Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jaaaaaaaaaaaaa..... Uwielbiam jjjjooooooommmm..... Unaaa tu jeeeeeeeeee
  2. Za drogie... Może gdybym był zdesperowany to te 70 euro jeszcze bym dał ale ten drugi to jakaś masakra.
  3. Piszczy pasek przy skręcaniu kół? raczej nie...a co to by było w takim przypadku ? Koło pasowe alternatora. A w Twoim przypadku nie wiem - na pewno z alternatora to dobiega? Nie czasem z koła pasowego klimy? ---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- Koło pasowe w przypadku alternatora = sprzęgiełko.
  4. Piszczy pasek przy skręcaniu kół? raczej nie...a co to by było w takim przypadku ? Koło pasowe alternatora.
  5. Piszczy pasek przy skręcaniu kół?
  6. Już sobie poradził
  7. Gdyby błąd dotyczył silniczka to raczej zawierałby jego oznaczenie. Moim zdaniem to problem z zasilaniem samego modułu - może wynikać z uszkodzenia sterownika. Między innymi dlatego sugeruję podmiankę.
  8. Ja płaciłem chyba ze 140 zł ale nie pamiętam firmyJa też płaciłem ok. 140plnów (zamawiałem u TOM77). Koszt zależe pewnie od firmy ale też od tego jaki jest alternator. U mnie siedzi - z tego co pamietam 140A...Tak czy tak to coś dziwnego, że tuż po wymianie znowu je słychać. Opiszcie objaw.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W takim razie tył też przydałoby się tak samo zrobić.
  10. Próbowałbym 2 rzeczy - podmiany sterownika i podmiany silniczka.
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od razu żeby nie było :jerk: mowa o tej gazecie http://imageshack.us/a/img40/8555/audioc.jpg Troche słabo widać http://imageshack.us/a/img713/3906/img0120bl.jpg http://imageshack.us/a/img805/6933/img0119hy.jpg Czyli co? Kleimy, kilo szpachlu nowy lakier i cheja
  12. W takim razie spróbuj pożyczyć od kogoś moduł z A4 i zobacz co się będzie działo. Być może G230 używany w A6 ma inne parametry niż G219 z A4 i dlatego sterownik wariuje.
  13. Szyba 3250zł, przetwornik napięcia na allegro 200zł (ASO odpada bo to już tysiące PLN) + kostki, kable i piny. Montaż szyby w firmie się tym zajmującej to wydatek rzędu 100zł. Elektryki też nie ma za dużo - szyba ma podłączoną wiązkę, wystarczy spiąć jej kostki z tymi od przetwornika. To co zostaje to podłączenie jednego kabelka do panelu klimatyzacji (trzeba go przeciągać z podszybia do środka) dlatego jak widzisz, ogarnięcie tego elektrycznie też nie powinno pochłonąć wielu kokosów. Tutaj masz tutorial przygotowany przez Grześka: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-dzialanie-przedniej-szyby-podgrzewanej-126049/ ...zalecam przeczytać go od dechy do dechy.
  14. Kupiłem zyebany piec Domi... Teraz znów trzeba szukać gratów a wiesz jak to u mnie wygląda - najbardziej lubię ori instalacje Z Mario zacząłem się umawiać ale znów roboty mnóstwo wpadło i tak się przymierzam cały czas - w każdym bądź razie ogrzewanie postojowe na pewno będzie (wiązka elektryczna jest już przygotowana). To ostatni punkt na liście modów - czyli mod ostateczny
  15. Sama przednia szyba sprawuje się bardzo dobrze - jednak gdybym miał wybierać między webasto a ogrzewaną przednią szybą, pod względem ilości walorów uważam, że jednak lepiej zainwestować w ogrzewanie postojowe. Nie fabryczne systemy są instalowane już za kwoty rzędu 3000zł. Zyskujemy dzięki temu więcej plusów (dogrzany motor i całe wnętrze, wszystkie szybki odmrożone). Niestety wymaga to troszkę czasu (idealnie spisuje się przy zaplanowanych wypadach jak wyjazd/przyjazd do pracy) i tutaj przewagą przedniej ogrzewanej szyby jest możliwość uruchomienia grzania od razu - 1 minuta i szybka czysta (niestety tylko jedna, względnie dwie jeśli uruchomiliśmy też tylną ). ...no ale jak są pieniążki to można zrobić zarówno grzaną szybę jak i webasto (i dylemat z głowy ).
  16. Najlepszego Grzesiu
  17. Jak skasujesz błędy to te co podałeś wracają tak?
  18. To może odpowiem tak http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-uklad-kontroli-cisnienia-oponach-115181/ ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 01:30 ---------- To może odpowiem tak http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-uklad-kontroli-cisnienia-oponach-115181/ Trochę się ostatnio działo Po ostatniej korekcie zbieżności we Wrześni przy obecnej pogodzie auto prowadziło się tragicznie - non stop korekta bo d*pę zarzucało... Jadąc 70km/h czułem się jak na torze. I tak mając już dość okolicznych i Poznańskich mechaników zdecydowałem się (z polecenia) na serwis VW Staszak w Dusznikach. Auto zaprowadziłem we wtorek tuż przed zamknięciem warsztatu - następnego dnia rano już dostałem diagnozę i wstępny kosztorys napraw: - uszkodzone gniazdo górnego tylnego wahacza przedniego (całkiem spory luz) uniemożliwiało prawidłowe wykonanie zbieżności. Do wymiany zwrotnica + wahacz który już niestety oberwał (jest po raz kolejny Lemforder 1BV dostarczony przez Tomka77). Po podaniu zielonego światła - przyszedł czwartek a wraz z nim wszystkie potrzebne części. Auto około południa było gotowe (znów dostałem telefoniczny raport ). Wykonano wszystkie pomiary, dokonano korekt i w końcu auto odzyskało swoją geometrię. Zadowolony z wyników prac zleciłem jeszcze przegląd (akurat wyskoczył) wraz z wymianą oleju (dostarczyłem Motula) i kompletu filtrów (tym razem ori zestaw). Do tego parę pierdółek tj. regulacja ustawienia linki ręcznego, wymiana osłon przegubów czy spasowanie i prawidłowy montaż przedniego zderzaka po ostatnich naprawach w ASO. Za wszystko wyszło 2600zł (w tym 750zł robocizny) - nie ma tragedii tylko cena ori zwrotnicy zabija (1300zł). Jedyne zastrzeżenia mam co do spasowania zderzaka - w końcu jest prawidłowo skręcony ale nie spasowano go dokładnie tak jak chciałem. Obiecano mi korektę przy następnej wizycie więc jest OK. Generalnie jestem bardzo zadowolony - auto znów prowadzi się świetnie i nie słychać już zawieszenia (po montażu zestawu od Tomka77 nie mogłem uwieżyć, że po wymianie kompletu wahaczy, końcówek drążków i łączników stabilizatora coś jeszcze tam słychać ). Jeśli ktoś chce skorzystać i nie boi się troszkę wyższych cen (chociaż nie jest tak źle jak na autoryzowany serwis - kasują 130zł/1h) to szczerze polecam. Arki i miczek.mk - dzięki za namiary Nie obyło się też bez dodatkowych atrakcji - odwożąc auto do serwisu w Dusznikach, autem transportującym mnie do domu miał być Passat... któremu wysrało się sprzęgło tuż po zjeździe na A2. I tak od wtorku do dziś napierdzielałem pieszo - jak się człowiek przyzwyczai, że ma czym tyłek wozić to jest masakra Tutaj jeszce raz dzięki dla Madasa za transport z Dusznik do domu i dla slo, który dziś zawiózł mnie po odbiór auta (na Was ludziska z forum zawsze można liczyć ). tego stukania z przodu juz nie slychac ? Tak, z lewej strony - to właśnie była zwrotnica i pracujący w niej wahacz. ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ---------- Kobra7 działa ale bardziej nad wizualizacją PDC - w każdym bądź razie prace trwają. Jak co się pojawi dam znać ---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- Naprawdę nic specjalnego - wkrótce pokażę, cierpliwości. ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- Wszystko zależy od tego co lubisz... Dla Ciebie to tylko auto, dla mnie sposób na oderwanie się od codzienności (z reguły tak już jest, że w hobby pakuje się kasę). Poza tym wiedzy, którą zdobyłem pracując przy tym aucie nie da się już wycenić
  19. Nie - wtyk B jest od zmieniacza. Potrzebujesz jej jedynie do podłączenia linii K (pin 5).
  20. 3.0 MPI jeszcze nie skończone. Dziś analizowałem hydraulikę i olej. Jutro jak wstanę będzie dalsza część prac - wytargam skrzynkę zaworów i będę szukał usterki.
  21. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin: Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ? A audiczka ogarnięta? Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797 a to czytałem ale mówię o tej CT ? Toruń ?
  22. Nie ma sprawy. Projekt super mi się widzi
  23. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin: Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ? A audiczka ogarnięta? Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797
  24. Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać a jak ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin: Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa
  25. Nie wladi - Duszniki koło Poznania ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Eee tam. Projekt się nazywa full opcja a to zobowiązuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.