Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No Grześ! Graty - jeszcze tak roz%^#$&@* auta nie miałem A temat ze sterownikiem ...
  2. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy 1 Fault Found 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2520 /min Torque: 310.0 Nm Speed: 123.0 km/h Load: 97.3 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00001000 Absolute Pres.: 2131.8 mbar Absolute Pres.: 2499.0 mbar Readiness: 0 0 0 0 0 Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach. to sprawdzać to w takiej kolejności jak napisałeś? ja jeszcze postaram się jutro jak znajdę czas sprawdzić czy ponownie wywali ten sam błąd czy też tak może być że narazie tylko sporadycznie wywaliło? Możesz zacząć od zaprzestania jeżdżenia jak pipka Auto 2-3x w tygodniu trzeba wkręcać na nieco wyższe obroty aby wyczyścić syf który osadza się na turbo. Jeśli zaczniesz się do tego stosować a problem nadal będzie występować to na pierwszy ogień kontrola wężyków... Potem podmianka N75. Na koniec wyciągasz turbo i czyścisz kierownice i obszar ich pracy.
  3. Maciej - masz naprawdę dobry gust Idealnie się ta fela zgrywa z nadwoziem.
  4. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oczywiście vcds można nim zrobić większość(praktycznie wszystko) ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- panowie wie ktoś co jest nie tak wywalilo mi ten blad niedawno odcieło tak jakby turbo bo nie było mocy po zgaszenia silnika na postoju i ponownym odpaleniu wszystko wrocilo do normy 1 Fault Found 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 2520 /min Torque: 310.0 Nm Speed: 123.0 km/h Load: 97.3 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00001000 Absolute Pres.: 2131.8 mbar Absolute Pres.: 2499.0 mbar Readiness: 0 0 0 0 0 Albo N75 się już przycina, albo któryś z wężyków podciśnienia ma wyciek albo turbo zawalone na kierownicach.
  5. Jeśli kostka jest czarna, 16-pinowa i zgodnie ze schematem chcesz tam wejść kabelkiem 0,35 to pin ma numer 000 979 006.
  6. Jeśli dobrze pamiętam i kostka D (16-pinowa) jest brązowa to: 000 979 009
  7. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzuć linkiem... GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar Dzięki
  8. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzuć linkiem...
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miśki - jak aktualne ceny części teraz sprawdzacie? Danelczyk i gajos u mnie offline...
  10. Nie ma problemu Robert - jeśli tylko mam czas, zawsze chętnie pomogę
  11. Fajna funkcja - szczególnie przy obecnych upałach... Zakodowałem - oczywiście śmiga - ale mam kilka pytań 1. Codziennie muszę pamiętać o wklepaniu timera na kolejny dzień. Zgodnie z tym co oferuje menu DIS maksymalnie mogę zaplanować wentylację na 3 kolejne dni. Jest to trochę wkurzające bo po tych 3 dniach trzeba pamiętać aby ponownie ustawić timer - nie da się jakoś tego obejść aby np. wentylacja postojowa odpalała się codziennie o 16:55? 2. Dlaczego do cholery nie da się ustawić timera z datą bieżącego dnia? 3. Jak dokładnie działa opcja "Aux. ventilation ON" ? Pomiar temperatury i zależnie od oczytu uruchomienie dmuchawki?
  12. Słyszałem, słyszałem Fajnie macie - ale ja tu muszę za***rdalać... Niestety nie będzie wakacji w tym roku (przez ten wyjazd do Szwecji za dużo się nazbierało ).
  13. Passata kupiłem teściowi a A4-kę ujeżdża Gośka - jak potrzebuję i akurat są na miejscu to mam. Ale formalnie...
  14. No to jeden temat obcykany ---------- Post dopisany 28-07-2013 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 22:40 ---------- I tak właśnie plan zakupu czegoś mocniejszego upadł - w związku z dojazdami żony do pracy, póki co zostałem bez wozu ...wracam do dbania o B6 a w zasadzie prostuję to co mnie wk.. denerwuje Tutaj prośba do Was - poszukuję czarnej tapicerki drzwi kierowcy w full opcji i alcantarze. Może być goła (bez przycisków, przełączników, wiązki i bzyka) byle by miała profil na panele alarmu i memo w kieszeni. Wskazana także blenda BOSE ale jak jej nie będzie to nic się nie stanie (ten element akurat przekłada się bardzo prosto ). No i stan jakiś nie wyśmigany... Na allegro nie udało im się znaleźć Plany na przyszłość... będzie webasto - powoli dogaduję z Mario szczegóły. Tak jak wcześniej pisałem - piec, który wcześniej kupiłem okazał się szrotem. Potrzebny jest zatem nowy + komplet ori węży wodnych dla 1.9TDI. Zawór odcinający i resztę gratów tj. pompa paliwa z eżektorem, przewody paliwowe już mamy. Poza tym wiązka elektryczna łącznie z odcinkiem dla zdalnego sterowania jest już położona więc tragedii podczas rezania nie będzie (grzebiemy tylko w przedziale silnika ).
  15. Tą felgę mu polecam od początku ale coś nie mogę go przekonać - pewnie będzie trzeba z mojej przełożyć żeby zobaczył na żywo
  16. pomyślimy:decayed: Tu się nie ma nad czym zastanawiać - komisyjnie decyzja zapadła. Avus 3 - leć do bankomatu
  17. Tak - podana przeze mnie wiązka ma już kabelki do front PDC.
  18. W adaptacjach MCE na kanale 81 interesuje Cię pole VALUE. Wpisujesz kod podany powyżej i wciskasz SAVE - musi zadziałać, no chyba że fejs za słaby.
  19. Linia K w klimie to inny przewód i z tym nie będzie działać - poszukaj odpowiedniego kabla w oryginalnej wiązce radia.
  20. Zwykły elektryk da radę - poszukaj w oryginalnych wtyczkach kabelka zielono/niebieskiego (czarna kostka 8-piniowa, pin 3) i zobacz czy w adapterze jest podłączony do prawidłowej kostki (pomoże rozpiska na RNS-E).
  21. Jest kilka możliwości...(1) RNS-E ma wkodowaną diagnostykę przez linię K a Ty nie podłączyłeś tego kabelka (2) Za słaby interfejs (3) Powiązane z (1) - w RNS-E wkodowane jest inne nadwozie - np. A3. Różnice w budowie ramki protokołu komunikacyjnego uniemożliwiają połączenie się.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.