Treść opublikowana przez boro81
-
Hak do A4 B6 Quattro jaki pasuje?
sory za wtrącenie się , ale powiedz kolego czy belka z sedana quattro pasuje do zwykłego sedana i odwrotnie ?
-
Emulator sondy lambda
Panowie u mnie tuner wyłączył samą diagnostykę sond i od ponad pół roku brak błędów . Wzrostu spalania nie zauważyłem
-
Gruszki od ssącego.
Można wymienić samą łape , ale możesz też spróbować dorobić kawałkiem drutu brakującą cześć łapy , ja poprzednio tak sobie zreanimowałem gruszki
-
Kłopoty z olejem
Kolego koucz również potwierdzam castrola żarła jak głupia . Teraz jeżdżę na Valvoline i problem w większej mierze znikł .
-
Schematy połączeń wężyków podciśnienia oraz systemu powietrza wtórnego z ETKI
tak ma być to odma odpowietrzająca , acz kolwiek możesz w wolnym czasie sprawdzić jak wygląda membrana w środku .
-
Wymiana rozrządu - procedura
raz że gruszki cały czas są ustawione na duży obieg powietrza , a 2 to zmień przewody od podciśnienia
-
wypadanie zapłonu szarpanie
u mnie wskazówka obrotów cały czas stoi na 760rpm. i nie drgnie . Myślę , że nie ma co panikować tylko po prostu ustawić rozrząd jak trzeba i cieszyć się frajdą z jazdy bo skoro żadnych objawów nie ma to trzeba zrobić to co jest do zrobienia ( rozrząd )
-
Wymiana rozrządu - procedura
czyli dobra wiadomość , nie trzeba jeżdzić do Sulejówka 300km . U mnie tak samo odchył kilku stopni a jednak zmienia bardzo dużo
-
wypadanie zapłonu szarpanie
BeyernBrown ja również nie miałem żadnych błędów , a jednak silnik chodził głośno . Po ustawieniu go jak należy , pracuje cichutko . U mnie jak widać nie były wałki bardzo przestawione , ale wiedziałem jak powinien pracować ten silnik ponieważ przy zakupie miałem od nowości rozrząd nie wymieniany wiec miałem porównanie . Po samej wymianie odrazu usłyszałem że pracuje głośniej . Po wizycie w Sulejówku wszystko wróciło do normy i czuć że zbiera się tak jak powinien .
-
wypadanie zapłonu szarpanie
Kolego kruk przed wymianą rozrządu w sulejówku również znajomy ustawił mi na 4 5 4 8 wałki i stwierdził , że lepiej nie da rady , ale odrazu słychać było , że silnik głośniej pracuje po odpaleniu . Po wizycie w sulejówku mam 1 0 0 -1 efekt cichsza praca silnika na postoju i według mnie lepiej się zbiera .
- v-speed
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
niech się wypowiedzą Ci którzy mają 6 biegową skrzynię , ale osobiście na 5 biegowej przy 3 tys obrotów mam 120km/h na liczniku .
-
Kłopoty z olejem
kolego u mnie też jak miałem zalanego Castrola EDGE żarła go jak głupia , zmieniłem na valvoline i problem w dużej mierze zniknął .
-
Coś wymienić podczas sprawdzania szczelności ?
Kolego wymień wszystkie oringi na początek , koszt nie duży bo 20 zł a może akurat naprawisz lub wykluczysz nieszczelność .
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-listwy-avant-sedan-plastik-i5493907086.htmlod tego allegrowicza kupowałem .
-
ASN - Podciśnienia
Wałek kolektora ssącego do sprawdzenia , masz jakieś błędy ?
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Również kupiłem z pianki pur , wszystko pasuje , nie miałem żadnych problemów , i nic nie odstaje , ale po malowaniu będe od środka podklejał silikonem
-
problem z klimatronikiem
Witam Po wymianie chłodnicy klimatyzacji , osuszacza i dławika klimatyzacja nadal nie chłodzi (tzn. Chłodzi , ale tylko z lewej kratki ok kierowcy ) układ szczelny , już 4 razy w tym roku nabiłem układ , wcześniej wszystko działało jak należy , po jakimś czasie padła chłodnica a teraz takie objawy . Do rzeczy nastawy klapek zrobione z 10 razy , ustawienia fabryczne klimatronika również kilka razy robione , demontaż schowka i sprawdzanie silniczków przy nastawieniach klap (wszystkie działają) błędów brak , dodam tylko , że raz przy zmianie z low na 18 zaczęła chłodzić do ponownego wyłączenia . PANOWIE pomocy , brak pomysłów ...
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Sprawdzę to , ale dziwi mnie , że przechodzi normalnie adaptację i nie sypie błędami eh... Wyszło , że na low nie chłodzi a na 18 działa jak należy , wiec przywrócę ustawienia fabryczne i powinno pomóc . Sytuacja bardzo dziwna
-
uklad sprawny klima nie dziala brak błedów
witam mam ten sam problem jak wyżej , dzisiaj nabijałem klimę , wymieniłem chłodnicę , osuszacz i dławik , ktoś poradził sobie z tym ?
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Witam Panowie mam otóż bardzo podobny problem , wymieniłem chłodnice klimy , osuszacz , i dławik po nabiciu klimy chłodzi tylko lewa kratka od kierowcy , przed naprawą był podobny problem i mechanik znalazł nieszczelność w chłodnicy , jednak to nie uratowało sytuacji , już 3 raz w tym roku nabiłem Klime , nastawa klapek zrobiona , błędów brak i przewód obok podszybia zamarza , brakuje mi pomysłów
-
3.0 V6 bagnet
Nie ma takiej możliwości , żeby się cofnął , miałem ten sam problem i ten kawałek który został na samym dole , nawet nie drgnął , bez wypchania z drugiej strony nie obeszło się
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
A powiedz podklejałeś te listwy czy trzymają się na samych śrubach ? Chyba też zaryzykuje i kupie.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Koledzy tu na forum mają te listwy i ponoć wszytko ok , pasuje jak należy i nie pęka jak laminat , sam jestem zainteresowany bo mają też w ofercie do tego lotkę , cały komplet 400zł.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Trzeba zadzwonić , ale podejrzewam , że na wkręty ... Dzwoniłem i wyszło , że na wkręty , stwierdził ,że dobrze by było podkleić taśmą ,a najlepiej silikonem . Dają na listwy gwarancje i mówił ,że nie pękają bo są z pianki , a nie jak laminat .