Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Oj jutro chyba nikt się nie wybiera...
  2. Za takim tyłkiem od razu bym się obejrzał
  3. Podeślij mi VIN na pw.
  4. ...tym bardziej, że Nm przy 1.8T nie męczy tak tej skrzyni. Ustal czy ATF był wymieniany regularnie i czy przebieg jest potwierdzony - powinno być OK.
  5. No to super. Pisz na pw w czym rzecz teraz...
  6. W Avancie niestety tylko zwalnia blokadę zamka.
  7. Chyba 16 września coś się kroi... Może puśćcie już listę
  8. Tak, ewidentnie przyciągam kłopoty... Pisz z czakim, Siemianem lub Wojtkiem A4...
  9. Teoretycznie pasuje - tzn. zamontujesz. Ale jeśli chodzi o fabryczne zawieszki to naprawdę jest to loteria i siada jak chce. To jest jeden z nielicznych elementów nadwozia, którego nie zdołaliśmy jeszcze rozpracować. Dlatego bezpieczniej jest przywalić Weiteca -30/-30 - tutaj wiadomo ile siądzie i jest to potwierdzone.
  10. W ubiegłym roku kupiłem 2.0TDI Highline-a...
  11. Jak tam prace Bartasie?
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AD to na bank B6. ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- Artur - wrzuciłem fotkę. Póki co jest słabej jakości ale popracuję nad tym.
  13. Za MK można dać max między 150 a 250zł - ile kosztuje transponder?
  14. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Link nie działa mi w żadnej przeglądarce i pewnie tu jest problem. Możliwe, że na domowym widzę ją bo wisi gdzieś w pamięci przeglądarki... Artur - podeślij mi tą fotkę na mejla ([email protected]). Bo chyba masz ją gdzieś na dysku?
  15. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstałem do pracy ...teraz na IE rzeczywiście nie widzę tej fotki (na FF jest OK).
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur - u mnie fota wygląda OK i jest dobrze ustawiona. Trzeba zmienić koncepcję pierwszego posta aby formatowanie u każdego wyglądało tak samo... Jeśli chodzi o DB6 - porozmawiam z Hugo.
  17. Vario - koniecznie zrób zdjęcia "przed"
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Czasem trzeba pospać na allegro ale w końcu się trafi. Ja swój tył dorwałem w komplecie z nakładką za 330zł.
  20. Nie - zderzak z B7 nie pasuje do B6.
  21. Modyfikacja wymaga jedynie ściągnięcia tapicerki drzwi kierowcy... Sygnał z przycisku klapy leci do sterownika w drzwiach. Dalsza informacja dostaje się do modułu komfortu już za pośrednictwem magistrali CAN więc w środku auta nic nie trzeba rzeźbić. Wystarczy jedynie dołożyć 4 brakujące kabelki w wiązce tapicerki drzwi kierowcy i połączyć przycisk klapy ze sterownikiem w drzwiach. ...gorzej jak ktoś nie ma panelu. Wtedy trzeba ciąć kieszeń i wklejać panel tak jak pokazałem to na fotkach.
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W B6 miałeś 3 wersje: - regulacja - C/LH - regulacja + C/LH W B7: - regulacja - C/LH - DRL - regulacja + C/LH - DRL + C/LH

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.