Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Tak. Ale jakiś mniejszy niż M12 do kiery ? Nie pamiętam oznaczenia - M12 lub oczko niżej (jutro/dziś Ci sprawdzę).
  2. Ja się nie mogę doczekać auta Grzesia Masz na myśli Ske z Torunia? Aktualny projekt VC
  3. Ja się nie mogę doczekać auta Grzesia
  4. OK. Zniknie jak zamontujemy lusterko
  5. A to nie postoje czasem? Sprawdź bo wydaje mi się że to W5W.
  6. Yebany z balkonu pstrykał Daj znać jak lusterko dojdzie (Domin je wypatrzył na allegro). No i jak fotel rozbierzecie
  7. Przynajmniej już wie gdzie podłączyć obwód postojów - podeślę mu fotki Twojej instalacji. ---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ---------- Potrafi się porządnie wtopić w lampe Dlatego po pierwszych próbach testowych już ich chłopaki w lampach nie montowali
  8. Nie doczytałem - rezystorki przeciwmgielnych wkręć w belkę zderzaka (świetny radiator ).
  9. zalajkowane mam 50mm f1.4 z przestawioną soczewką dającą efekt tilt shift oraz z zacinającym się AF.. dasz radę ? slo - przy jednym z rezystorów miałes uchwyt. Przykręcasz go do filtra powietrza (wykorzystując jedną z jego śrub). Rezystor lewego postoju przykręć do wspornika webasto (obok zbiorniczka płynu do wspomagania). ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- ja też dziś odwiedziłem i Bart-S też ( w kanale ) Michu - dzięki za załatwienie moich spraw w Poznaniu. Teraz bez auta jestem totalnie uziemiony ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Piechol - najlepszego
  10. Jeśli je rozebrano (wybito) to OK. Usterki trzeba szukać gdzie indziej = skrzynia.
  11. Karol - znalazłem płytę
  12. W B6 masz jeden nabój - czyli jeden strzał napełniający. W B7 masz 2 naboje i jeden strzał po drugim - pierwszy napełnia a drugi nabiją ją po X milisekundach jeszcze raz. To dodatkowe zabezpieczenie na dzwon gdy najpierw od uderzenia lecisz do przodu - potem walisz w fotel i znów lecisz do przodu (a przynajmniej tak to widzę).
  13. Problem w tym, że nikt tego mi nie wmawiał abym to robił. A ASO Audi stwierdzili, że aby oni do tego doszli co jest nie tak muszą rozebrać "pół" samochodu, a przy jego wartości jest to mało opłacalne tutaj w Norwegii. Dlatego wskazali mi tylko co może być uszkodzone i jak mam możliwość to zreperować auto samemu bądź za granicą choć oni w 60% obstawiają, że to 01J 323 911 BE wraz wymianą ATF uszczelek itp. Co do terminów to mi się nie spieszy bo dopiero latem będę w Polsce. Parę dni temu spotkałem się z Rafal-L i miał on możliwość być pasażerem i widzieć co dolega mojej a4. Co do półosi to były sprawdzane i podobno wszystko z nimi okej. Dowiedz się w jaki sposób je sprawdzono - rozebrano je (przeguby)?
  14. Mam już dość serwisów w Poznaniu... Źle spasowany i nie dokręcony zderzak, połamane zaczepy, nie założenie opaski na wąż IC, nie podłączenie świecy przy wymianie PD - to tylko kilka przykładów. Do Dusznik trafiłem z polecenia - zobaczymy jak poradzą sobie z zawieszeniem. Dziś rano dostałem telefonicznie diagnozę - do wymiany zwrotnica (1300zł). Za jej wymianę oraz dwóch wahaczy + geometria i zbieżność = 417zł. Możliwe, że dojdzie coś jeszcze - jutro rano dostaną części i będą składać auto. Czekam na pełną diagnozę. Ze świecami sobie poradzisz sam - kupiłem ori. Do 3-ech pierwszych jest ładny dostęp a do ostaniej niestety trzeba wywalić filtr paliwa (wystarczy, że poluzujesz obejmę i go wyciągniesz nie odłączając przewodów paliwowych). Pamiętaj, że świece potrzebują dłuższej nasadki 10.
  15. Moim zdaniem ładunek nr 1 jako ten o większej sile - on musi napełnić poduszkę a drugi ma za zadanie ją dodmuchać. Gdybam sobie podobnie. Czyli który? 'Zielony' czy 'pomarańczowy'? Nie pamiętam - sprawdź sobie pod co podłączone są piny 1 i 2 adaptera.
  16. 0G7 to oznaczenie automatu z możliwością ręcznej zmiany biegów (tzw. tryb sekwencyjny określany również mianem "tiptronic". G0Z to oznaczenie skrzyni Multitronic.
  17. Moim zdaniem ładunek nr 1 jako ten o większej sile - on musi napełnić poduszkę a drugi ma za zadanie ją dodmuchać.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-poduszka-kierownicy-b7-zamontowana-b6-wystrzeli-prawidlowo-przypadku-kolizji-221988/
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej. Śledzisz wątek o swapie poduszki?
  20. Niestety nie.. Zaraz to załatwię...
  21. Ja też zastanawiam się nad kierą multi + tempomat + fis, choć ostatnio też zaczął mi chodzić po głowie mod związany z audio...może bose sam nie wiem co byłoby lepsze. Może jakieś wasze sugestie?? No cóż, BOSE na pewno będzie bezpieczniejsze Inna jest też cena... Jak widzisz kilka postów temu slo wrzucał przykładową aukcję z allegro = 600zł za komplet głośników i wzmaka. Na kierę musisz liczyć między 1200 a 1800zł (zależnie od stanu poduszki i obręczy). ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- ...no chyba, że to ma być bezpieczny mod z części przeznaczonych dla B6. Poduszka MF 300zł, moduł 150zł i taśma 80zł. Manetki to 120zł.
  22. Dobranoc Karolu
  23. Kalkulacje prawidłowe - a co do "co się dzieje podczas dzwona" = na swoją odpowiedzialność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.