Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barthek11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barthek11

  1. barthek11 odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    pasuje plug and play ?
  2. a amortyzatory sprawdzałeś ?
  3. gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to byś zauważył ,że koszt legalizacji zbiornika w tym zakładzie ,którego cennik podałem to 250 zł-, więc nie upieraj się przy tym 180 PLNów bo nie wszędzie tyle kosztuje ta przyjemność
  4. koszt legalizacji zależny od zakładu- więc możesz zapłacić 150 a w innym 300 :whistling:przykładowy cennik jednej z firm w Strzelnie : cytat- ,,Legalizujemy zarówno zbiornik jak i wielozawór lub zespół zaworów (typ holenderski), nie ma potrzeby wymiany zaworów wraz ze zbiornikiem, dzięki temu koszty obniżają się o połowę.Średnia cena wymiany zbiornika i wielozaworu to: 700-800zł Cena legalizacji zespołu zbiornik – wielozawór to: 300 zł Cena legalizacji zbiorników instalacji 5 generacji (z pompą gazu w zbiorniku): 450zł Cena legalizacji zbiornika zdemontowanego z auta to: 250zl lub 400zł W przypadku gdy zbiornik zamontowany jest nietypowo (np. pod autem, z osłonami, zbiornik zewnętrzny zamontowany wewnątrz) pobrana zostanie dopłata za demontaż i montaż zbiornika w wysokości od 50zł do 100zł '' heh- bo to jest Polska - gość nurkował- aby było na kamerach widać,że sprawdza...dla nich najważniejszy jest papier-, przegląd kosztuje więcej a na takim przeglądzie okresowym nawet ci szczelności tej instalacji nie sprawdzą... ot taka sztuka:facepalm:
  5. data produkcji-, tzn. od tej 1 daty (daty produkcji) butla ważna jest 10 lat- czyli butla była ważna do lipca 2011 ( pierwsza data to produkcja- druga to do kiedy ważna)
  6. autko ładnie się prezentuje... pokaż środek felgi 16 czy 17 ? co to znaczy ProLine?
  7. Też polecam- ,cena zauważalnie niższa od np. przereklamowanych Philipsów -a co do trwalosci to u brata latają juz jakies 9m-cy wiec z tym bywa różnie
  8. Napewno są za drogie ...ale tak czy siak też uważam, że ten model lampy wygląda ładnie- i co ważne mamy homologacje, a jak kupimy rzezbe to jej nie będzie
  9. barthek11 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4 B5
    szkoda roboty-, ten mod zbytnio rzuca się w oczy-, więc przy pierwszej lepszej kontroli może być zonk bo przecież bodajże od 2010 nie można jeździć na światłach koloru żółtego-, ...a i dwóch stówek z portfela -też szkoda...
  10. gdzieś na forum passata pisali ,że do a4 -synchronizator 2 biegu dostępny jest tylko w ASO i koszt ok. 1500 PLN - heh-jeśli to prawda to nieźle go sobie cenią... a tak pozatym - mi też lekko haczy przy pierwszych zmianach na dwójke gdy jest zimno-, swoją drogą -dziwne ,że to tylko te synchronizatory 2 biegu niedomagają... pewnie jakaś wada fabryczna
  11. zupełnie nie rozumiem co to za problem przejść się samemu do auta i sprawdzić- a nie czekać aż ktoś nas wyręczy... zresztą dla leniwych jest też opcja wujka google , który znajdzie nam odpowiedź w ciągu kilku sekund- ale trzeba chcieć... rozm. 125/80/17 , nr 8E0601027C
  12. na klapce wlewu paliwa powinieneś mieć napisany m.in rozmiar dojazdówki ( wraz z zalecanym ciśnieniem ) a przynajmniej w b 5 tak jest...
  13. wsadź czarny karton i nic nie dędzie widać-, a tak na marginesie to na wyłączonym econ szybciej łapie temp?
  14. Oponki są dobre-, mialem z nimi do czynienia w 150 konnej astrze III-, opony byly w rozmiarze 16 cali-,
  15. fajne autko-, do tych dwóch ze swojej strony dodałbym jeszcze Toyote-, miałem podobnie- zresztą do tej pory mam małe wątpliwości czy dobrze zrobiłem kupując audi
  16. no ale przecież wiadomo jak teraz wygląda- bo kilka dni temu fakt opublikował jego facjate ...Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://static.fakt.pl/2014/01/20/635258170887790000.jpg
  17. głównie chodzi o 100% pewność ,że taki element społeczny nigdy już nikogo nie skrzywdzi...a pozatym nikt nie będzie musiał utrzymywać takiego parcha
  18. niestety na chwilę obecną wprowadzenie kary śmierci jest nierealne a szkoda bo utylizacja takich kmiotów jak Trynkiewicz napewno wyszłaby społeczeństwu na dobre-.W Rosji kary śmierci nie stosują ale nawet tam potrafili wymyślić przepisy ,które zezwalają na gratisowe przedłużenie odsiadki jak tylko biegli stwierdzą ,że więzień pomimo zakończenia odsiadki może nadal być zagrożeniem dla społeczeństwa a w Polsce ? szkoda gadać...tak czy siak- zawsze można iść do więzienia i się troszkę podleczyć - bo tam niema wielkich kolejek do lekarzy specjalistów...-no chyba ,że ktoś woli rejestrację na rok 2017
  19. Poczytaj sobie w zakładce oferta''typowe problemy przy kierowaniu pojazdem'' na stronie Przekładnie kierownicze, pompy wspomagania hydraulicznego. HydroSerwis.
  20. pewnie ,że możesz
  21. pisząc ,że ten typ tak może mieć to chodziło mi o opony...a wygłuszenie pod maską masz ? zawsze można pobawić się z matami wygłuszającymi-, ale mi chyba by się nie chciało...wg. mnie nikt za Ciebie nie stwierdzi czy to co Cię denerwuję to szum powietrza ,dzwięk pracującego silnika czy też inne odgłosy dochodzące chociażby z okolic skrzyni biegów... a może poprostu za szybko jeździsz:wink:
  22. wg. mnie to ogólnie w b5 przy wyższych prędkościach nie jest za cicho ( wyraźnie brakuje 6 biegu), na twoim miejscu przede wszystkim dokładnie obejrzałbym wydech ( wkońcu nawet małe nieszczelności przy wyższych prędkościach są bardzo uciążliwe) , przyjrzałbym się też oponom (czy nie są wyząbkowane) ewentualnie ten typ tak może mieć ( przykładowo znajomy kupił w grudniu nalewajki - wyważyły się bez problemu- bieżnik super, agresywny i głęboki - ale od 110 km zaczynają tak buczeć , jakby człowiek cały czas jechał po tych malowanych pasach co mają za zadanie obudzić kierowce jak zjeźdźa na pobocze
  23. Jak chcesz takie lampy to ja bym sonara sobie odpuścił-, mialem w poprzednim aucie i po jakimś roku zlazl bezbarwny a plastik się zmatowił- więc musialem zrobić polerkę, pozatym światła parowały - ,a w środku są niestety h1-, szukaj takie ale raczej depo- tam powinno być przynajmniej h7-,
  24. równie dobrze może ci poprostu nie kontaktować włącznik w podsufitce gdy jest w środkowym polożeniu- ja tak mialem-tyle ,że z lampką nad tylną kanapą - nie reagowala na otwieranie drzwi ale ręcznie można bylo ją włączyć...
  25. bylo o tym już duzo razy pisane-, tzn. przy słabszych autach nie ma to zbytnio większego wplywu na jazdę- chyba ,że się jezdzi po górach... natomiast przy troszkę mocniejszych autach warto pamiętać aby wielozawór byl od strony zderzaka- aby w czasie przyspieszania nie przerzucalo nam na benzynę- oczywiście będzie to się dzialo jak będziemy mieli malo gazu w butli- ogólnie jest to wkurzające ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.