Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor2208

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor2208

  1. Witam. Możecie koledzy podpowiedzieć z jakiego modelu audi to są felgi i jakby wyglądały na A4 B6 Avant. Obecnie mam zawieszenie 1BA ile proponujecie obniżyć pod w/w felgi 17", 5X112 , ET 37 , 7J i jakie opony zeby ładnie wyglądało;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c77ffd39f65321a.html
  2. jak bedzie grupowy zakup to zapisuje się
  3. To miałeś szczescie z ta piasta... u mnie po dwoch godzinach jakims cudem dopiero sie poddala:) Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. Przegub?
  5. U mnie było tak że nie szło pogadać w aucie przy predkosci powyzej 70km/h ale czasami odziwo huczenia prawie wogole nie było słychac... mimo wszystko okazało się ze lewe przednie łożysko do wymiany. Dobry sposób na sprawdzenie opisał kolega wyżej, możesz też śmiało sprawdzić podczas jazdy... skręcasz w prawo w lewo na dłuższym odcinku drogi i na bank zauwazysz które łożysko kaput:naughty:
  6. 20 tyś czy u mnie było by to jakieś dwa lata.. Z tego co widzę na stronie producenta to obniżenie jest o -30mm >>Eibach -<<
  7. Tak śledzę wasze wypowiedzi i jestem ciekawy ile wytrzymają amortyzatory 1BA przy takim połączeniu... niektórzy piszą, że mają taki zestaw i jest ok ale czy będzie ok po 15 czy 30 tyś.km?
  8. Autko świetnie się prezentuje:) Jak koledzy pisali wyżej CB zamontowane profesjonalnie - jakby fabrycznie:wink: Mam pytanie czy zawieszenie 1BV masz na sprzedaż ?
  9. Najważniejsze żeby właścicielowi się podobał i długo bezawaryjnie służył... A WSZYSTKIM i tak nie dogodzi
  10. 2.0 ALT 10.2002r Po sprawdzeniu w serwisie audi po VIN ostatni serwis w niemcach grudzien 2010 z przebiegiem 145tyś. Obecnie dwa miesiace u mnie i przebieg 178tyś.
  11. Co do pompy wody Ruville to opinia mojego znajomego ze sklepu z częsciami samochodowymi jest taka że ostatnio maja dużo zwrotów ponieważ po kilku tysiącach km zaczynają przeciekać i raczej nie polecają w/w pomp.
  12. gregor2208 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Dzięki za odpowiedz, dowiedziałem się z serwisu że na moje autko również przewidziana jest ta akcja serwisowa odnośnie weryfikacji i wymiany cewek tylko pytanie czy jechać jak się nic nie dzieje i wymienić czy poczekać aż coś zacznie się dziać i dopiero wtedy...
  13. Eleganckie autko, pogratulować
  14. Wg mojej wiedzy olej nie ma wpływu na instalacje LPG, ogólnie na oleju nie oszczędzaj i zalewaj zawsze jednym z tych które są polecane na forum. Osobiście mam zalany olej Motul zaraz po kupnie auta czyli jakies 1,500km temu i śmigam aż miło i prawie darmo na LPG:whistling:
  15. gregor2208 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Mam pytanie odnośnie tej akcji serwisowej... Czy kwalifikuje się do takiej wymiany autko z instalacja LPG?
  16. Ładne autko, kolor w porządku tylko szkoda myć bo zawsze będzie najmniejszy nawet kurz widać Jeśli chodzi o przebieg to faktycznie kierownica i lewarek... hmm pewnie 100kkm trzeba dołożyć
  17. Witam wszystkich serdecznie. Od ponad miesiąca jestem posiadaczem Audi A4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.