Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Tego nie napisze. Niemców lubię tylko za samochody Audi, BMW, VW, Porsche itp., czekolady np. Milka i MT . Lepiej nie, bo mam kilka egzemplarzy AK-47 w bagażniku... :polew:
-
Piłka nożna
Jak nienawidzicie Wisły za jej historię to przykro mi..., ale tamte czasy już minęły i wiele się zmieniło. Kibice nie zawsze są w stanie coś zmienić. Ja jakoś nie pałam nienawiścią do Cracovii, Legii czy Lecha... . Jestem inny i tyle. Inny niż wszyscy .
-
Piłka nożna
Właśnie widziałem tą sytuacje na stadionie, ale za bardzo nie wiedziałem o co chodzi i wypatrywałem tych 8 kibiców Skonto . Wszyscy najeżdżają na Wisłę... Gdzie na innym stadionie jest taki wspaniały doping? Mówię o prawdziwych kibicach. W ostatnich latach Wisła była praktycznie bezkonkurencyjna w polskiej lidze, ale niestety kompromitowała się na europejskich boiskach, ze znacznie słabszymi rywalami, ale teraz wierze, że tym razem uda się w zagrać w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie czyli LM .
-
Piłka nożna
W pierwszej połowie przeciętnie Wisła zagrała, ale w drugiej już znacznie lepiej i w rezultacie padły 2 bramki, a mogli strzelić więcej . Teraz czas na Liteks. O wiele trudniejszy rywal od Skonto, ale mam nadzieje, że Wisełka wygra .
-
Piłka nożna
KANARKI :polew: :polew: HoT51KvhSyM
-
Piłka nożna
10% .
-
Piłka nożna
Źle mnie zrozumiałeś... Gdzie ja napisałem, że wszyscy? Nie mówie, że wszyscy kibice pochodzą z patologicznych rodzin, ale ok. 10%, którzy mają większą siłę przebicia niż "normalni" kibice. No mam kolegów, którzy są za Cracovią czy Legią i co z tego? Dla Twojej wiadomości nie mieszkamy obok siebie. Nie oglądam wiadomości na TVN, jak już to na Polsacie... Nie czytam gazet... Szedł sobie spokojnie po osiedlu gdzie są za Cracovią: http://skawina24.com/top-newsy-ze-skawiny/1076-sobotnie-zabojstwo-zatrzymano-podejrzanych
-
Piłka nożna
No to gratuluje zdrowego podejścia do kibicowania :gwizdanie: My nie mamy takich kolegów, nie wiemy i nie rozumiemy jak to jest... Piszesz tu o jakiś skrajnościach nie mającego nic wspólnego z tematem... Iście szlachetny czyn... Ciekawe czy podobne zamiary miała grupa kibiców Wisły, która uzbrojona w noże odwiedziła SS i dźgała uciekających przed nimi ludzi... 1. Kiedyś, ale Ty pewnie tego nie pamiętasz, jak szedłeś ulicą w szaliku i była z Tobą dziewczyna to jak podeszli do Ciebie to zabierali Ci tylko szal. Jakbyś był sam to byś jeszcze pewnie oberwał, ale z uwagi na dziewczynę co najwyżej zostałeś opluty... Był jakiś szacunek... Dzisiaj nie dość że dostałbyś wp***dol Ty to i jeszcze Twoja dziewczyna... Wcale nie twierdzę że mam zaraz bić kolesia siedzącego obok w koszulce wrogiej drużyny, ale gość powinien czuć respekt i wiedzieć że tak się nie robi bo w ten sposób mi ubliża. Mecz to nie piknik, od tego są sektory dla gości aby w nich siedzieli... Ma być doping i klimat... 2. Ale rozumiem że dla Ciebie klimat to siedzący obok koleś w koszulce Widzewa... 1. Prawdę napisałem. Ile to się słyszy, że "kibole" Wisły i Cracovii tłuką się nawzajem... 2. Nie. Powiedział bym mu, żeby przeszedł na sektor dla niego przeznaczony.
-
Piłka nożna
Ciekaw jestem gdzie w końcu pójdzie Tevez i Aguero... Aguero przechodząc do Realu Madryt popełnił by wielki błąd: - byłby jednym z wielu piłkarzy w Realu - nie wiadomo czy by często pojawiał się w wyjściowej jedenastce - kibice Atletico go znienawidzą
-
Piłka nożna
A wyobrażasz Sobie że obok Ciebie na meczu na R22 siada koleś w czerwonej koszulce Widzewa :?: Rozumiem że jako NIE Polacy, ale jako Ślązacy będziecie tworzyć własną ligę i w POLSKIEJ ekstraklasie Was już nie zobaczymy :gwizdanie: Wyobrażam, bo ja mam zdrowe podejście do kibicowania. Mam kolegów którzy są za Cracovią, za Legią i jakoś sobie żyjemy . Jak ktoś kibicuje innemu klubowi to mam mu od razu w pysk dać ? W większości kibiców różnych klubów pochodzą z patologicznych rodzin i później prowadzą świętą wojne między sobą. Raz na moim osiedlu gdzie kibicuje się Wiśle gościu się darł coś tam o Cracovii i doszedł do domu. Jak byłem mały to się pytali co chwila za kim jestem. Zazwyczaj się nie odzywałem albo odpowiadałem, że nie oglądam piłki, bo nie wiadomo za kim jest ten kto się pyta... . Raz byłem z kolegami na wyjazdowym meczu TKS Skawinka Skawina. Jakiś gość zaczął nas obrażać, klub itp. Tak bez powodu. To kolega by mu , ale powiedział, że tego nie zrobi tylko dlatego, że jest za Wisłą...
-
Fiesta 1.4TDCI WOLF
Fajny wozik, ale czarna albo pomarańczowa skóra w środku by bardziej pasowała .
-
Piłka nożna
Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Polsce to by skończyło się źle... :gwizdanie: s0dcdoU51rk
-
Piłka nożna
Czas pokaże jak to się wszystko potoczy... Po meczu Wisła - Skonto będzie można powiedzieć więcej .
-
Piłka nożna
Co el. to samo... Z roku na rok ta droga coraz łatwiejsza :gwizdanie: Jeszcze z 5 lat a wystarczy że wygracie z własnymi juniorami żeby do LM się dostać... Prawdę napisałem... Nie wiem o co Ci chodzi? . Nie mam wpływu jak gra Wisła. Wzmocnili się przed walką o LM, nie jak w poprzednich latach osłabiali się. Mają dobrego trenera, także myślę, że powinno być dobrze .
-
Piłka nożna
Kurde, znowu nie dane mi było oglądać... Śląsk się bardzo dobrze prezentował przed sezonem, bardzo mądre transfery. Wynik nie zaskakuje, aczkolwiek mam nadzieję że jednobramkowa przewaga wystarczy w rewanżu... Wiem, że tych meczów nie można porównywać ale Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła Bardzo ładnie grali piłką, mieli też dużo szczęścia bo Szkoci mieli przynajmniej 2 setki, ale szczęście sprzyja lepszym Coś czuje ze Śląsk to będzie taki Lech tamtego sezonu :gwizdanie: Zgadzam się, że Śląsk zagrał lepiej niż wczoraj Wisła . Mam nadzieje, że na R22 zagrają lepiej . Jutro losowanie o 12:00 III rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wisła po wyeliminowaniu Skonto Rygi może trafić na zwycięzce jednego z pięciu meczów: FC Mogren (Czarnogóra) – Liteks Łowecz (Bułgaria) 1:2 Slovan Bratysława (Słowacja) – Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2:0 NK Maribor (Słowenia) – Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 2:0 Bangor City FC (Walia) – HJK Helsinki (Finlandia) 0:3 Shamrock Rovers FC (Irlandia) – FC Flora Tallin (Estonia) 1:0 Jak by nie patrzeć zespoły nie są z górnej półki, ale jak pokazała Jagiellonia w meczu z Irtyszem Pawłodar wszystko jest możliwe. Trzeba mieć nadzieję, że Wisła wygra na R22, ze Skonto w ładnym stylu, a rywala w III rundzie przejdzie bez problemu. łatwiejszej drogi Wisła do tej pory nie miała, więc szanse trzeba wykorzystać, bo inaczej będzie tragedia...
-
Piłka nożna
Tak średnio zagrali. Widać ze Maaskant nie był zadowolony z meczu i słusznie. Szczerze z taką grą nie mają czego szukać w LM. Gdyby to była Sparta Praga albo Anderlecht Bruksela to by nie było za ciekawie. Mam nadzieje, że Wisła poprawi grę i zagra o wiele lepszy mecz za tydzień 19 lipca niż dzisiaj. Wisła powinna rozpierdzielić Skonto przynajmniej 0:3, ale wynik 0:1 cieszy, ale gra już mniej. Z czasem powinno być coraz lepiej .
-
Piłka nożna
Ja będe oglądał razem z kolegami. Pizza, chipsy, browarek i dupeczki, a później wyjazd na R22 . Nie wiem dlaczego, ale o wynik jestem spokojny...
-
Piłka nożna
W środę Skonto Ryga vs Wisła Kraków... Chwila prawdy dla polskiej piłki...
-
Piłka nożna
Kolejne potwierdzenie, że najlepsza piłka jest w Europie .
-
Piłka nożna
Kibice Argentyny domagają się powrotu Diego Maradony: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/kibice-argentyny-chca-powrotu-diego-maradony,1,4788628,wiadomosc.html Nie dziwie się. Za czasów Maradony była rodzinna atmosfera w drużynie . Pamiętam to z MŚ 2010 w RPA .
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Może nie , ale z grupy VAG: Wspaniały "tuning" Lamborghini Gallardo...
-
Piłka nożna
Jaka riposta :polew: statystyki nie kłamią
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Lepiej żeby nowy właściciel nie dowiedział się prawdy o "wspaniałym wozie", bo może dostać zawału... VXjiP17nQpE
-
Piłka nożna
Miło czytać taki komentarz od kibica Barcelony . Juve w pojedynku z Realem w LM zawsze był górą. Czuje, że sezon 2011/2012 może być przełomowy dla Juve i powrót na szczyt będzie kwestią czasu .
-
Piłka nożna
Czyli Manchester City nie interesuje Aguero :gwizdanie:. Do Realu też nie przejdzie jak chcą Carlosa Teveza, ale to wszystko też mogą być plotki. Na 99.9 % Aguero trafi do Juve .