Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gratulacje... gówniarze
  2. Będę obserwował ten wątek - robi się naprawdę mocny konkurent w stosunku do mojego projektu (sporo gratów już dołożyłeś ).
  3. No teraz jak widać tak trzeba. Od dziś pierdzielę - parkuję tylko przodem do Mc
  4. To wszystko wydażyło się bardzo szybko - jak zobaczyłem, że grzebie przy zderzaku (auto stało tyłem więc pewności mieć nie mogłem co tam się dzieje) to w pierwszej chwili szok. Za moment gość był już w aucie - wolałem zostać na miejscu i zanotować numery... (struktura w Mc w Swaju jest taka, że zanim wybiegłbym za autem to gość już dawno pomykałby na głównej).
  5. Falowanie zgodnie z Twoimi podejrzeniami ma coś wspólnego z paliwem lub niesprawnością podzespołów współpracujących z silnikiem i jego sterownikiem. Sprawę dotyczącą adaptacji objaśniałem już w encyklopedii CVT - ADP Run nie oznacza, że adaptacja wypadła a jedynie, że sterownik znajduje się w procesie kolejnego uczenia. ADP OK zmienia się na Run za każdym razem gdy wyłączysz zapłon i temperatura ATF spadnie poniżej zadanego progu.
  6. Kratka w ASO to 460zł. Jak samochód nie ma AC to liczą cenę allegrową... Coś w tym stylu - rodzice to chyba jakieś poważne osoby. Wkurwa mieli konkretnego - wydaje mi się, że w tym nie było ściemy. Mam fotkę auta ale nie wrzucam - mogłyby z tego tylko wyniknąć problemy. Grill się znalazł, gość będzie ukarany. Sprawiedliwości stało się zadość
  7. Tymek - przy moim trybie życia... Wiem, że się wykańczam ale jadąc na 2 etaty (czasem nawet więcej jak przyjeżdża Andrzej srb38vx ) ciężko jest dbać o siebie i odżywiać się prawidłowo i regularnie.
  8. Nie no poleciały frytki, potem BIG i na koniec gdy dobijałem się cheesem.... Whatdafuck!
  9. Podeślij swój VIN na pw.
  10. Tak to jest z prawej strony siedziska - bliżej tylnej części jak widać.
  11. Całe szczęście nic nie uszkodził (spojler cały, nie porysowany i wszystkie zaczepy OK). Policja ma taką procedurę, że na demontaż grilla z auta, na który zostało założone musiał przyjechać specjalny majster (wszystko po to aby nic nie uszkodzić - dowiedziałem się po fakcie ). Cała akcja miała miejsce w McDonalds w Swarzędzu.
  12. Nie. Avant i sedan mają inne sprężyny (pomijając wyposażenie, Avant jest cięższy o 50kg). Weitec 30/30 dla sedana B6 1.9 TDI to 28210041 a dla Avanta 28210044. ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- Miśki czytnijcie sobie - co mnie dziś spotkało http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index193.html#post3008496
  13. Ale miałem akcję dziś... Wracamy z kumplem z Poznania (byliśmy po części do jego skrzyni). W drodze powrotnej zachciało nam się do McDonald's-a... No OK - na McDrive wuchta aut więc parking i wchodzimy do środka. Auto jak zwykle zaparkowałem tak aby mieć je na oku... Mijając McDrive zauważyłem fajnego sedana B6 z przednim zderzakiem S line - kontakt wzrokowy z kierowcą nawiązany Już w lokalu wpierdzielamy sobie cheesy a tu patrzę koleś wjeżdża na parking i staje centralnie na przeciwko mojej. Skonsumował swój zakup i wylazł z auta na fajkę - no i tak sobie zerka na auto i na nas (siedzieliśmy przy szybie - wszytko było widać jak na dłoni). No nic, wpierdzielam dalej cheesa po czym patrzę a luj podbiega mi do zderzaka i coś tam majstruje. Za chwilę wrzuca coś do siebie do bagażnika, wsiada do auta i w długą... I tu miał pecha - zdążyłem zapamiętać numer z tablic Wylazłem tylko z Maka aby sprawdzić co dokładnie odjebał - brak środkowego grilla w spojlerze Szybka piłka, telefon na 997 i zaraz na komendę do Swarzędza. Podałem tyle danych na temat auta (+ film z monitoringu MC), że złodziejaszek znalazł się w 30 minut (25-letni gówniarz z Poznania). Miałem okazję poznać i uciąć sobie pogawędkę z rodzicami gnojka... Sprawa zamknięta - dobrowolnie poddał się karze, rozprawy nie będzie ale jakąś tam karę pewnie mu dopier**lą... Kratkę policjanci ściągali już z jego auta Piszę ku przestrodze - nawet będąc tak blisko auta ludzie są na tyle bezczelni aby odpierdalać takie rzeczy. Żenada Żal mi jego rodziców bo wstydu im narobił w cholerę ale za to ma nauczkę - ciekawi mnie tylko czy wyciągnie wnioski (kasy ponoć ma w cholerę - totalnie nie wiem czemu odpier**lił taki numer). Po prostu - źle trafił ...najgorsze jest to, że mam cały dzień w plecy bo dopiero co wróciliśmy z komendy i znów całe sprawy garażowe mi się przesunęły
  14. Wydaje mi się że aby ostatecznie wyjaśnić tę kwestię - trzeba będzie po prostu wyciąć szybki
  15. Wtyczka jest przypięta do stelaża siedziska kanapy - jest jakieś 20cm od prawego boku. Wymiarów przewodów nie mam - instalację kładłem na żywca - przeciągając przewody i dobierając długości.
  16. Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy. Czego nie załapałeś?
  17. Dowolny na Europę z pełną funkcjonalnością: 8P0 862 335 F (MY 2006) [Europa] 8P0 862 335 M (MY 2007) [Europa] 8P0 862 335 H (MY 2007.5) [Europa] 8P0 862 335 Q (MY 2008) [Europa] 8P0 862 335 N (MY 2009) [Europa] 8P0 862 335 S (MY 2009.5) [Europa] 8P0 862 335 AA (MY 2010) [Europa] 8P1 862 335 (MY 2011) [Europa]
  18. Tunel zamówiony - leci z DE zatem... czekamy.
  19. :whistling: ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- a ja się chyba nie doczekam w tym roku tego rezanka i opchnę te graty Doczekasz się - kończę kompletować Twoją elektrykę. W najbliższy weekend pasuje?
  20. o a zdecydowałeś się na "8500K"? bo moje "7500K" świeci niby na biało ale gdy aktywuje się C/LH to przy idelanie białych paskach ledowych malutką różnicę widać U mnie w tablicy jest dokładany LED i barwą pasuje do frontu - też mam 7,5k. Słabo świecą - nie nadają się jako PM ale do C/LH jak najbardziej OK
  21. Tak HID świrował przede wszystkim przy C/LH. Na tych żarówkach jest spokój - jako światła przeciwmgielne oczywiście się nie sprawdzą ale na tym mi nie zależy (chciałem zgrać barwę tyłka i przodu właśnie przy odpaleniu C/LH - efekt jest jak najbardziej OK). Jak tylko będzie chwilka na pewno zrobię kilka fotek... Aaaa - i nie są to żarówki LED tylko to co proponował dziadek kilka stron temu...
  22. My również dziękujemy - naprawdę fajnie dziś było. Ze względu na pogodę - która jak to pod koniec wakacji bywa kapryśna, też jestem za przeniesieniem się do KC. ---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ---------- Daniel - tunel po rabacie to 517zł (zobaczę czy da się urwać coś jeszcze). Ty mi tylko potwierdź jakie masz wnętrze (kolor) - na wlepie serwisowej masz NQ lub NZ?
  23. Tak. W końcu bez wstydu odpaliłem C/LH no i zniknął ten cholerny błąd żarówek z DIS-a (w ASO źle podłączyli HID-y). Lada dzień wywalam instalację HID-ów - poprawiam pasowanie zderzaka no i trzeba w końcu założyć heble od Dev-a. Jutro mają dojść nowe końcówki drążków kierowniczych - wybór padł oczywiście na Lemfordera.
  24. Naprawdę - sam jestem ciekawy co też październik przyniesie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.