Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to już Ty musisz wiedzieć - jaką drogę chcesz obrać S line mógłby znaleźć się na tym aucie niezależnie od pakietu black/glossy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak napisałeś - kwestia upodobań. Ja nie lubię "all-black" - muszę mieć troszkę kontrastu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ori 18" z wzorem RS4 (felga z A3) będzie miała mega duże ET. W B6 potrzebny jest dystans ok. 30mm aby to jakoś wyglądało - zatem nie jest to zbyt dobry wybór... Poza tym w 18" ten wzorek nie wygląda specjalnie imponująco - są inne felgi w tej rozmiarówce, robiące lepsze wrażenie (np. Avus czy RS6/S line). Co do pozostałych potencjalnych modów zewnętrznych... Zawieszenie dać w dół na -20mm (przy 18" będzie to dobrze wyglądać i zachowasz jeszcze nieco komfortu). Oprócz tego pakiet połysk do końca (masz relingi - czas na szyby i słupki). Na koniec może jakieś nowe body? Odnośnie środka się nie wypowiem bo nie widzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co zmieniłeś - bo nie wiem co pochwalić
-
B6 DIVISION
zgadza się, tylko ile osób po zmianach dokonanych w swoich samochodzikach powiadomiło o tym ubezpieczyciela ... Ja powiadamiałem PZU co roku przy przedłużaniu polisy. To przecież żaden problem...
-
B6 DIVISION
Panowie... już pisałem o tym. Jeśli zawierając umowę z ubezpieczycielem (lub przedłużając ją) doposażycie auto czyli powiadomicie ubezpieczyciela o modyfikacjach i dołożonym sprzęcie oraz zostanie to uwzględnione w dokumentacji - należy Wam się to co mieliście w aucie w chwili wypadku (fabryczne kody wyposażenia przestają tu mieć znaczenie).
-
B6 DIVISION
Sterowniki z B7 pasują do B6 - można zakładać bez obaw. Najlepiej - przy okazji wiązki grzania machnie się te dwa kabelki i po robocie.
-
B6 DIVISION
Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem). ja też chyba mam że tylko kierowca. W takim razie gdzie dokładnie to podłączyć? Potrzebne czarne gniazdo w podłogę 3B0 937 741 oraz pin 000 979 134 E. Oprócz tego pin do kostki w zegarach 000 979 009 E. Pin 7 w czarnym gnieździe to masa, natomiast pin 8 leci do zielonej kostki 32-pin w zegarach (pin 30). Na koniec kodowanie główne w zegarach (Instruments). Za czujnik zapięcia pasa kierowcy odpowiada przedostatni bit.
-
B6 DIVISION
Jak masz ori to nie Wchodzisz do zegarów i kodujesz czujnik (przedostatni bit ustawiasz na 3).
-
B6 DIVISION
Jak masz czarną kostkę to i pewnie zapinka jest OK (odczytaj jej numer - sprawdzimy). Są dwa tryby kontroli zapięcia pasów: 1 - kierowca 2 - kierowca i pasażer Ja U siebie mam "1" - wystarczy podłączyć dwa kabelki do zegarów i zakodować kontrolę zapięcia. Są różne wersje - gong może napierdzielać cały czas, albo aktywować się tylko raz (po włączeniu zapłonu - i tak właśnie sobie ustawiłem).
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tak będzie najwygodniej.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Instalowałeś go na korbkach tak?
-
B6 DIVISION
Czujnik zapięcia pasów w B6 (w B7 jest jeszcze opcja czujnika zajęcia siedzenia pasażera).
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ładnie. Jeszcze czujnik zapięcia pasów z tego co widzę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
LOL Wojtuś Sprzedaż auta odłożona do połowy października - dogadałem się z żoną (ponoć ma mi się to opłacić ). Co do zakupu S4 - nawet nie trzeba będzie nic przekładać. S-ka jest już fabrycznie całkiem dobrze wyposażona. Za dużo rezania tam nie będzie... Przynajmniej nie w środku auta Problem w tym, że z B6 na allegro/otomoto same szroty i rzadko trafia się rocznik 2004 (rzeczywisty). O RS4 już nie wspominam bo to choroba, na którą w dodatku mnie nie stać (a gdzie tu utrzymać).
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebne boczki tylne pod elektrykę - tapicerka jasnoszara z B7. Nie ma ktoś do sprzedania?
-
MULTITRONIC - problem ze skrzynią !?!?!?!?
Ciężko się będzie ze mną napić bo zwykle po pracy przy skrzyni lecę do swojej codziennej pracy... Ale na zlotach ogólnopolskich ZAPRASZAM
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jeśli się nie mylę to na 8 stronie jest procedura... Potrzebny komputer do monitorowania temperatury ATF w skrzyni...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A książki nie masz? Jak nie to podeślij mi VIN - sam sobie sprawdzę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Biorąc pod uwagę zdanie mojej żony to chyba jedyna opcja Tym bardziej, że sama rzuciła hasło wkładamy V8...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie mój kolor ale ogólnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak nie zapomnę kluczy
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Co za nygus... Wtyczka do sensora: 1C0 973 119 B Pin do w/w wtyczki: 000 979 009 E Pin 14 @ 32 z tego co pamiętam jest wolny (korzysta z niego tylko sensor).
-
B6 DIVISION
Są 4 wersje szyby: 8E0 845 099 P - standardowa zielona // 1312zł 8E0 845 099 G - standardowa bezbarwna // 2175zł 8E0 845 099 J - laminowana // 2175zł 8E0 845 099 L - laminowana i ogrzewana // 3201zł W związku z wyższą ceną szyby z laminatem - może być problem aby dogadać się z ubezpieczycielem (co innego gdyby cena była taka sama).