Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
a miał trafić do Juve... i po ptokach :gwizdanie:, ale woli grzać ławe w Barcelonie .
-
[B5 ADR] Nietypowy problem z ABSem. Wielka prośba o pomoc
Dziękuje [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 21:22_________________________________________________Dzisiaj byłem u mechanika . Przyczyną włączającego się ABSu przy niskich prędkościach był lekko krzywy pierścień w lewym tylnym kole. Dziękuje za wszystkie porady .
-
Piłka nożna
Guus Hiddink
-
Piłka nożna
Szkoda, że Dudu Biton strzela tylko w lidze i Pucharze Polski, a LE już nie... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
JUVENTUS 1:1 Bologna . Nie wiem co ten Giaccherini robi w Juve, a co dopiero w pierwszej 11stce... Straszny bat... Dlaczego nie gra Elia albo M. Estigarribia... . AC Milan 1:1 Udinesse Nowym trenerem Interu -> Claudio Ranieri (ciekawe czy coś to da).
-
Piłka nożna
"Maor Melikson wyraził zdecydowaną chęć gry dla Polski. Powołanie go do reprezentacji to tylko kwestia czasu - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato. Wcześniej brat Maora mówił, że lider Wisły w Izraelu jest niedoceniony, a agent piłkarza pytał o szansę powołania dyrektora reprezentacji Tomasza Rząsę." Więcej tu -> http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,10323870,Reprezentacja_Polski__Maor_Melikson_kusi_Franciszka.html
-
[B5 ADR] Nietypowy problem z ABSem. Wielka prośba o pomoc
Nikt nie grzebał w przednich kołach, ale wszystko się sprawdzi w sobotę czy czujniki są dobrze usadzone. Czyli w przednich kołach też są te nacinane pierścienie? W sumie na polskich drogach przednia oś jest bardziej obciążona niż tylna i te nacinane pierścienie mogły się uszkodzić... . Dzisiaj akurat jechałem autostradą i na razie kontrolka od ABSu się nie włączyła .
-
[B5 ADR] Nietypowy problem z ABSem. Wielka prośba o pomoc
Właśnie nie zdejmowałem tylnych tarcz i nie sprawdzałem jak wyglądają te nacinane pierścienie. Przy najbliżej wizycie u mechanika czyli w sobotę sprawdzę to, a te nacinane pierścienie znajdują się też z przodu?
-
Piłka nożna
Wisła Kraków 2:0 GKS Bełchatów 2x D. Biton. W lidze strzela jak karabin AK 47, a w LE nie wykorzystuje 100% okazji... :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Nietypowy problem z ABSem. Wielka prośba o pomoc
Witam . Mam problem z ABSem. Przy lekkim hamowaniu z prędkości 20-40 km/h i ogólnie przy hamowaniu (nie gwałtownym) czuje jak pod pedałem hamulca włącza się ABS... Wcześniej takiego problemu nie miałem. Początkowo przy jeździe autostradowej (przy prędkości 130-150 km/h) włączała mi się kontrolka ABSu. Po wymianie piasty i łożyska z lewej tylnej strony problem znikł. Po kolejnej jeździe autostradą żadnych kontrolek czy włączanie się ABSu przy lekkim hamowaniu. Niestety później problem powrócił i po podpięciu komputera okazało się, że czujnik z lewej tylnej strony nawala i jest do wymiany. Dzisiaj w drodze do warsztatu problem z włączającym się ABSem przy lekkim hamowaniu się nasilił. Nawet wymiana czujnika z lewej tylnej strony nic nie dała. Audi było podpinane jeszcze raz do komputera. Nawet były robione testy ABSu. Komputer nie wykazał Żadnych Błędów ... Wiecie Panowie w czym tkwi problem? Wielka prośba o pomoc .
-
Chińskie Audi - podróby
Audi , Bmw czy Mercedes nikogo nie pozwą do sadu za te kopie. Z prostej przyczyny . Marki te sprzedają w Chinach tyle aut za taka kasę ze im się nie opłaca rozzłościć tamtejszych władz. Poza tym czy typowy klient marek premium pomyśli nawet o zakupie takiego wynalazku ?? Prosze... Masz racje ...ale jak się czuje taki projektant...
-
Piłka nożna
... ale przypierdzielił Nani . Napoli 3:1 AC Milan
-
Piłka nożna
a nie czytaliście Panowie, że rodzina królewska z Arabii jest zainteresowana kupnem Man Utd?
-
Chińskie Audi - podróby
Audi powinno ich pozwać do sądu i żądać mld odszkodowanie... Chiny . Kopiują inne marki, znęcają się nad zwierzętami... Po ebany kraj...
-
Piłka nożna
Kontuzja Tytonia: RVLCGWcNJJI
-
Piłka nożna
Siena 0:1 JUVENTUS
-
Piłka nożna
Lucio NvjgzIrWfa8 Inter w składzie ma dwóch boiskowych chamów tzw. Thiago Motta i Lucio
-
10 rocznica zamachów z 11.09
USA jest do wszystkiego zdolne... Teraz już wiem dlaczego Arabowie tak nienawidzą amerykanów i palą ich flage. WTC uderzyły samoloty bo to było doskonale widać. OK, ale wieże jako tako nie miały prawa się zawalić i w dodatku jak domki z kart... W Pentagon nie uderzył Boeing 757. Rakieta lub odrzutowiec. Nigdy nie dowiemy się co tak naprawdę się stało z lotem 77 i 93. Niby pasażerowie obezwładnili porywaczy, ale zawsze będzie jakieś ale... Atak na Libię im nigdy nie wybaczę . Polecam sobie oglądnąć: L3o2tmwH3uU
-
Piłka nożna
Pewnie tak . Inter 0:0 AS Roma... Powoli wszystko wraca do normy... . Ciekaw jestem jutrzejszej gry Juve vs Siena .
-
Piłka nożna
Ciekawe skąd piłkarze Barcy biorą motywację jak już wygrali wszystko co było do wygrania... :gwizdanie:
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Tak to było . Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią. no i co z tego wynika? u papieza w watykanie tez był wiec pewnie tam opracowali całą operacje.... Straciłem ochotę już do dyskusji. bo tak jest: Ty nie chcesz uwierzyc w te brednie o rakietach to jestes matoł. a jak oni nie przyjmują do wiadomosci tego co my piszemy to jest cacy, bo przeciez oni mają racje... jak ktoś już nie ma nic do dodania to zaczyna obrazac innych, smutne Nie wiesz o co mi chodzi... Nie chce mi się tłumaczyć. Poza tym macie swoją teorie... . Według Was to był atak terrorystyczny. Spoko..., a według Nas za wszystkim stoi USA. Za atakami z 11 września stoi/ją? a) USA Terroryści Moja odp. a
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Tak to było . Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią.
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
Ja jakoś zawsze grałem w CS CZ BTW gra ktoś w C&C?
-
10 rocznica zamachów z 11.09
To bardziej wygląda na zewnętrzną część silnika, niż na wewnętrzną. Najlepiej wypożyczyć Boeing 757 z silnikami od RR. Jeden z nich rozmontować na kawałki i wtedy się dowiemy czy ten wirnik pochodzi od silników Rolls Royca, które napędzają Boeinga 757. Co do Pentagonu. Jakiś ochotnik "pożyczy" Boeinga 757 i uderzy w Pentagon. Zobaczymy wtedy co się stanie... .
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Ja już pokazywałem, że ten wirnik znaleziony koło Pentagonu jest za mały... :gwizdanie: