Treść opublikowana przez sawul
-
Jaką kartę SD kupić ?
A to zależy od nawigacji.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
A co powiecie na President Alabama
-
gdzie tankujecie LPG
Ja tankuje na małej stacji prywatnej i nie narzekam .
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Lepiej wymień.
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Mi wychodzi 12 litrów po mieście przy normalnej jeżdzie .
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
Fajnie wygląda.
-
Stuki w zawieszeniu, zamarzanie amortyzatorów A4 B6
Miałem to samo to co opisujesz po prostu zamarzał mi amortyzator nie szło jechać .Pozostaje tylko wymiana .
-
Luźna tarcza.
Ja też potwierdzam tak musi być.
-
Wasze przebiegi benzynowców
AEB 97 r. 229700 km
-
pisk z lewej strony z przodu
Odkręć zacisk i zwal tarcze i zakręć piastą i będziesz słyszał czy to łożysko .
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie wytrzymują kup Lema .
-
symbol świec żarowych do podgrzewania płynu w układzie chłodzenia
Dzięki za informacje.
-
Pompa wody(cieczy chlodzącej) a przebieg auta
220 tyś.ori pompa wody miała ślady zużycia lekki luz na łożysku .
-
symbol świec żarowych do podgrzewania płynu w układzie chłodzenia
Jaka cena jest tych świec?np.przewód na śrubkę.
-
nowy termostat, nowy czujnik, max.64 C ? zgłupiałem;)
Wez takiemu daj samochód:whip2:
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Już nic jej nie pomoże tylko wymiana.
-
Niska temperatura silnika po wymianie nagrzewnicy
Wyrzucaj termostat wahler dobra firma można i lepszy kupić .
-
Da radę wyjąc pompę wody bez zdejmowania przodu w 1,8T???
Z nagrzewnicą będziesz miał troche więcej pracy jak będziesz wymieniał.
-
Jaki wtrysk. Proszę o poradę
Ja bym polecił Hany jak chcesz jezdzić bezproblemowo twój wybór .
-
Co powiedzie o takim zestawie do mojego v6:)
Dołóż pare zł i niech ci założy wtryski Hana bo tamte to jakieś lipne co napisałeś.
-
Temp przełączania na gaz
U mnie Hany i przełączanie przy 30 i ok.
-
Szarpie i nie chce iść przy dodawaniu gazu
I obeszło sie bez kompa:brawo:
-
Jakie ciśnienie oleju
Na ciepłym na wolnych obr. powinno być nie mniej niż 1.5 bara.
-
Szarpie i nie chce iść przy dodawaniu gazu
Bez podłączenia do kompa nie obejdzie się .
-
Dziwny dzwiek przy odpalaniu
Co to tak hałasuje