Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barthek11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barthek11

  1. barthek11 odpowiedział(a) na Miszczu1203 temat w 1.8T
    trasa a miasto to całkiem inna bajka-, mi w trasie (spokojna jazda ) spalił 9,5 LPG - (tankowane do pełna na tej samej stacji), w mieście (ok. 90 000 mieszkańców) wychodzi przy spokojnej jeździe 12,5 LPG...mieszane z reguły poniżej 11,-
  2. obniż sobie pokrętlem i zaoszczędzisz ok.20 PLN-ów- a jak nie masz to niestety czeka cię spory wydatek:whistling:
  3. w takim przypadku jego ubezpieczyciel-, wypłaci ci odszkodowanie a od niego kasę sobie ściągnie bo uciekł z miejsca kolizji-, dobrze burakowi całe szczęście koleś był mało rozgarnięty-, bo z kolizji lusterkami- bardzo łatwo zrobić winę obustronną...
  4. szczerze to niewiem ale raczej dziwne byłoby gdyby tego nie miały-, pomimo czerwonego podświetlenia - miały już diody a nie żarówki...
  5. były też polifty z czerwonym podświetleniem i analogowym zegarkiem-.. a tak na marginesie-, to na fisie pokazuje spalanie w litrach na 100km-, a jak się zatrzymam to dalej pokazuje w litrach na 100km-, więc jakim cudem pokazuje w litrach na 100km jak się przecież nie ruszam:kwasny: np. w oplu jak jadę to jest oczywiście w litrach na 100km ale jak się zatrzymam to przeskakuje automatycznie na litry na godzine-, więc o.k-, a w b5 tak nie ma ?
  6. kolega czytać umie? zachodniopomorskie ,a świętokrzyskie to chyba spora różnica no a od kiedy Szczecno jest w Zachodniopomorskim:polew: bo z tego co mi wiadomo jest w Świętokrzyskim...
  7. kolego jak jesteś taki pewny - to zadaj pytanie na jakimś forum prawnym - wtedy zmienisz zdanie...a to , że w OWU OC jest coś napisane to nie oznacza ,że sąd nie może tego podważyć ...
  8. Kolego problem jest tylko z wyplatą kasy z AC-, jeżeli chodzi o OC -ubezpieczyciel nie może odmówić wyplaty odszkodowania z tytulu braku PT, bylo juz sporo wyroków sądowych z tym związanych
  9. dokładnie jak napisał- m@riucha-, ale jak zdenerwujemy pana policjanta to można się pozbyć dowodu i skończyć na lawecie nawet mając podbity przegląd - wystarczy,że policjant doszuka się np. jakiegoś wycieku oleju-, itp, stwierdzi że wg. niego taki wyciek zagraża środowisku i już nie pojedziemy oczywiście możemy się nie zgodzić z panem policjantem ale i tak nie pojedziemy o własnych siłach ...możemy też zgłosić skargę na funkcjonariusza do komendanta- ale co z tego jak jemu nic nie zrobią a My będziemy musieli się trochę nachodzić ...więc ja tam wolę trzymać język za zębami policjant też człowiek
  10. w polandii możesz jechać i bez dokumentów-, grozi ci za to 50 zł za każdy wymagany a nie okazany przy kontroli dokument-, ale napewno nie zakaz dalszej jazdy ... a to czy policjant czeka na dowiezienie dokumentów zależy tylko i wyłącznie od jego dobrego humoru-, równie dobrze może poczekać a mandat za brak dokumentów i tak wypisać bo na początku kontroli wymaganych dokumentów nie było...więc albo piszemy o przepisach w dwóch różnych krajach-albo oglądasz stare odcinki drogówki o.k ale pokaż mi w którym miejscu napisałem ,że w cepiku nie ma informacji o przeglądzie ? napisałem wyraźnie ,że policjanci sprawdzają czy pojazd należy do Ciebie i czy nie jest kradziony-,póki co w ich systemie nie ma wglądu czy samochód ma badania- chodzi o KSIP...wspominając CEPIK pisałem już o OC...zresztą jak policjant zechce to oczywiście może zajrzeć do CEPIKU ale nawet jeśli tam nie będzie wpisu o pozytywnym przejściu przeglądu to nie jest to powód do wypisania mandatu czy też holowania bo zdarza się ,że dane odnośnie przeglądów do systemu wogóle nie docierają-, podobnie jest z OC ...nawet jeśli w owym systemie policjant nie znajdzie potwierdzenia zawarcia ubez. OC to niema 100% pewności ,że takiego ubezpieczenia nie posiadamy...więc wysyła zawiadomienie o przeprowadzeniu kontroli do FG i ten dopiero stosownie prześwietla sprawę-, ogólnie cepik jest cały czas ulepszany ale dalej jest do bani...P.S w poladii najważniejsze są pieczątki-, im więcej tym lepiej
  11. Ale pitolicie farmazony- napewno nie będą kazali nic przynosić...,za brak dowodu nie zabierają auta na lawetę tylko dostajesz mandat za brak wymaganego dokumentu przy kontroli(dostajesz 50 zl za skleroze)a oni w systemie sprawdzają czy pojazd należy do Ciebie i czy nie jest kradziony-,póki co w ich systemie nie ma wglądu czy samochód ma badania... P.S na chwile obecną nawet za brak O.C nie odholują ci auta - jeśli w CEPIKU nie będzie twojego auta jako ubezpieczonego to będziesz mógł jechać dalej- ale policaje sporządzają zawiadomienie do FG- a wtedy taka przyjemność dużo kosztuje...
  12. Ale gdzie mieliby zobaczyć datę podbicia- jeśli dowodu wogóle im nie pokazujesz?
  13. Nie pokazuj dowodu- dostaniesz 5 dyszek za brak dokumentu przy kontroli -,ale przynajmniej nie musisz latać po urzędach-, a przegląd robisz sobie na spokojnie
  14. No ale jak to jest wkońcu z tą zmianą koloru podświetlenia , bo gdzieś widziałem temat ze sama wymiana żarówek nic nie daje bo te i tak mają naturalną barwę a czerwony kolor daje farba na zegarach ,którą wystarczy zdrapać,prawda to ?
  15. białe - były chyba od lipca 99 (musi być rok modelowy 2000), najlepiej szukać z cyfrowym zegarkiem-, a nie chcesz swojego zmienić na białe- w sumie wygląda prawie jak orginał np. Zegary białe Audi A4 B5 benzyna pełny FIS . Legnica
  16. wg. mnie lepiej sprzedać opony...-, i zamiast kupować felgi 15-stki-, kupić 17" odrazu z oponami-,
  17. wejdź na Internetowe Forum Policyjne :: Glino Pomóż sobie sam... i sam zapytaj... tak czy siak z reguły policja lubi niebieski:grin:
  18. kurde- ale czasy...-, żeby stopień trudności zaliczenia -, zależał od "face zbuka":polew:
  19. heh- fajne autko P.S dość długo szukałem takiej hondy ale było ciężko znaleźć coś zdrowego- i kupiłem audi a jak hondzina się spisywała ?
  20. No ale przecież -nie możesz miec na jednej osi opon z różnym bieżnikiem musisz dokupić konkretny model pirelli jaki posiadasz-. ...bo dowodzik poleci...
  21. Kurde- aż oczy bolą od tego chromu:doh:
  22. dokładnie - ale czasami nie trzeba wcale nieciekawych miejsc - w moim przypadku do zajumania dekielków wystarczył darmozjadom parking pod marketem - teraz jak kupie felgi to napewno bez dużych dekielków-, bo niemam zamiaru sponsorować buractwa...
  23. najpierw musisz podjąć konkretną decyzję bo nikt za Ciebie jej nie podejmie... -czy dokupywać brakującą pirelli czy kupić 2 całkiem inne-, sam napisałeś że pojedynek jest cała masa i można sobie coś dobrać-, więc niewiem jaki sens kupywać 2 szt jak można 1 -,a co do konkretnych opon masz o tym odrębny temat w którym to ludzie polecają lub odradzają poszczególne opony...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.