utd
-
Piłka nożna
Ja ostatni raz w FIFĘ jaką grałem to 10, od ponad roku przerzuciłem się na PESa . Jutro Juventus - Bologna . Ciekaw jestem czy Alex zagra
-
Piłka nożna
To teraz będzie trzeba zatrudnić Mourinho
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
Lubią suszyć :polew: . To najlepiej im wychodzi :gwizdanie:.
-
Piłka nożna
;( . Pier__lony M. Rossi , dziwne, że czerwonej kartki nie dostał... Del Piero wszedł na boisko po 50 min i gra Juve się ożywiła, po cichu liczyłem, że strzeli bramkę, a ten q_tas Rossi go sfaulował 10 min później... . Oby szybko Del Piero wrócił do zdrowia. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/del-piero-kopniety-w-twarz-gwiazdor-w-szpitalu,1,4946651,wiadomosc.html KC9optwPt8s Bomba Dudki : 0EAlbQLDLzs
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina: PB95 5,52 zł/litr 5 gr w góre...
-
Piłka nożna
Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Wisły . Oby tak dalej. Jeszcze jedna, dwie bramki :>, ale ważne że mądrze grają, rozgrywają piłkę i przede wszystkim gra Wisły może się podobać . Chyba widać wpływ Moskala, że nie patyczkuje się z piłkarzami.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________1:2... Lamey
-
Piłka nożna
3:1 i 3:3 . Brawo Juve :oklaski:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina: Kilka dni temu: PB95 5,49 zł/litr Dzisiaj: PB95 5,47 zł/litr 2 gr w dół...
-
Piłka nożna
Polecam sobie przeczytać: http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/403-latwo-jest-kibicowac-wisle.html Ciekawe fragmenty: "Wisła była Gwardyjskim Towarzystwem Sportowym, a ja pytam, jakie ma to znaczenie dla kibicowania Wiśle Kraków? Czy kibice mieli jakikolwiek wpływ na przydzielenie ich do pionu gwardyjskiego? Oczywiście, że nie. Czy nie zrobili nic by przeciwstawić się opcji politycznej, jak i nadanemu z góry nam pionu politycznemu? Zrobili i to nie mało, by wspomnieć tylko, walki na ulicach nowej Huty z oddziałami Zomo, będąc jednym z pierwszych i najważniejszych w kibicowskim Krakowie orędownikiem walk za Solidarność i uwolnienie kraju z rąk komunistów. Nikt nie odbierze tego kibicom Wisły, że to oni byli jednym z ognisk zapalnych czynnie przeciwstawiających się władzy walcząc na ulicach Nowej Huty, zarówno za nas jak i wszystkich mieszkańców Krakowa." "Wisła = Milicja, tak mawiają kibice zwaśnionych z nami drużyn nie tylko z Krakowa. A ja pytam gdzie byli, gdy walczono o wolność? Byli natomiast wtedy kibice Białej Gwiazdy, najmocniej walczył Gdańsk, był także Wrocław. Byłoby, to nie fair gdyby nie wspomnieć o Poznaniu i Warszawie, gdzie szczególnie kibice Legii, mimo, że byli znienawidzonym przez wszystkich CeWuKaesem walczyli również za naszą sprawę - wolność. Nie wydaje się wam znajome czytelnicy, że wiele osób wspomina, że na gruncie politycznym również powstała zgada między nami a Śląskiem i Lechią."
-
Piłka nożna
Krasić chce zostać w Juve... Dziwię się Conte dlaczego mało daje szans na grę Fabio Q (do czasu nieszczęsnej kontuzji kolana był najlepszym strzelcem w Juve w zeszłym sezonie), Del Piero i Elii... . Na razie go wyniki bronią.
-
FIFA 12
Usiąść z trenerem przy flaszce :polew:
-
Piłka nożna
Godz 16:00: Historia vs Petrodolary Wczoraj Atalanta zremisowała z Napoli i ma zabraknąć w meczu z Juve Edisona Cavaniego, który obędzie się we wtorek. Szkoda, że wczoraj Conte nie dał zagrać Il Capitano w 700 występie w barwach Juve ;(.
-
Piłka nożna
W Barcelonie brutalnie fauluje Dani Alves nie? C6JvpW8nOt8
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: :polew: KpQiXUD0Kco
-
Piłka nożna
Pepe to największy brutal boiskowy: bz5-_I-VmTQ Zresztą w Interze jest też Lucio i Thiago Motta... W meczu z Juventusem jak kopali (czyli Lucio z Thiago Mottą) Del Piero to aż ciśnienie mi skakało... . Nie dawno Lucio z kontuzjował bramkarza AS Romy... kQ2Nag5jgoo
-
Counter Strike 1.6
Jak macie Steama to można grać na serverach Non Steam, ale w drugą stronę już nie bardzo
-
Counter Strike 1.6
Ja ostatnio gram w CS CZ na Steamie, ale w CS'a też można
-
Koniec PZPN ??
Orzeł ma wrócić, ale na środek... nie na pierś... :gwizdanie:. Lato i Kręcina do wyje_ania. Zresztą rozwiązać cały PZPN. Lato się trzyma mocno stołka prezesa, ale mam nadzieje, że lada moment go puści... Takie kabarety odpierdzielają, że brak słów. Im tylko chodzi żeby w kieszeniach mieli jak najwięcej PLNów..., a nie o dobro Polskiej Piłki...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wejście do Unii w 2004 roku było największym błędem... W Grecji, Hiszpanii, we Włoszech potrafią się sprzeciwić, postawić rządowi. Potrafią walczyć o swoje..., a my lubimy jak Nasz wspaniały rząd i Unia jedzie z Nami bez mydełka... Taka brutalna prawda...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Przy wzroście cen ON automatycznie wzrosną ceny transportu, żywności... itd.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panowie od stycznia akcyza na diesla wzrośnie, a to oznacza, że llitr ON wzrośnie o 18 groszy... Chyba posiadanie diesla przestanie być opłacalne przy takiej cenie ON? Większe koszty eksploatacji diesla w porównaniu do silnika benzynowego i droższe paliwo... Chyba następny samochód też będzie napędzany PB... . PO_ebana POlska i UE... . Dzisiaj patrze w sklepie 500g płatków śniadaniowych prawie 11 zł , a niedawno 7-8 zł... Brak słów...
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
W Polsce jest coraz gorzej... i coraz więcej osób o tym wie... Dzisiaj w wiadomościach mówili, że mają podwyższyć akcyzę na diesla i cena za litr ma wzrosnąć od 18 gr do 20 gr. Żeby mieć dobrą pracę w swoim fachu za dobre pieniądze trzeba mieć tzw. "kontakty". Wszędzie wymagane jest doświadczenie, ale jak ma się zdobyć doświadczenie jak nie chcą przyjąć do pracy...? . Może trafisz na jakąś dobrą prace w Austrii czy Niemczech. Życie w Norwegii jest drogie i jechać tak w ciemno to nie bardzo... . Jak masz możliwość to wyjedź. Zawsze to we dwoje raźniej . Powodzenia