Treść opublikowana przez Skyliner89
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem
Witam . Mam dokładnie taki sam problem jak kolega. Przy zimnym płynie od wspomagania koło kierownicy lekko chodzi, a jak się nagrzeje to ciężej. Płyn wymieniałem na taki: Odpowietrzyłem układ, ale go nie przepłukiwałem. Ma to jakieś znaczenie? Tydzień temu po dłuższej jeździe po Krakowie kierownica dosyć ciężko chodził i przy skręcie skrzypiała. Wie ktoś w czym tkwi problem? Proszę o pomoc.
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/finanse-osobiste/news/polski-rzad-szykuje-kolejny-podatek,1608078. Może nie na temat, ale Panowie i Panie nie możemy czekać bezczynnie. Trzeba wziąć sprawy w swojej ręce bo jest coraz gorzej... BUNT BUNT BUNT!!! to jedynie rozwiązanie . Okradają Nas w biały dzień, z Naszych ciężko zarobionych pieniędzy, a jeszcze im mało. Kolejne podwyżki, podatki. DOŚĆ TEGO!!!.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Popieram . To jest jedyny skuteczny sposób. Tylko trzeba chcieć coś zmienić . Jakbyśmy się zorganizowali to by przyniosło to skutki. Zrobić wjazd na sejm i tyle Sami nie odejdą. Trzeba im w tym pomóc .
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Pewnie zobaczyli zawartość paczek to sobie wzięli albo na Allegro :polew:
-
Ceny wariują !!
Ważne, żeby do władzy doszedł jeden z nich , jak nie to robimy najazd na Warszawie i wchodzimy do sejmu . Ciekawe by to było. Chciałbym powiedzieć głośno, że są zwykłymi kłamcami i okradają Własnych obywateli ku asy pier olone... . W Skawinie prezes Valeo dostaje 50 tyś zł miesięcznie i w dodatku ma jaką specjalną karte za którą Valeo płaci mu za wszystko. Przykładowo kupuje sobie telewizor 42" LCD czy plazmowy za 3999 zł i Valeo mu to spłaca . Nie dość, że zarabia 50 tyś zł miesięcznie to jeszcze za wszystko mu płacą... Minimalna płaca w Polsce powinna być w granicach 2500-3000 zł. Musimy się jakoś zgrać i zorganizować jakiś protest?
-
Ceny wariują !!
Ile jest Nas w klubie? Będzie z 30 tyś czy 20tyś? Zrobić wjazd na Warszawe albo wynająć jakiegoś terroryste żeby wszedł do sejmu i rozpierdzielił to całe gówno...
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
M-Pakiet
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Ale urwał :polew:
-
Ceny wariują !!
Średnia krajowa to 1340 zł. Dopóki będziemy siedzieć cicho będzie coraz gorzej... Pamiętam jak za benzyne PB95 zł/litr płaciłem 3,40 zł, a za czekolade milka 2,60 zł, a teraz prawie 3,80...
-
Piłka nożna
Ile Polaków już głosowało na Boruca?
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Ja chodziłem tam do szkoły, a rodzice pracowali.
-
Piłka nożna
To się jego trzeba spytać... Są różni piłkarze: a) którzy gonią za pieniędzmi (np. Tevez czy Adebayor) przywiązani do barw klubowych bez względu na to czy będą grzali ławe czy nie (np. Del Piero czy Totti) c) przywiązanie do barw klubowych, ale nie na tyle żeby grzać ławe (Raul i pewnie Pater )
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Bo USA głównie chodzi o ropę i widzą, że Libia nie potrzebuje pomocy USA. Sami sobie poradzili, a niby USA taki wielki przyjaciel Polski :polew: :polew:, gdzie byli podczas I i II wojny światowej... czy w czasach komunizmu. Demokracje sami sobie wywalczyliśmy w 1989 roku, ale nie jest tak jak by się chciało... Mieszkałem w Libii ponad 2 lata i powiem, że nie mieli tak źle. Benzyna tańsza od wody, nowe samochody tańsze o 50% w porównaniu do Polski, drogi nawet na największym zadupiu takie jak na autostradzie w Niemczech. Może tak być, że Amerykanie nagadali Libijczykom, że Kadafi jest zły itp i stąd ten bunt...
-
Piłka nożna
Oglądałem Milan w skrócie po meczu z Juve i... Ja tam jestem dobrej myśli Skoro odszedł bo nie chciał ławy grzać jak Del Piero, Maldini czy inni u kresu kariery to w czym problem Ja tu bardziej myślałem o Kmieciku, Iwanie, Moskalu, Kulawiku, Czerwcu, Paterze Zastanów się jak Oni kończyli kariery, szczególnie jak taki Pater ( wychowanek ) za początków Cupiała zostały odsunięty od składu i musiał Sobie szukać innego klubu... A to przecież On był główną siłą napędową Wisły kiedy ta walczyła o awans do ekstraklasy... To taki Wasz Raul, sercem oddany klubowi jak niejaki Małecki... I nie rozumiem czemu stawiasz takiego Clebera obok Żurawskiego czy Głowackiego - czym on takim sie przysłużył Bo chce tu zostać... Może Cleber nie zrobił tyle co Żurawski czy Głowacki dla Wisły, ale dał dużo radości kibicom. Choćby strzelając bramke Barcelonie. Pater nawet grał w Skawince w sezonie 2008/2009, która swego czasu grała w III lidze, później zaczęła sprzedawać mecze i obecnie V liga...
-
Piłka nożna
Kuboty Ja tu o Szczęsnym, a Ty mi o Messim Hmmm chyba jesteś trochę monotonny Barcelona gra wyjątkowo, a Ty wymagasz aby Wszyscy tak grali i każdy inny w Twoich oczach widzę jest słaby... EOT A niby co takiego z Nim zrobili Tak się nie traktuje legend klubu, bo Raul nią jest. Brak szacunku ze strony władz i zarządu klubu. Alex Del Piero, Francesco Totti czy Julio Cruz grają do tej pory w swoich klubach i są ich legendami. Kibice ich szanują, zarząd i władze klubu, a jak wiadomo dzisiejsi piłkarze lecą za kasą. W Barcelonie jest Xavi czy Puyol, którzy spokojnie by mogli grać w innych klubach, ale są przywiązani do barw klubowych . Ale że co :?: Bo musiał odejść :?: W Wiśle też odchodziły jej legendy, a widzę dalej jej kibicujesz Poza tym kolego mylisz dwa pojęcia - klub i działacze to dwa osobne twory. To co robią Ci drudzy nie zawsze ma związek z tym pierwszym bo może nie jesteś tego świadomy ale ten Raul pewnie dalej jest kimś wyjątkowym dla socios Realu co chyba jest najważniejsze Poza tym nie On pierwszy i pewnie nie ostatni. Skończy karierę, wróci do Madrytu i tam dalej będzie kontynuował swoją przygodę z piłką. Może jako trener, może jako skaut, a może jako jeszcze ktoś inny Nie chciał grzać ławy to odszedł. Nadal chce grać i wciąż strzela bramki dla Shalke, a to że Real ciągle kupuje piłkarzy i d*pa z tego. Na pewno fani Realu darzą Raula dużym szacunkiem za to co zrobił dla klubu i rozumieją jego decyzje, że dla niego piłka nożna to coś więcej niż tylko praca. Za tydzień się okaże czy znowu Real nie skończy na 1/8. Odchodzili, ale nie każdemu kariera za granicą wychodziła, ale ja jako kibic Białej Gwiazdy pamiętam co dla Wisły zrobił Frankowski, Żurawski, Głowacki czy Cleber. Teraz skład bardzo się zmienił i wierze, że w końcu wywalczą awans do upragnionej LM. Najbliżej byliśmy w pamiętnym meczu z Panatinaikosem w 2005 roku, kiedy to sędzia nie zaliczył prawidło strzelonej bramki przez Marka Penkse... lYjBDYkR648
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Wszystko jest tuszowane. Nie mają dostępu do internetu, telefony mają powyłączane. Kadafi mówi, że będzie bronił swojej władzy za wszelką cenę i broni... Czołgi wyjechały na ulicę. To jest wojna domowa..., a nie gadanie głupot przez Kadafiego, że walczy z Al-Kaidą. Ta cała Al-Kaida i Osama to wymysł Amerykanów.
-
Piłka nożna
kuźwa, szkoda skyliner że daleko od siebie mieszkamy bo na browara byśmy poszli Czemu nie . Planuje się wybrać niedługo do Warszawy . A niby co takiego z Nim zrobili Tak się nie traktuje legend klubu, bo Raul nią jest. Brak szacunku ze strony władz i zarządu klubu. Alex Del Piero, Francesco Totti czy Julio Cruz grają do tej pory w swoich klubach i są ich legendami. Kibice ich szanują, zarząd i władze klubu, a jak wiadomo dzisiejsi piłkarze lecą za kasą. W Barcelonie jest Xavi czy Puyol, którzy spokojnie by mogli grać w innych klubach, ale są przywiązani do barw klubowych .
-
Piłka nożna
Ja się nie boje hiszpańskiego finału . Po prostu nigdy nie przepadałem za Realem, a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... ich nienawidzę...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zazwyczaj jak jadę w strone Katowic autostradą A4 to lewym pasem jadą niedzielni kierowcy, kierowcy ciężarówki biorą się za wyprzedzanie innych ciężarówek, albo jakiś #uj wyjedzie, nie popatrzy się i trzeba gwałtownie hamować... . Według mnie na autostradzie powinny być 3 pasy, a nie 2... .
-
Piłka nożna
Koscielny to prze bat, dobrze, że nie gra dla Reprezentacji Polski. Mam nadzieje, że za tydzień Real odpada z Lyonem .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Popieram . To już jest nas dwóch.
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
Wrzucaj, wrzucaj .
-
Ceny paliwa marzec 2026
To jest najgorsze... Wszystko drożeje, a zarobki na tym samym poziomie... Statoil Skawina PB95 4,95 zł/litr...
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
!!UWAGA!! Wejście na własną odpowiedzialność i tylko dla osób o mocnych nerwach: Niby walka z terroryzmem... :gwizdanie: http://www.thedailybeast.com/blogs-and-stories/2011-02-22/libya-protests-shocking-photos-and-video/
-
Muzyka w naszych autkach
Back to the 90s: Maxx - Get Away Q9ocLN4Dc3I Snap - Rhythm Is A Dancer WMPM1q_Uyxc Mr. President - Coco Jambo cOrc37wNUqU Ace Of Base - Beautiful Life Pyly3JtXoy4 Culture Beat - Mr. Vain cvgUdrzGNys Haddaway - What Is Love GeEuFWLt3WU Loona - Bailando 1oP5yPWsa8g Bellini - Samba De Janeiro nVDK27APFEo Nana - Lonely 99f_P5YKnX8 i wiele więcej... [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 00:32_________________________________________________Dr Alban - It's My Life rDOCW0hRYkg Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul u6EdMjo8d18 La Bouche - Tonight Is The Night FasOt1WFajc La Bouche - You Won't Forget Me xT_lqEjRg4A Aqua - Barbie Girl ZyhrYis509A To były czasy... :gwizdanie: